حوا
| در دسترس بودن: | |
|---|---|
| تعداد: | |
سلول EVE INP114E M11
EVE INP114E M11 یک سلول لیتیوم یونی منشوری NCM قابل شارژ با بدنه آلومینیومی، ولتاژ نامی 3.73 ولت و ظرفیت اسمی 114.2Ah است . مقاومت AC اولیه آن 0.6±0.1mΩ در 1kHz و 30% حالت شارژ مشخص شده است.
این سلول برای ارزیابی در ماژول ها و بسته های باتری مهندسی شده در نظر گرفته شده است. قبل از ادغام آن در یک سیستم، محدودیت های جریان قابل اجرا، تنظیمات ولتاژ، اتصالات ترمینال، خنک کننده و الزامات حفاظتی را در برابر مشخصات کامل سازنده بررسی کنید.
سلول EVE INP114E M11
| سازنده | انرژی حوا |
| سلول / مدل محصول | INP114E / M11 |
| نوع سلول | لیتیوم یون NCM قابل شارژ؛ کیس آلومینیومی منشوری |
| ظرفیت اسمی | 114.2Ah |
| حداقل ظرفیت | ≥105.6Ah در 1C |
| ولتاژ اسمی | 3.73 ولت |
| انرژی اسمی | تقریبا 426Wh; از ولتاژ و ظرفیت اسمی محاسبه می شود |
| حداقل انرژی | ≥405Wh در 1C |
| مقاومت اولیه AC | 0.6±0.1mΩ در 1kHz و 30% SOC |
| ولتاژ قطع شارژ | 4.30 ولت در هر سلول |
| ولتاژ قطع تخلیه | 2.80 ولت در هر سلول در دمای اتاق |
| نرخ شارژ استاندارد | 1/3C؛ تقریبا 38.1A با استفاده از ظرفیت اسمی محاسبه شده است |
| نرخ تخلیه استاندارد | 1/3C؛ تقریبا 38.1A با استفاده از ظرفیت اسمی محاسبه شده است |
| دمای شارژ | 0 تا 50 درجه سانتی گراد |
| دمای تخلیه | -30 تا 55 درجه سانتی گراد |
| طول L1 / L2 | 301.7±0.3mm / 301.7±0.3mm |
| ارتفاع کلی | 94.7±0.5 میلی متر شامل پایانه ها |
| ارتفاع مورد | 91.0±0.35 میلی متر بدون در نظر گرفتن پایانه ها |
| ضخامت | 26.5±0.2 میلی متر |
| وزن | 30±1754 گرم |
| چگالی انرژی | تقریبا 243 وات ساعت بر کیلوگرم |
| چرخه زندگی | 1500 چرخه؛ ≥70% حفظ ظرفیت |
| شرایط تست چرخه | 25 درجه سانتیگراد؛ شارژ 0.5C / تخلیه 0.5C |
مراحل آزمایش کامل، محدودیتهای جریان، محدودیتهای ولتاژ در دماهای دیگر، نقشههای مکانیکی و بازنگری مشخصات را قبل از طراحی بسته تأیید کنید. جریان استاندارد یک درجه بندی حداکثر جریان نیست.
سلول EVE INP114E M11
ولتاژ و ظرفیت اسمی تقریباً 426 وات ساعت در هر سلول محاسبه شده است. حداقل ظرفیت به طور جداگانه ≥105.6Ah در دمای 1C مشخص شده است.
مقاومت اولیه AC 0.6±0.1mΩ در 1kHz و 30% SOC است. هنگام مقایسه اندازهگیریها یا ایجاد روشهای پذیرش، شرایط آزمایش یکسانی را اعمال کنید.
کیس جداگانه و ارتفاع کلی از محفظه و برنامه ریزی ترخیص ترمینال پشتیبانی می کند. قبل از طراحی ماژول، نقشه کامل، روش اتصال و الزامات نصب را تأیید کنید.
نتیجه بیان شده 1500 چرخه با 70% ظرفیت نگهداری در دمای 25 درجه سانتیگراد و 0.5 درجه سانتیگراد / 0.5 درجه سانتیگراد است. عمر بسته به شرایط عملیاتی واقعی آن بستگی دارد.
سلول EVE INP114E M11
INP114E ممکن است برای سیستم های باتری مهندسی شده پس از بررسی مشخصات کامل سلول، مشخصات عملیاتی و الزامات سطح سیستم در نظر گرفته شود.
114.2Ah ظرفیت اسمی است. حداقل اعلام شده به طور جداگانه ≥105.6Ah در 1C است. این دو مقدار باید با شرایط آزمون مربوطه خود مقایسه شوند.
بله. ارتفاع کلی اعلام شده 94.7±0.5 میلی متر با احتساب پایانه ها است. ارتفاع کیس به استثنای پایانه ها 91.0±0.35 میلی متر است.
شماره تقریباً 38.1A از نرخ استاندارد 1/3C با استفاده از ظرفیت اسمی 114.2Ah محاسبه میشود. حداکثر جریان و شرایط عملکرد آن را در برگه داده مربوطه تأیید کنید.
سلول EVE INP114E M11
MISEN از منابع سلولی B2B و پروژه های بسته باتری سفارشی پشتیبانی می کند. EVE سازنده سلول INP114E است. برای تأیید در دسترس بودن، بازنگری مشخصات و الزامات پروژه با MISEN تماس بگیرید.
مقدار، کشور تحویل و برنامه خرید خود را به اشتراک بگذارید تا بتوانیم مدل، اطلاعات دسته ای موجود و شرایط قیمت را بررسی کنیم.
مشخصات سازنده قابل اجرا، نقشه های مکانیکی و اسناد حمل و نقل یا انطباق موجود، مشروط به در دسترس بودن و مجوزهای اشتراک را درخواست کنید.
ولتاژ بسته هدف، ظرفیت، مشخصات جریان، فضای محفظه و محیط را مورد بحث قرار دهید. تطبیق سلول، BMS، اتصالات و طراحی حرارتی نیاز به بررسی خاص پروژه دارد.
از فرم درخواست صفحه محصول برای ارسال مقدار، مقصد، درخواست و الزامات فنی مورد نیاز خود استفاده کنید. EVE INP114E M11 را در پیام خود قرار دهید.