EVE
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
EVE INP114E M11 CELL
EVE INP114E M11 je nabíjateľný prizmatický lítium-iónový článok NCM s hliníkovým puzdrom, nominálnym napätím 3,73 V a nominálnou kapacitou 114,2 Ah . Jeho počiatočný AC odpor je špecifikovaný ako 0,6±0,1mΩ pri 1kHz a 30% stave nabitia.
Článok je určený na vyhodnocovanie v konštruovaných batériových moduloch a súpravách. Pred integráciou do systému skontrolujte príslušné limity prúdu, nastavenia napätia, pripojenia svoriek, chladenie a ochranu podľa úplných špecifikácií výrobcu.
EVE INP114E M11 CELL
| Výrobca | EVE Energia |
| Model bunky / produktu | INP114E / M11 |
| Typ bunky | Dobíjacie lítium-iónové NCM; prizmatické hliníkové puzdro |
| Nominálna kapacita | 114,2 Ah |
| Minimálna kapacita | ≥105,6Ah pri 1C |
| Menovité napätie | 3,73 V |
| Nominálna energia | Pribl. 426 Wh; vypočítané z menovitého napätia a kapacity |
| Minimálna energia | ≥405Wh pri 1C |
| Počiatočný AC odpor | 0,6±0,1mΩ pri 1kHz a 30% SOC |
| Vypínacie napätie nabíjania | 4,30 V na článok |
| Výbojové medzné napätie | 2,80 V na článok pri izbovej teplote |
| Štandardná sadzba poplatku | 1/3C; cca. 38,1A vypočítaná pomocou menovitej kapacity |
| Štandardná miera vybíjania | 1/3C; cca. 38,1A vypočítané pomocou menovitej kapacity |
| Teplota nabíjania | 0 až 50 °C |
| Výstupná teplota | -30 až 55 °C |
| Dĺžka L1 / L2 | 301,7 ± 0,3 mm / 301,7 ± 0,3 mm |
| Celková výška | 94,7±0,5mm vrátane koncoviek |
| Výška puzdra | 91,0 ± 0,35 mm bez svoriek |
| Hrúbka | 26,5 ± 0,2 mm |
| Hmotnosť | 1754 ± 30 g |
| Hustota energie | Pribl. 243 Wh/kg |
| Život cyklu | 1 500 cyklov; ≥70% zachovanie kapacity |
| Podmienky testu cyklu | 25 °C; 0,5C nabíjanie / 0,5C vybíjanie |
Pred návrhom balenia potvrďte kompletné skúšobné postupy, limity prúdu, limity napätia pri iných teplotách, mechanický výkres a revíziu špecifikácií. Štandardný prúd nie je maximálny prúd.
EVE INP114E M11 CELL
Menovité napätie a kapacita zodpovedajú približne 426 Wh na článok, vypočítané. Minimálna kapacita je samostatne špecifikovaná ako ≥105,6Ah pri 1C.
Počiatočný AC odpor je 0,6±0,1mΩ pri 1kHz a 30% SOC. Pri porovnávaní meraní alebo stanovovaní akceptačných postupov použite rovnaké skúšobné podmienky.
Samostatné puzdro a celková výška podporujú plánovanie uzavretia a vzdialenosti od terminálu. Pred návrhom modulu potvrďte úplný výkres, spôsob pripojenia a požiadavky na inštaláciu.
Uvedeným výsledkom je 1 500 cyklov so zachovaním kapacity ≥ 70 % pri 25 °C a 0,5 °C/0,5 °C. Životnosť balenia závisí od skutočných prevádzkových podmienok.
EVE INP114E M11 CELL
INP114E možno zvážiť pre konštruované batériové systémy po preskúmaní kompletnej špecifikácie článku, prevádzkového profilu a požiadaviek na úrovni systému.
114,2 Ah je nominálna kapacita. Samostatne uvedené minimum je ≥105,6Ah pri 1C; tieto dve hodnoty by sa mali porovnať s ich príslušnými testovacími podmienkami.
áno. Uvedená celková výška je 94,7±0,5mm vrátane koncoviek; výška puzdra bez svoriek je 91,0 ± 0,35 mm.
Nie. Približne 38,1 A sa vypočíta zo štandardnej sadzby 1/3C s použitím nominálnej kapacity 114,2 Ah. Potvrďte maximálny prúd a jeho prevádzkové podmienky v príslušnom údajovom liste.
EVE INP114E M11 CELL
MISEN podporuje B2B bunkové zdroje a projekty vlastných batérií. EVE je výrobcom článku INP114E. Kontaktujte MISEN pre potvrdenie dostupnosti, revízie špecifikácií a požiadaviek projektu.
Zdieľajte svoje množstvo, krajinu dodania a plán nákupu, aby sme mohli skontrolovať model, dostupné informácie o šarži a podmienky ponuky.
Vyžiadajte si príslušné špecifikácie výrobcu, mechanické výkresy a dostupné prepravné dokumenty alebo dokumenty o zhode v závislosti od dostupnosti a povolení na zdieľanie.
Diskutujte o cieľovom napätí, kapacite, prúdovom profile, priestore krytu a prostredí. Zhoda buniek, BMS, pripojenia a tepelný dizajn si vyžadujú preskúmanie špecifické pre daný projekt.
Pomocou dopytového formulára na stránke produktu odošlite požadované množstvo, miesto určenia, aplikáciu a technické požiadavky. Do správy zahrňte EVE INP114E M11.