EVE INP114E M11 CELL
ה- EVE INP114E M11 הוא תא ליתיום-יון מנסרתי מסוג NCM עם מארז אלומיניום, מתח נומינלי של 3.73V וקיבולת נומינלית של 114.2Ah . התנגדות ה-AC הראשונית שלו מוגדרת כ-0.6±0.1mΩ ב-1kHz ו-30% מצב טעינה.
התא מיועד להערכה במודולי סוללה וחבילות מהונדסים. בדוק את מגבלות הזרם הרלוונטיות, הגדרות המתח, חיבורי המסוף, דרישות הקירור וההגנה מול מפרט היצרן המלא לפני שילובו במערכת.
EVE INP114E M11 CELL
| יַצרָן | EVE Energy |
| תא / דגם מוצר | INP114E / M11 |
| סוג תא | ליתיום-יון NCM נטענת; מארז אלומיניום מנסרתי |
| קיבולת נומינלית | 114.2 אה |
| קיבולת מינימלית | ≥105.6Ah ב-1C |
| מתח נומינלי | 3.73V |
| אנרגיה נומינלית | כ. 426Wh; מחושב מהמתח והקיבול הנומינליים |
| מינימום אנרגיה | ≥405Wh ב-1C |
| התנגדות AC ראשונית | 0.6±0.1mΩ ב-1kHz ו-30% SOC |
| מתח ניתוק טעינה | 4.30V לתא |
| מתח ניתוק פריקה | 2.80V לתא בטמפרטורת החדר |
| תעריף טעינה סטנדרטי | 1/3C; כ 38.1A מחושב לפי קיבולת נומינלית |
| קצב פריקה סטנדרטי | 1/3C; כ 38.1A מחושב לפי קיבולת נומינלית |
| טמפרטורת טעינה | 0 עד 50 מעלות צלזיוס |
| טמפרטורת פריקה | −30 עד 55 מעלות צלזיוס |
| אורך L1 / L2 | 301.7±0.3 מ'מ / 301.7±0.3 מ'מ |
| גובה כללי | 94.7±0.5 מ'מ כולל טרמינלים |
| גובה המארז | 91.0±0.35 מ'מ לא כולל מסופים |
| עוֹבִי | 26.5±0.2 מ'מ |
| מִשׁקָל | 1754±30 גרם |
| צפיפות אנרגיה | כ. 243Wh/kg |
| מחזור חיים | 1,500 מחזורים; ≥70% שימור קיבולת |
| תנאי מבחן מחזור | 25 מעלות צלזיוס; טעינה של 0.5C / פריקה של 0.5C |
אשר את הליכי הבדיקה המלאים, מגבלות הזרם, מגבלות המתח בטמפרטורות אחרות, שרטוט מכני ותיקון מפרט לפני תכנון החבילה. זרם סטנדרטי אינו דירוג זרם מרבי.
EVE INP114E M11 CELL
המתח והקיבול הנומינלי תואמים כ-426Wh לתא, מחושב. הקיבולת המינימלית מצוינת בנפרד כ-≥105.6Ah ב-1C.
התנגדות AC ראשונית היא 0.6±0.1mΩ ב-1kHz ו-30% SOC. החל את אותם תנאי בדיקה בעת השוואת מדידות או קביעת נהלי קבלה.
מארז נפרד וגבהים כלליים תומכים בתכנון מארז ומסוף. אשר את השרטוט המלא, שיטת החיבור ודרישות ההתקנה לפני תכנון המודול.
התוצאה המוצהרת היא 1,500 מחזורים עם שימור קיבולת של ≥70% ב-25°C ו-0.5C/0.5C. חיי השירות של האריזה תלויים בתנאי ההפעלה בפועל שלה.
EVE INP114E M11 CELL
ה-INP114E עשוי להיחשב עבור מערכות סוללות מהונדסות לאחר סקירה של מפרט התא המלא, פרופיל ההפעלה ודרישות ברמת המערכת.
114.2Ah הוא הקיבולת הנומינלית. המינימום הנקוב בנפרד הוא ≥105.6Ah ב-1C; יש להשוות את שני הערכים לתנאי הבדיקה שלהם.
כֵּן. הגובה הכולל הנקוב הוא 94.7±0.5 מ'מ כולל מסופים; גובה המארז ללא טרמינלים הוא 91.0±0.35 מ'מ.
מס' 38.1A בקירוב מחושב מהקצב הסטנדרטי של 1/3C תוך שימוש בקיבולת נומינלית של 114.2Ah. אשר את הזרם המרבי ואת תנאי ההפעלה שלו בגיליון הנתונים הרלוונטי.
EVE INP114E M11 CELL
MISEN תומך במקור תאים B2B ופרויקטים של ערכת סוללות מותאמות אישית. EVE היא היצרנית של תא INP114E. צור קשר עם MISEN כדי לאשר זמינות, עדכון מפרט ודרישות הפרויקט.
שתף את הכמות שלך, ארץ המשלוח ולוח הזמנים של הרכישה כדי שנוכל לבדוק את הדגם, מידע אצווה זמין ותנאי הצעת מחיר.
בקש מפרטי יצרן ישימים, שרטוטים מכניים ומסמכי הובלה או תאימות זמינים, בכפוף לזמינות ולהרשאות שיתוף.
דון במתח חבילת היעד, הקיבולת, פרופיל הזרם, שטח המתחם והסביבה. התאמת תאים, BMS, חיבורים ועיצוב תרמי דורשים סקירה ספציפית לפרויקט.
השתמש בטופס החקירה של דף המוצר כדי לשלוח את הכמות הנדרשת, היעד, היישום והדרישות הטכניות שלך. כלול את EVE INP114E M11 בהודעה שלך.