អេវ
| ភាពអាចរកបាន: | |
|---|---|
| បរិមាណ: | |
EVE INP114E M11 កោសិកា
EVE INP114E M11 គឺជាកោសិកាលីចូម-អ៊ីយ៉ុង NCM prismatic ដែលអាចបញ្ចូលថ្មបានជាមួយនឹងស្រោមអាលុយមីញ៉ូម វ៉ុលបន្ទាប់បន្សំនៃ 3.73V និងសមត្ថភាពបន្ទាប់បន្សំនៃ 114.2Ah ។ ភាពធន់ទ្រាំ AC ដំបូងរបស់វាត្រូវបានបញ្ជាក់ជា 0.6 ± 0.1mΩ នៅ 1kHz និង 30% នៃស្ថានភាពនៃបន្ទុក។
ក្រឡាត្រូវបានបម្រុងទុកសម្រាប់ការវាយតម្លៃនៅក្នុងម៉ូឌុល និងកញ្ចប់ថ្មដែលបានវិស្វកម្ម។ ពិនិត្យមើលដែនកំណត់បច្ចុប្បន្នដែលអាចអនុវត្តបាន ការកំណត់វ៉ុល ការតភ្ជាប់ស្ថានីយ តម្រូវការការពារភាពត្រជាក់ និងការការពារប្រឆាំងនឹងការបញ្ជាក់របស់អ្នកផលិតពេញលេញ មុនពេលបញ្ចូលវាទៅក្នុងប្រព័ន្ធមួយ។
EVE INP114E M11 កោសិកា
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | EVE ថាមពល |
| ក្រឡា / គំរូផលិតផល | INP114E / M11 |
| ប្រភេទក្រឡា | NCM លីចូមអ៊ីយ៉ុងដែលអាចសាកបាន; ករណីអាលុយមីញ៉ូម prismatic |
| សមត្ថភាពនាមករណ៍ | 114.2 អេ |
| សមត្ថភាពអប្បបរមា | ≥105.6Ah នៅ 1C |
| វ៉ុលបន្ទាប់បន្សំ | 3.73V |
| ថាមពលនាមករណ៍ | ប្រហែល 426Wh; គណនាពីវ៉ុលបន្ទាប់បន្សំ និងសមត្ថភាព |
| ថាមពលអប្បបរមា | ≥405Wh នៅ 1C |
| ការតស៊ូ AC ដំបូង | 0.6±0.1mΩ នៅ 1kHz និង 30% SOC |
| វ៉ុលកាត់ផ្តាច់បន្ទុក | 4.30V ក្នុងមួយក្រឡា |
| វ៉ុលកាត់ផ្តាច់ | 2.80V ក្នុងមួយកោសិកានៅសីតុណ្ហភាពបន្ទប់ |
| អត្រាគិតថ្លៃស្តង់ដារ | 1/3C; ប្រហែល 38.1A គណនាដោយប្រើសមត្ថភាពបន្ទាប់បន្សំ |
| អត្រាការហូរចេញស្តង់ដារ | 1/3C; ប្រហែល 38.1A គណនាដោយប្រើសមត្ថភាពបន្ទាប់បន្សំ |
| សីតុណ្ហភាពសាក | ពី ០ ទៅ ៥០ អង្សាសេ |
| សីតុណ្ហភាពបញ្ចេញ | ពី -៣០ ដល់ ៥៥ អង្សាសេ |
| ប្រវែង L1 / L2 | 301.7±0.3mm / 301.7±0.3mm |
| កម្ពស់សរុប | 94.7 ± 0.5mm រួមទាំងស្ថានីយ |
| កម្ពស់ករណី | 91.0±0.35mm ដោយមិនរាប់បញ្ចូលស្ថានីយ |
| កម្រាស់ | 26.5 ± 0.2 ម។ |
| ទម្ងន់ | 1754 ± 30 ក្រាម។ |
| ដង់ស៊ីតេថាមពល | ប្រហែល 243Wh / គីឡូក្រាម |
| វដ្តជីវិត | 1,500 វដ្ត; ≥70% ការរក្សាសមត្ថភាព |
| លក្ខខណ្ឌនៃការធ្វើតេស្តវដ្ត | 25 អង្សាសេ; បន្ទុក 0.5C / ការបញ្ចេញ 0.5C |
បញ្ជាក់នីតិវិធីធ្វើតេស្តពេញលេញ ដែនកំណត់បច្ចុប្បន្ន ដែនកំណត់វ៉ុលនៅសីតុណ្ហភាពផ្សេងទៀត គំនូរមេកានិក និងការពិនិត្យឡើងវិញនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេស មុនពេលការរចនាកញ្ចប់។ ចរន្តស្តង់ដារមិនមែនជាការវាយតម្លៃបច្ចុប្បន្នអតិបរមាទេ។
EVE INP114E M11 កោសិកា
វ៉ុលបន្ទាប់បន្សំ និងសមត្ថភាពត្រូវគ្នានឹងប្រហែល 426Wh ក្នុងមួយក្រឡាដែលបានគណនា។ សមត្ថភាពអប្បបរមាត្រូវបានបញ្ជាក់ដោយឡែកពីគ្នាជា≥105.6Ah នៅ 1C។
ភាពធន់ទ្រាំ AC ដំបូងគឺ 0.6±0.1mΩ នៅ 1kHz និង 30% SOC ។ អនុវត្តលក្ខខណ្ឌតេស្តដូចគ្នានៅពេលប្រៀបធៀបការវាស់វែង ឬបង្កើតនីតិវិធីទទួលយក។
ករណីដាច់ដោយឡែក និងកម្ពស់សរុបគាំទ្រការបិទភ្ជាប់ និងផែនការបោសសម្អាតស្ថានីយ។ បញ្ជាក់ការគូរពេញលេញ វិធីសាស្រ្តនៃការតភ្ជាប់ និងតម្រូវការដំឡើងមុនពេលរចនាម៉ូឌុល។
លទ្ធផលដែលបានបញ្ជាក់គឺ 1,500 វដ្តជាមួយនឹងការរក្សាសមត្ថភាព≥70% នៅសីតុណ្ហភាព 25°C និង 0.5C/0.5C។ អាយុកាលសេវាកម្មរបស់កញ្ចប់អាស្រ័យលើលក្ខខណ្ឌប្រតិបត្តិការជាក់ស្តែងរបស់វា។
EVE INP114E M11 កោសិកា
INP114E អាចត្រូវបានពិចារណាសម្រាប់ប្រព័ន្ធថ្មដែលបានវិស្វកម្ម បន្ទាប់ពីពិនិត្យមើលការបញ្ជាក់ក្រឡាពេញលេញ ទម្រង់ប្រតិបត្តិការ និងតម្រូវការកម្រិតប្រព័ន្ធ។
114.2Ah គឺជាសមត្ថភាពបន្ទាប់បន្សំ។ អប្បបរមាដែលបានបញ្ជាក់ដាច់ដោយឡែកគឺ≥105.6Ah នៅ 1C; តម្លៃទាំងពីរគួរតែត្រូវបានប្រៀបធៀបជាមួយនឹងលក្ខខណ្ឌតេស្តរៀងៗខ្លួន។
បាទ។ កម្ពស់សរុបដែលបានបញ្ជាក់គឺ 94.7 ± 0.5mm រួមទាំងស្ថានីយ។ កម្ពស់ករណីមិនរាប់បញ្ចូលស្ថានីយគឺ 91.0±0.35mm ។
លេខប្រហែល 38.1A ត្រូវបានគណនាពីអត្រាស្តង់ដារ 1/3C ដោយប្រើសមត្ថភាពបន្ទាប់បន្សំ 114.2Ah ។ បញ្ជាក់ចរន្តអតិបរិមា និងលក្ខខណ្ឌប្រតិបត្តិការរបស់វានៅក្នុងសន្លឹកទិន្នន័យដែលអាចអនុវត្តបាន។
EVE INP114E M11 កោសិកា
MISEN គាំទ្រប្រភពកោសិកា B2B និងគម្រោងកញ្ចប់ថ្មផ្ទាល់ខ្លួន។ EVE គឺជាអ្នកផលិតកោសិកា INP114E ។ ទាក់ទង MISEN ដើម្បីបញ្ជាក់ពីភាពមាន ការកែប្រែការបញ្ជាក់ និងតម្រូវការគម្រោង។
ចែករំលែកបរិមាណរបស់អ្នក ប្រទេសដឹកជញ្ជូន និងកាលវិភាគទិញ ដូច្នេះយើងអាចពិនិត្យមើលគំរូ ព័ត៌មានបាច់ដែលមាន និងលក្ខខណ្ឌសម្រង់។
ស្នើសុំការបញ្ជាក់របស់អ្នកផលិតដែលអាចអនុវត្តបាន គំនូរមេកានិក និងឯកសារដឹកជញ្ជូន ឬអនុលោមភាពដែលមាន អាស្រ័យលើភាពអាចរកបាន និងការអនុញ្ញាតចែករំលែក។
ពិភាក្សាអំពីវ៉ុលកញ្ចប់គោលដៅ សមត្ថភាព ទម្រង់បច្ចុប្បន្ន លំហឯករភជប់ និងបរិស្ថាន។ ការផ្គូផ្គងក្រឡា, BMS, ការតភ្ជាប់ និងការរចនាកម្ដៅទាមទារឱ្យមានការពិនិត្យឡើងវិញនូវគម្រោងជាក់លាក់។
ប្រើទម្រង់សំណួរទំព័រផលិតផលដើម្បីផ្ញើបរិមាណ គោលដៅ កម្មវិធី និងតម្រូវការបច្ចេកទេសដែលត្រូវការរបស់អ្នក។ រួមបញ្ចូល EVE INP114E M11 នៅក្នុងសាររបស់អ្នក។