PŘEDVEČER
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
EVE INP114E M11 CELL
EVE INP114E M11 je dobíjecí prizmatický lithium-iontový článek NCM s hliníkovým pouzdrem, jmenovitým napětím 3,73 V a jmenovitou kapacitou 114,2 Ah . Jeho počáteční střídavý odpor je specifikován jako 0,6±0,1mΩ při 1kHz a 30% stavu nabití.
Článek je určen pro vyhodnocování v konstruovaných bateriových modulech a bateriových sadách. Před integrací do systému zkontrolujte příslušné limity proudu, nastavení napětí, připojení svorek, požadavky na chlazení a ochranu podle kompletní specifikace výrobce.
EVE INP114E M11 CELL
| Výrobce | EVE Energie |
| Model buňky / produktu | INP114E / M11 |
| Typ buňky | Dobíjecí lithium-iontová NCM; prizmatické hliníkové pouzdro |
| Nominální kapacita | 114,2 Ah |
| Minimální kapacita | ≥105,6Ah při 1C |
| Jmenovité napětí | 3,73 V |
| Nominální energie | Přibl. 426 Wh; vypočteno z jmenovitého napětí a kapacity |
| Minimální energie | ≥405Wh při 1C |
| Počáteční AC odpor | 0,6±0,1mΩ při 1kHz a 30% SOC |
| Vypínací napětí nabíjení | 4,30V na článek |
| Vybíjecí mezní napětí | 2,80 V na článek při pokojové teplotě |
| Standardní sazba poplatků | 1/3C; cca. 38,1A vypočteno pomocí jmenovité kapacity |
| Standardní rychlost vybíjení | 1/3C; cca. 38,1A vypočteno pomocí jmenovité kapacity |
| Teplota nabíjení | 0 až 50 °C |
| Výstupní teplota | -30 až 55 °C |
| Délka L1 / L2 | 301,7 ± 0,3 mm / 301,7 ± 0,3 mm |
| Celková výška | 94,7±0,5mm včetně svorek |
| Výška pouzdra | 91,0 ± 0,35 mm bez svorek |
| Tloušťka | 26,5 ± 0,2 mm |
| Hmotnost | 1754±30g |
| Energetická hustota | Přibl. 243 Wh/kg |
| Cyklický život | 1500 cyklů; ≥70% zachování kapacity |
| Podmínky cyklického testu | 25 °C; 0,5C nabíjení / 0,5C vybíjení |
Před návrhem balení ověřte kompletní zkušební postupy, limity proudu, limity napětí při jiných teplotách, mechanický výkres a revizi specifikace. Standardní proud není maximální jmenovitý proud.
EVE INP114E M11 CELL
Jmenovité napětí a kapacita odpovídá přibližně 426Wh na článek, přepočteno. Minimální kapacita je samostatně specifikována jako ≥105,6Ah při 1C.
Počáteční AC odpor je 0,6±0,1mΩ při 1kHz a 30% SOC. Při porovnávání měření nebo stanovení akceptačních postupů použijte stejné zkušební podmínky.
Samostatná skříň a celková výška podporují plánování prostoru a vzdálenosti terminálů. Před návrhem modulu potvrďte kompletní výkres, způsob připojení a požadavky na instalaci.
Uvedeným výsledkem je 1 500 cyklů se zachováním kapacity ≥70 % při 25 °C a 0,5 °C/0,5 °C. Životnost balení závisí na skutečných provozních podmínkách.
EVE INP114E M11 CELL
INP114E může být zvažován pro konstruované bateriové systémy po přezkoumání kompletní specifikace článku, provozního profilu a požadavků na systémové úrovni.
Nominální kapacita je 114,2Ah. Samostatně uvedené minimum je ≥105,6Ah při 1C; tyto dvě hodnoty by měly být porovnány s jejich příslušnými zkušebními podmínkami.
Ano. Uvedená celková výška je 94,7±0,5mm včetně koncovek; výška pouzdra bez svorek je 91,0 ± 0,35 mm.
Ne. Přibližně 38,1 A je vypočteno ze standardní sazby 1/3C s použitím jmenovité kapacity 114,2 Ah. Potvrďte maximální proud a jeho provozní podmínky v příslušném datovém listu.
EVE INP114E M11 CELL
MISEN podporuje B2B buněčné zdroje a vlastní projekty baterií. EVE je výrobcem článku INP114E. Kontaktujte MISEN pro potvrzení dostupnosti, revize specifikace a projektových požadavků.
Sdílejte své množství, zemi dodání a plán nákupu, abychom mohli zkontrolovat model, dostupné informace o šarži a podmínky nabídky.
Vyžádejte si příslušné specifikace výrobce, mechanické výkresy a dostupné dokumenty pro přepravu nebo shodu, v závislosti na dostupnosti a povoleních ke sdílení.
Diskutujte o napětí cílové sady, kapacitě, profilu proudu, prostoru krytu a prostředí. Přizpůsobení článků, BMS, připojení a tepelný návrh vyžadují posouzení specifické pro daný projekt.
Pomocí poptávkového formuláře na stránce produktu zašlete požadované množství, místo určení, aplikaci a technické požadavky. Do zprávy zahrňte EVE INP114E M11.