ईभ
| उपलब्धता: | |
|---|---|
| मात्रा: | |
EVE INP114E M11 सेल
EVE INP114E M11 एक रिचार्जेबल प्रिज्म्याटिक NCM लिथियम-आयन सेल हो जसमा एल्युमिनियम केस, 3.73V को नाममात्र भोल्टेज र 114.2Ah को नाममात्र क्षमता छ । यसको प्रारम्भिक AC प्रतिरोध 0.6±0.1mΩ को रूपमा 1kHz र 30% चार्ज स्थितिमा निर्दिष्ट गरिएको छ।
सेल ईन्जिनियर गरिएको ब्याट्री मोड्युल र प्याकहरूमा मूल्याङ्कनको लागि हो। प्रणालीमा एकीकृत गर्नु अघि लागू वर्तमान सीमाहरू, भोल्टेज सेटिङहरू, टर्मिनल जडानहरू, कूलिंग र सुरक्षा आवश्यकताहरू पूर्ण निर्माता विशिष्टताहरू विरुद्ध जाँच गर्नुहोस्।
EVE INP114E M11 सेल
| निर्माता | EVE ऊर्जा |
| सेल / उत्पादन मोडेल | INP114E / M11 |
| सेल प्रकार | रिचार्जेबल NCM लिथियम आयन; प्रिज्म्याटिक एल्युमिनियम केस |
| नाममात्र क्षमता | 114.2Ah |
| न्यूनतम क्षमता | ≥105.6Ah 1C मा |
| नाममात्र भोल्टेज | ३.७३V |
| नाममात्र ऊर्जा | लगभग 426Wh; नाममात्र भोल्टेज र क्षमता बाट गणना |
| न्यूनतम ऊर्जा | ≥405Wh 1C मा |
| प्रारम्भिक एसी प्रतिरोध | 0.6±0.1mΩ 1kHz र 30% SOC मा |
| चार्ज कट-अफ भोल्टेज | 4.30V प्रति सेल |
| डिस्चार्ज कट-अफ भोल्टेज | कोठाको तापक्रममा 2.80V प्रति सेल |
| मानक शुल्क दर | 1/3C; लगभग 38.1A नाममात्र क्षमता प्रयोग गरेर गणना |
| मानक डिस्चार्ज दर | 1/3C; लगभग 38.1A नाममात्र क्षमता प्रयोग गरेर गणना |
| चार्ज तापमान | ० देखि ५० डिग्री सेल्सियस |
| डिस्चार्ज तापमान | -३० देखि ५५ डिग्री सेल्सियस |
| लम्बाइ L1 / L2 | 301.7±0.3mm / 301.7±0.3mm |
| समग्र उचाइ | टर्मिनलहरू सहित 94.7± 0.5mm |
| केस उचाइ | 91.0±0.35mm टर्मिनलहरू बाहेक |
| मोटाई | 26.5±0.2mm |
| वजन | १७५४±३० ग्राम |
| ऊर्जा घनत्व | लगभग 243Wh/kg |
| साइकल जीवन | 1,500 चक्र; ≥70% क्षमता अवधारण |
| साइकल परीक्षण सर्तहरू | २५ डिग्री सेल्सियस; 0.5C चार्ज / 0.5C डिस्चार्ज |
प्याक डिजाइन गर्नु अघि पूर्ण परीक्षण प्रक्रियाहरू, हालको सीमाहरू, अन्य तापक्रमहरूमा भोल्टेज सीमाहरू, मेकानिकल रेखाचित्र र विशिष्टता संशोधन पुष्टि गर्नुहोस्। मानक वर्तमान अधिकतम-वर्तमान मूल्याङ्कन होइन।
EVE INP114E M11 सेल
नाममात्र भोल्टेज र क्षमता लगभग 426Wh प्रति सेल, गणना संग मेल खान्छ। न्यूनतम क्षमता 1C मा ≥105.6Ah को रूपमा छुट्टै निर्दिष्ट गरिएको छ।
प्रारम्भिक AC प्रतिरोध 0.6±0.1mΩ 1kHz र 30% SOC मा छ। मापन तुलना गर्दा वा स्वीकृति प्रक्रियाहरू स्थापना गर्दा समान परीक्षण सर्तहरू लागू गर्नुहोस्।
अलग केस र समग्र उचाइहरूले घेरा र टर्मिनल क्लियरेन्स योजना समर्थन गर्दछ। मोड्युल डिजाइन अघि पूर्ण रेखाचित्र, जडान विधि र स्थापना आवश्यकताहरू पुष्टि गर्नुहोस्।
बताएको परिणाम 25°C र 0.5C/0.5C मा ≥70% क्षमता अवधारणको साथ 1,500 चक्र हो। प्याक सेवा जीवन यसको वास्तविक परिचालन अवस्थाहरूमा निर्भर गर्दछ।
EVE INP114E M11 सेल
INP114E पूर्ण सेल विशिष्टता, अपरेटिङ प्रोफाइल र प्रणाली-स्तर आवश्यकताहरूको समीक्षा पछि इन्जिनियर गरिएको ब्याट्री प्रणालीहरूको लागि विचार गर्न सकिन्छ।
114.2Ah नाममात्र क्षमता हो। छुट्टै उल्लेख गरिएको न्यूनतम ≥105.6Ah 1C मा छ; दुई मानहरू तिनीहरूको सम्बन्धित परीक्षण अवस्थाहरूसँग तुलना गर्नुपर्छ।
हो। भनिएको समग्र उचाइ टर्मिनल सहित 94.7± 0.5mm छ; टर्मिनलहरू बाहेक केसको उचाइ 91.0±0.35mm छ।
संख्या। लगभग 38.1A मानक 1/3C दर 114.2Ah नाममात्र क्षमता प्रयोग गरेर गणना गरिन्छ। लागू हुने डाटाशीटमा अधिकतम वर्तमान र यसको सञ्चालन सर्तहरू पुष्टि गर्नुहोस्।
EVE INP114E M11 सेल
MISEN ले B2B सेल सोर्सिङ र अनुकूलन ब्याट्री प्याक परियोजनाहरूलाई समर्थन गर्दछ। EVE INP114E सेलको निर्माता हो। उपलब्धता, विनिर्देश संशोधन र परियोजना आवश्यकताहरू पुष्टि गर्न MISEN लाई सम्पर्क गर्नुहोस्।
तपाईंको मात्रा, वितरण देश र खरिद तालिका साझा गर्नुहोस् ताकि हामी मोडेल, उपलब्ध ब्याच जानकारी र उद्धरण सर्तहरू जाँच गर्न सक्छौं।
उपलब्धता र साझेदारी अनुमतिहरूको अधीनमा लागू हुने निर्माता विशिष्टताहरू, मेकानिकल रेखाचित्रहरू र उपलब्ध यातायात वा अनुपालन कागजातहरू अनुरोध गर्नुहोस्।
लक्ष्य प्याक भोल्टेज, क्षमता, वर्तमान प्रोफाइल, घेरा ठाउँ र वातावरण छलफल गर्नुहोस्। सेल मिल्दो, BMS, जडानहरू र थर्मल डिजाइन परियोजना-विशिष्ट समीक्षा आवश्यक छ।
तपाईंको आवश्यक मात्रा, गन्तव्य, आवेदन र प्राविधिक आवश्यकताहरू पठाउन उत्पादन-पृष्ठ सोधपुछ फारम प्रयोग गर्नुहोस्। तपाईंको सन्देशमा EVE INP114E M11 समावेश गर्नुहोस्।