EVE
| ມີ: | |
|---|---|
| ປະລິມານ: | |
EVE INP114E M11 CELL
EVE INP114E M11 ເປັນເຊລ lithium-ion NCM prismatic rechargeable ທີ່ມີກໍລະນີອາລູມິນຽມ, ແຮງດັນໄຟຟ້ານາມຂອງ 3.73V ແລະຄວາມຈຸນາມຂອງ 114.2Ah . ຄວາມຕ້ານທານ AC ເບື້ອງຕົ້ນຂອງມັນຖືກລະບຸເປັນ 0.6 ± 0.1mΩຢູ່ທີ່ 1kHz ແລະ 30% ສະຖານະຂອງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ.
ຕາລາງແມ່ນມີຈຸດປະສົງສໍາລັບການປະເມີນຜົນໃນໂມດູນຫມໍ້ໄຟວິສະວະກໍາແລະຊຸດ. ກວດເບິ່ງຂໍ້ຈໍາກັດໃນປະຈຸບັນທີ່ໃຊ້ໄດ້, ການຕັ້ງຄ່າແຮງດັນ, ການເຊື່ອມຕໍ່ຢູ່ປາຍຍອດ, ຄວາມເຢັນແລະການປົກປ້ອງຄວາມຕ້ອງການກັບຂໍ້ກໍານົດຂອງຜູ້ຜະລິດທີ່ສົມບູນກ່ອນທີ່ຈະປະສົມປະສານເຂົ້າໄປໃນລະບົບ.
EVE INP114E M11 CELL
| ຜູ້ຜະລິດ | ພະລັງງານ EVE |
| Cell / ຮູບແບບຜະລິດຕະພັນ | INP114E / M11 |
| ປະເພດເຊລ | Rechargeable NCM lithium-ion; ກໍລະນີອາລູມິນຽມ prismatic |
| ຄວາມອາດສາມາດນາມ | 114.2 Ah |
| ຄວາມອາດສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ | ≥105.6Ah ທີ່ 1C |
| ແຮງດັນ nominal | 3.73V |
| ພະລັງງານນາມ | ປະມານ. 426Wh; ຄິດໄລ່ຈາກແຮງດັນແລະຄວາມສາມາດ |
| ພະລັງງານຕໍ່າສຸດ | ≥405Wh ທີ່ 1C |
| ການຕໍ່ຕ້ານ AC ເບື້ອງຕົ້ນ | 0.6±0.1mΩ ທີ່ 1kHz ແລະ 30% SOC |
| ໄລ່ແຮງດັນຕັດອອກ | 4.30V ຕໍ່ຕາລາງ |
| ແຮງດັນໄຟຟ້າຕັດອອກ | 2.80V ຕໍ່ເຊນໃນອຸນຫະພູມຫ້ອງ |
| ອັດຕາຄ່າບໍລິການມາດຕະຖານ | 1/3C; ປະມານ 38.1A ຄິດໄລ່ໂດຍໃຊ້ຄວາມຈຸນາມ |
| ອັດຕາການປ່ອຍມາດຕະຖານ | 1/3C; ປະມານ 38.1A ຄິດໄລ່ໂດຍໃຊ້ຄວາມຈຸນາມ |
| ອຸນຫະພູມສາກໄຟ | 0 ຫາ 50°C |
| ອຸນຫະພູມການປ່ອຍ | −30 ຫາ 55°C |
| ຄວາມຍາວ L1/L2 | 301.7±0.3mm / 301.7±0.3mm |
| ຄວາມສູງໂດຍລວມ | 94.7 ± 0.5mm ລວມທັງປາຍ |
| ຄວາມສູງຂອງກໍລະນີ | 91.0±0.35mm ບໍ່ລວມເອົາ terminals |
| ຄວາມຫນາ | 26.5±0.2ມມ |
| ນ້ຳໜັກ | 1754±30g |
| ຄວາມຫນາແຫນ້ນຂອງພະລັງງານ | ປະມານ. 243Wh/kg |
| ວົງຈອນຊີວິດ | 1,500 ຮອບ; ≥70% ການຮັກສາຄວາມອາດສາມາດ |
| ເງື່ອນໄຂການທົດສອບຮອບວຽນ | 25°C; 0.5C charge / 0.5C ໄລ່ |
ຢືນຢັນຂັ້ນຕອນການທົດສອບທີ່ສົມບູນ, ຂອບເຂດຈໍາກັດໃນປະຈຸບັນ, ຂີດຈໍາກັດແຮງດັນທີ່ອຸນຫະພູມອື່ນໆ, ການແຕ້ມຮູບກົນຈັກແລະການປັບປຸງສະເພາະກ່ອນທີ່ຈະອອກແບບຊອງ. ປະຈຸບັນມາດຕະຖານບໍ່ແມ່ນການຈັດອັນດັບສູງສຸດໃນປະຈຸບັນ.
EVE INP114E M11 CELL
ແຮງດັນແລະຄວາມອາດສາມາດໃນນາມເທົ່າກັບປະມານ 426Wh ຕໍ່ເຊນ, ຄິດໄລ່. ຄວາມອາດສາມາດຂັ້ນຕ່ໍາແມ່ນກໍານົດແຍກຕ່າງຫາກເປັນ ≥105.6Ah ຢູ່ 1C.
ການຕໍ່ຕ້ານ AC ເບື້ອງຕົ້ນແມ່ນ 0.6±0.1mΩ ທີ່ 1kHz ແລະ 30% SOC. ນໍາໃຊ້ເງື່ອນໄຂການທົດສອບດຽວກັນເມື່ອປຽບທຽບການວັດແທກຫຼືການສ້າງຂັ້ນຕອນການຍອມຮັບ.
ກໍລະນີແຍກຕ່າງຫາກແລະຄວາມສູງໂດຍລວມສະຫນັບສະຫນູນການປິດລ້ອມແລະການວາງແຜນການເກັບກູ້ຢູ່ປາຍຍອດ. ຢືນຢັນການແຕ້ມຮູບທີ່ສົມບູນ, ວິທີການເຊື່ອມຕໍ່ແລະຄວາມຕ້ອງການການຕິດຕັ້ງກ່ອນທີ່ຈະອອກແບບໂມດູນ.
ຜົນໄດ້ຮັບທີ່ລະບຸໄວ້ແມ່ນ 1,500 ຮອບວຽນກັບ ≥70% ຄວາມອາດສາມາດເກັບຮັກສາໄວ້ທີ່ 25°C ແລະ 0.5C/0.5C. ຊີວິດການບໍລິການຂອງຊອງແມ່ນຂຶ້ນກັບສະພາບການເຮັດວຽກຕົວຈິງຂອງມັນ.
EVE INP114E M11 CELL
INP114E ອາດຈະຖືກພິຈາລະນາສໍາລັບລະບົບແບດເຕີລີ່ທີ່ສ້າງຂື້ນມາຫຼັງຈາກການທົບທວນຄືນລາຍລະອຽດຂອງເຊນທີ່ສົມບູນ, ໂປຣໄຟລ໌ການດໍາເນີນງານແລະຄວາມຕ້ອງການລະດັບລະບົບ.
114.2Ah ແມ່ນຄວາມອາດສາມາດໃນນາມ. ຕໍາ່ສຸດທີ່ລະບຸໄວ້ແຍກຕ່າງຫາກແມ່ນ ≥105.6Ah ຢູ່ 1C; ທັງສອງຄ່າຄວນຖືກປຽບທຽບກັບເງື່ອນໄຂການທົດສອບຂອງເຂົາເຈົ້າ.
ແມ່ນແລ້ວ. ລະດັບຄວາມສູງໂດຍລວມແມ່ນ 94.7 ± 0.5mm ລວມທັງຢູ່ປາຍຍອດ; ຄວາມສູງຂອງກໍລະນີບໍ່ລວມເອົາປາຍແມ່ນ 91.0±0.35mm.
No. ປະມານ 38.1A ແມ່ນຄິດໄລ່ຈາກອັດຕາມາດຕະຖານ 1/3C ໂດຍໃຊ້ 114.2Ah ຄວາມສາມາດນາມສະກຸນ. ຢືນຢັນກະແສໄຟຟ້າສູງສຸດ ແລະເງື່ອນໄຂການເຮັດວຽກຂອງມັນຢູ່ໃນແຜ່ນຂໍ້ມູນທີ່ໃຊ້ໄດ້.
EVE INP114E M11 CELL
MISEN ສະຫນັບສະຫນູນການຈັດຫາໂທລະສັບມືຖື B2B ແລະໂຄງການຊຸດຫມໍ້ໄຟທີ່ກໍາຫນົດເອງ. EVE ເປັນຜູ້ຜະລິດເຊລ INP114E. ຕິດຕໍ່ MISEN ເພື່ອຢືນຢັນການມີຢູ່, ການແກ້ໄຂສະເພາະແລະຄວາມຕ້ອງການໂຄງການ.
ແບ່ງປັນປະລິມານຂອງທ່ານ, ປະເທດການຈັດສົ່ງແລະກໍານົດເວລາການຊື້ດັ່ງນັ້ນພວກເຮົາສາມາດກວດສອບຮູບແບບ, ຂໍ້ມູນຂ່າວສານ batch ທີ່ມີຢູ່ແລະເງື່ອນໄຂວົງຢືມ.
ຮ້ອງຂໍຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຜູ້ຜະລິດທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ການແຕ້ມກົນຈັກແລະເອກະສານການຂົນສົ່ງຫຼືການປະຕິບັດຕາມ, ຂຶ້ນກັບຄວາມພ້ອມແລະການອະນຸຍາດການແບ່ງປັນ.
ປຶກສາຫາລືແຮງດັນຊອງເປົ້າຫມາຍ, ຄວາມສາມາດ, ຂໍ້ມູນໃນປະຈຸບັນ, ຊ່ອງ enclosure ແລະສະພາບແວດລ້ອມ. ການຈັບຄູ່ຈຸລັງ, BMS, ການເຊື່ອມຕໍ່ແລະການອອກແບບຄວາມຮ້ອນຮຽກຮ້ອງໃຫ້ມີການທົບທວນຄືນໂຄງການສະເພາະ.
ໃຊ້ແບບຟອມສອບຖາມຂອງຫນ້າຜະລິດຕະພັນເພື່ອສົ່ງຈໍານວນທີ່ຕ້ອງການ, ຈຸດຫມາຍປາຍທາງ, ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກແລະຄວາມຕ້ອງການດ້ານວິຊາການຂອງທ່ານ. ຮວມເອົາ EVE INP114E M11 ໃນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານ.