EVE
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
EVE INP114E M11 CELLE
EVE INP114E M11 er en oppladbar prismatisk NCM litiumioncelle med et aluminiumshus, en nominell spenning på 3,73V og en nominell kapasitet på 114,2Ah . Dens initiale AC-motstand er spesifisert som 0,6±0,1mΩ ved 1kHz og 30 % ladetilstand.
Cellen er beregnet for evaluering i konstruerte batterimoduler og -pakker. Kontroller gjeldende strømgrenser, spenningsinnstillinger, terminaltilkoblinger, kjøling og beskyttelseskrav mot den fullstendige produsentens spesifikasjoner før du integrerer den i et system.
EVE INP114E M11 CELLE
| Produsent | EVE Energy |
| Celle / produktmodell | INP114E / M11 |
| Celletype | Oppladbar NCM litium-ion; prismatisk aluminiumskasse |
| Nominell kapasitet | 114,2 Ah |
| Minimum kapasitet | ≥105,6Ah ved 1C |
| Nominell spenning | 3,73V |
| Nominell energi | Ca. 426Wh; beregnet fra nominell spenning og kapasitet |
| Minimum energi | ≥405Wh ved 1C |
| Innledende AC-motstand | 0,6±0,1mΩ ved 1kHz og 30 % SOC |
| Ladeavskjæringsspenning | 4,30V per celle |
| Utladningsavskjæringsspenning | 2,80V per celle ved romtemperatur |
| Standard Charge Rate | 1/3C; ca. 38,1A beregnet ved bruk av nominell kapasitet |
| Standard utslippshastighet | 1/3C; ca. 38,1A beregnet ved bruk av nominell kapasitet |
| Ladetemperatur | 0 til 50°C |
| Utløpstemperatur | -30 til 55 °C |
| Lengde L1 / L2 | 301,7±0,3 mm / 301,7±0,3 mm |
| Total høyde | 94,7±0,5 mm inkludert terminaler |
| Sakshøyde | 91,0±0,35 mm eksklusiv terminaler |
| Tykkelse | 26,5±0,2 mm |
| Vekt | 1754±30g |
| Energitetthet | Ca. 243Wh/kg |
| Syklus liv | 1500 sykluser; ≥70 % kapasitetsbevaring |
| Syklustestbetingelser | 25°C; 0,5C ladning / 0,5C utladning |
Bekreft de fullstendige testprosedyrene, strømgrenser, spenningsgrenser ved andre temperaturer, mekanisk tegning og spesifikasjonsrevisjon før pakkedesign. Standardstrøm er ikke en maksimal strømstyrke.
EVE INP114E M11 CELLE
Nominell spenning og kapasitet tilsvarer ca. 426Wh per celle, beregnet. Minimumskapasitet er spesifisert separat som ≥105,6Ah ved 1C.
Initial AC-motstand er 0,6±0,1mΩ ved 1kHz og 30 % SOC. Bruk de samme testbetingelsene når du sammenligner målinger eller etablerer akseptprosedyrer.
Separat kasse og overordnede høyder støtter planlegging av kapsling og terminalklaring. Bekreft den fullstendige tegningen, tilkoblingsmetoden og installasjonskravene før moduldesign.
Det oppgitte resultatet er 1500 sykluser med ≥70 % kapasitetsretensjon ved 25°C og 0,5C/0,5C. Pakkens levetid avhenger av de faktiske driftsforholdene.
EVE INP114E M11 CELLE
INP114E kan vurderes for konstruerte batterisystemer etter gjennomgang av den fullstendige cellespesifikasjonen, driftsprofilen og systemnivåkravene.
114,2Ah er den nominelle kapasiteten. Det separat oppgitte minimum er ≥105,6Ah ved 1C; de to verdiene skal sammenlignes med deres respektive testbetingelser.
Ja. Den oppgitte totalhøyden er 94,7±0,5 mm inkludert terminaler; kassehøyden uten terminaler er 91,0±0,35 mm.
Nei. Omtrent 38,1A er beregnet fra standard 1/3C-hastighet ved bruk av 114,2Ah nominell kapasitet. Bekreft maksimal strøm og driftsforhold i det aktuelle databladet.
EVE INP114E M11 CELLE
MISEN støtter B2B-celleinnkjøp og tilpassede batteripakkeprosjekter. EVE er produsenten av INP114E-cellen. Kontakt MISEN for å bekrefte tilgjengelighet, spesifikasjonsrevisjon og prosjektkrav.
Del din mengde, leveringsland og kjøpsplan slik at vi kan sjekke modellen, tilgjengelig batchinformasjon og tilbudsbetingelser.
Be om gjeldende produsentens spesifikasjoner, mekaniske tegninger og tilgjengelige transport- eller samsvarsdokumenter, avhengig av tilgjengelighet og delingstillatelser.
Diskuter målpakkens spenning, kapasitet, strømprofil, kabinettplass og miljø. Celletilpasning, BMS, tilkoblinger og termisk design krever prosjektspesifikk gjennomgang.
Bruk forespørselsskjemaet på produktsiden for å sende ønsket antall, destinasjon, søknad og tekniske krav. Inkluder EVE INP114E M11 i meldingen.