Перегляди: 0 Автор: Редактор сайту Час публікації: 2026-10-12 Походження: Сайт

Системи накопичення енергії акумулятора (BESS) все частіше використовуються для підтримки потужної зарядки електромобілів, комерційного управління енергією та промислового резервного живлення. Для інженерів і команд із закупівель, які підтримують усталену платформу акумуляторів, пошук сумісного акумулятора Kokam K103 103Ah може бути таким же важливим, як вибір акумулятора для нового проекту.
У цьому посібнику описано, куди підходять мішечні елементи NMC ємністю 103 Ач у стаціонарних системах зберігання, практичні перевірки, пов’язані з пошуком точних варіантів моделі, наприклад KCL255103EN1 , і як оцінити відповідні K114 114Ah NMC для нової конструкції батареї.
| 103 Аг | прибл. 379 Вт-год | 114 Аг |
| К103 зазначена ємність | К103 перерахована енергія* | К114 зазначена ємність |
*Значення в основних моментах взято з пов’язаного списку продуктів Misen K103. Перевірте точний номер деталі та версію виробника, перш ніж використовувати їх для закупівлі KCL255103EN1 або дизайну упаковки.

'K103' використовується на ринку для опису великоформатного класу літій-іонних мішок-елементів ємністю приблизно 103 А·год, пов'язаного з акумуляторними платформами типу Kokam. Цей формат актуальний для батарейних модулів, де важлива висока енергія на комірку, контрольована температура та ефективна упаковка. Однак точні електричні та механічні характеристики залежать від повного коду моделі та версії виробництва.
The На сторінці продукту мішечної клітинки Misen K103 103Ah NMC наразі вказано ємність 103Ah, приблизно 379Wh номінальної енергії, номінальну напругу, округлену до 3,7V, контур мішка 268 × 265 × 13,3 мм і безперервний розряд 206A відповідно до опублікованої тестової бази. Це корисні початкові цифри скринінгу, а не доказ того, що кожна клітина, помічена K103, має ідентичні характеристики.
Наприклад, покупці можуть зустріти такі ідентифікатори, як KCL255103EN1 або інші версії серії KCL255103. Навіть якщо ємність елемента однакова, геометрія вкладки, розміри, номінальна напруга, обмеження напруги, теплові характеристики та умови випробування повинні бути перевірені відповідно до документації OEM.
Порада щодо закупівель: надсилаючи запит на цінову пропозицію, надайте фотографію етикетки комірки та повний надрукований номер моделі, а не лише 'K103 103Ah'. Попросіть постачальника підтвердити, що пропозиція, фотографії та специфікація стосуються тієї самої моделі та виробничої партії.
Пакетні елементи NMC великого формату можна розглядати для цілого ряду стаціонарних батарей, за умови, що конструкція системи та перевірені робочі межі елемента сумісні. Три поширені випадки використання особливо актуальні для покупців клітин великої ємності.
Звичайний зарядний пристрій високої потужності може потребувати значної електричної інфраструктури. Зарядна станція з буфером зарядки підходить до проблеми по-іншому: стаціонарна батарея заряджається поступово, коли доступне живлення, а потім забезпечує більшу потужність протягом коротких сеансів заряджання. Це може допомогти об’єкту керувати піковим попитом на мережу, хоча досяжна швидкість заряджання все ще залежить від доступної накопиченої енергії, силової електроніки, SOC і температурних обмежень.
Малюнок 1. Спрощена концепція: заряджання електромобіля з буфером батареї
| Мережа / Відновлювані джерела енергії Стабільне постачання енергії |
|
BESS + PCS + EMS Зберігання енергії та керування живленням |
|
Швидкий зарядний пристрій постійного струму Висока потужність для зарядки |
Лише концептуальна ілюстрація. Фактичний потік потужності та продуктивність системи залежать від конструкції та умов експлуатації.
Як галузеве посилання, комерційно опублікована архітектура заряджання з буфером зберігання описує до 350 кВт із потужність зарядного пристрою лише 50 кВт вхідною потужністю мережі за вказаної конфігурації (публічний технічний приклад ). Це ілюструє концепцію буферизації зберігання; він не встановлює, що елементи K103 використовуються в цьому обладнанні.

Зарядна станція для електромобілів із зовнішнім зберіганням

Промислові акумуляторні стелажі BESS
Комерційне накопичення енергії може допомогти об’єктам перенести споживання енергії на більш сприятливі періоди, зменшити піки попиту в мережі, інтегрувати сонячну генерацію на місці та підтримувати певні навантаження під час відключень. Для цих проектів енергія клітинного рівня є лише одним джерелом. Інтегратори також оцінюють корисну глибину розряду, календарне старіння, профіль циклу, захист корпусу, стратегію пожежної безпеки та термін служби.

Автомобільні депо та промислові об’єкти можуть вимагати акумуляторних систем, здатних поглинати непікову енергію та доставляти електроенергію протягом передбачуваних робочих вікон. Великі мішечні комірки можуть підтримувати компактне розташування модулів, але інженерні групи повинні розробити правильне стиснення, охолодження, моніторинг клітин, ізоляцію та електричний захист.
Проектування батареї – це процес на системному рівні. Навіть приваблива специфікація елемента не повинна використовуватися сама по собі, щоб обіцяти потужність швидкого заряджання, циклічний термін служби або надійність у полі. Як мінімум оцініть наступне:
Енергія та напруга
Перевірте номінальну/номінальну напругу, допустимий робочий діапазон і корисну енергію в призначеному вікні SOC.
Потужність
Перевірте номінальні значення постійного та імпульсного струму за відповідних температури, SOC та умов охолодження.
Тепловий дизайн
Перевірте підхід до охолодження, розміщення датчика, градієнти температури та зниження номінальних характеристик упаковки.
Механічна конструкція
Перевірте товщину, розташування вкладок, вимоги до стиснення, зазор у корпусі та кріплення модулів.
BMS і безпека
Перевірка налаштувань захисту, стратегії балансування, запобіжного закріплення, ізоляції, поширення тепла та сертифікації.
Вимоги до послуг
Вимагайте відстеження, консистенції партій, протоколів перевірок, історії зберігання та критеріїв приймання.
Для стаціонарного зберігання високий показник розряду не означає автоматично, що камера є найекономічнішим вибором. Кращий вибір залежить від співвідношення потужності та енергії, робочого циклу, теплового середовища, встановленої вартості, очікуваного технічного обслуговування та терміну служби системи.
Існуюча система зберігання енергії може мати зрілу механічну схему, калібрування BMS, інтеграцію інвертора та перевірку безпеки на основі конкретної комірки. У цьому випадку завдання закупівель часто полягає в пошуку справді сумісної деталі, а не просто у збільшенні потужності.
Перш ніж розглядати можливість заміни елементів, оператор повинен задокументувати суфікс моделі OEM, хімічний склад елемента, послідовну/паралельну конфігурацію модуля, розташування вкладок, розміри, обмеження максимальної/мінімальної напруги, метод випробування опору постійному струму та операційну стратегію BMS. Програма заміни також повинна враховувати вік і стан здоров'я клітин, що залишилися.
Змішування нових і старих комірок або різних модифікацій моделі в одному рядку серії може створити дисбаланс і нерівномірне навантаження. Додавання номінальної ємності до однієї позиції автоматично не покращує акумуляторну стійку; натомість це може ускладнити оцінку SOC і поведінку захисту. Деякі системи вимагають заміни на рівні модуля або рядка після інженерної оцінки.
Важлива примітка щодо сумісності: KCL255103EN1 слід цитувати та оцінювати як запит на точну модель, доки документація не підтвердить інше. Подібної номінальної ємності, зовнішнього вигляду або назви 'K103' недостатньо для схвалення додаткової заміни. Кваліфікований персонал повинен оцінити будь-яку модернізацію BESS.
Для нового накопичувача енергії або промислового акумуляторного модуля, K114 114Ah — це ще один великоформатний варіант мішечків NMC. Він пропонує вищу номінальну ємність, ніж клас 103Ah, але його контур і підтверджені межі заряду/розряду слід розглядати окремо.
| Параметр | K103 (перелік Misen) | K114 (перелік Misen) |
|---|---|---|
| Номінальна місткість | 103 Аг | 114 Аг |
| Номінальна напруга | 3,7 В (округлений) | 3,68 В |
| Перерахована номінальна енергія | прибл. 379 Вт-год | прибл. 419,5 Вт·год |
| Осередковий формат / хім | Сумка NMC | Сумка NMC |
| Розміри | 268 × 265 × 13,3 мм | 357 × 177 × 15,6 мм |
| Вказана вага | прибл. 1,81 кг | прибл. 1,90 кг |
| Перерахований безперервний розряд | 206 A (2C) | 228 A (2C) |
| Перерахований короткий імпульсний розряд | 309 A (3C), ≤10 с за вказаних умов SOC | 342 A (3C), 10 с за вказаних умов SOC/температура/BOL |
| Найкраща відправна точка оцінювання | Існуюча платформа 103Ah і перевірене джерело точної моделі | Нова конструкція модуля вимагає більшої ємності на комірку |
Цифри відтворюють пов’язані списки продуктів Misen лише для попереднього порівняння. Умови та супровідні документи виробника відрізняються; значення повинні бути підтверджені перед випуском проекту. Ця таблиця не встановлює технічну взаємозамінність і не гарантує точну специфікацію KCL255103EN1.
Рисунок 2. Зазначена номінальна енергія на
| комірку Осередок | Зазначена номінальна енергія | Відносна енергія |
|---|---|---|
| K103 103Ah | прибл. 379 Вт-год | 90,3% |
| К114 114Аг | прибл. 419,5 Вт·год | 100% |
K114 має приблизно на 10,7% більше номінальної енергії на клітинку. Це не передбачає придатну для використання енергію пакета або передбачає взаємозамінність.
Якщо метою є обслуговування встановленого 103Ah BESS, вибір правильної оригінальної моделі та версії залишається пріоритетом. Якщо проект розробляється з нуля, обидва К103 і K114 можна перевірити на відповідність розмірам упаковки, поточному профілю, відстежуваності поставок і документації.
Інженери та відділи закупівель можуть скоротити кваліфікацію постачальника, надіславши цілеспрямований технічний запит. Включіть повний друкований код комірки (наприклад, KCL255103EN1), цільову кількість, застосування, очікуваний річний попит, необхідну країну доставки, графік проекту та чи мають комірки відповідати існуючому модулю.
Для відремонтованого або діючого обладнання ESS надайте чіткі фотографії етикетки та вкладки, креслення модуля, якщо є, і поточну конфігурацію упаковки. Для нового дизайну ESS надайте послідовну/паралельну архітектуру, цільову корисну енергію, пікову/постійну потужність, метод охолодження та вимоги безпеки. Це дозволяє постачальнику перевірити опцію елемента на більш ніж номінальний рейтинг Ah.
Попросіть постачальників визначити стан клітин (новий порівняно з іншими категоріями запасів), дати виробництва, номери партій, результати перевірки та транспортну документацію. Необхідну документацію про відповідність необхідно перевірити для конкретної клітинки або зібраної батареї, якщо це застосовно ; піктограма сертифікації на загальному зображенні продукту не є заміною фактичного звіту про випробування чи сертифіката.
Misen Power надає інформацію про продукт для K103 103Ah NMC мішок клітини і К114 114Ah мішечок . Покупці, які порівнюють додаткові формати, можуть переглянути Категорія мішечків NCM або надішліть номер моделі та вимоги до проекту для перегляду. Наявність, сорт, виробник і документація повинні бути підтверджені як частина кожної пропозиції.
Для додатків BESS можна розглядати клас мішок-елементів NMC 103Ah, але придатність залежить від конкретної моделі, робочого режиму, архітектури блоку, теплової системи, BMS та нормативних вимог. Для встановлення сумісності однієї назви K103 недостатньо.
Не припускайте цього. Опублікована інформація під ширшою назвою K103 може відрізнятися від інформації, наданої для KCL255103EN1. Перевірте надруковану модель, специфікацію OEM і фізичні зразки, перш ніж розміщувати замовлення, яке залежить від сумісності.
Не обійшлося без інженерного огляду. Перераховані розміри суттєво відрізняються, а електричні обмеження, вкладки, вимоги до стиснення та налаштування BMS можуть відрізнятися. K114 краще розглядати як окрему опцію для нових дизайнів пакетів, якщо кваліфікована програма заміни не підтвердить сумісність.
Будь ласка, вкажіть повний номер деталі комірки, кількість, фотографії етикетки, застосування (нова упаковка або технічне обслуговування), місце доставки, запланований графік замовлення, а також список необхідних технічних документів і документів для доставки.
Надішліть Misen Power свою точну модель клітини, необхідну кількість, застосування та пункт призначення. Наша команда може переглянути доступні варіанти клітинок, документацію продукту та наступні кроки для технічного підтвердження.
Для встановлених платформ акумуляторів, будь ласка, прикріпіть етикетку оригінального елемента та номер деталі.
Характеристики продукту Misen K103 · Характеристики продукту Misen K114 · Загальнодоступний промисловий приклад швидкої зарядки з буфером батареї.
Посилання описують списки продуктів і концепцію застосування; жодна стороння інсталяція в цій статті не представлена як підтверджений клієнт Misen або перевірене розгортання клітинки K103.