PRZEDDZIEŃ
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
KOMÓRKA EVE INP114E M11
EVE INP114E M11 to pryzmatyczne ogniwo litowo-jonowe NCM z aluminiową obudową, o napięciu nominalnym 3,73 V i pojemności nominalnej 114,2 Ah . Jego początkowa rezystancja prądu przemiennego jest określona jako 0,6 ± 0,1 mΩ przy 1 kHz i stanie naładowania 30%.
Ogniwo jest przeznaczone do oceny w opracowanych modułach i pakietach akumulatorów. Przed zintegrowaniem urządzenia z systemem sprawdź obowiązujące ograniczenia prądu, ustawienia napięcia, połączenia zacisków, wymagania dotyczące chłodzenia i ochrony z pełną specyfikacją producenta.
KOMÓRKA EVE INP114E M11
| Producent | EWA Energia |
| Model komórki/produktu | INP114E/M11 |
| Typ komórki | Akumulator litowo-jonowy NCM; pryzmatyczna aluminiowa obudowa |
| Pojemność nominalna | 114,2 Ah |
| Minimalna pojemność | ≥105,6Ah przy 1C |
| Napięcie nominalne | 3,73 V |
| Energia nominalna | Około. 426 Wh; obliczone na podstawie napięcia znamionowego i pojemności |
| Minimalna energia | ≥405Wh przy 1C |
| Początkowa rezystancja prądu przemiennego | 0,6±0,1 mΩ przy 1 kHz i 30% SOC |
| Napięcie odcięcia ładowania | 4,30 V na ogniwo |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,80 V na ogniwo w temperaturze pokojowej |
| Standardowa stawka opłaty | 1/3C; ok. 38,1A obliczone przy wydajności nominalnej |
| Standardowa szybkość rozładowania | 1/3C; ok. 38,1A obliczone przy wydajności nominalnej |
| Temperatura ładowania | 0 do 50°C |
| Temperatura tłoczenia | -30 do 55°C |
| Długość L1/L2 | 301,7 ± 0,3 mm / 301,7 ± 0,3 mm |
| Całkowita wysokość | 94,7 ± 0,5 mm łącznie z zaciskami |
| Wysokość obudowy | 91,0±0,35 mm bez zacisków |
| Grubość | 26,5 ± 0,2 mm |
| Waga | 1754±30g |
| Gęstość energii | Około. 243 Wh/kg |
| Życie cykliczne | 1500 cykli; ≥70% utrzymania pojemności |
| Warunki testu cyklu | 25°C; Ładowanie 0,5C / rozładowanie 0,5C |
Potwierdź kompletne procedury testowe, ograniczenia prądu, ograniczenia napięcia w innych temperaturach, rysunek mechaniczny i rewizję specyfikacji przed zaprojektowaniem pakietu. Prąd standardowy nie jest prądem maksymalnym.
KOMÓRKA EVE INP114E M11
Obliczone napięcie nominalne i pojemność odpowiadają około 426 Wh na ogniwo. Minimalna pojemność jest osobno określona jako ≥105,6Ah przy 1C.
Początkowa rezystancja prądu przemiennego wynosi 0,6 ± 0,1 mΩ przy 1 kHz i 30% SOC. Zastosuj te same warunki testowe przy porównywaniu pomiarów lub ustalaniu procedur akceptacji.
Oddzielna obudowa i wysokość całkowita ułatwiają planowanie obudowy i prześwitu na terminale. Przed zaprojektowaniem modułu potwierdź kompletny rysunek, metodę połączenia i wymagania instalacyjne.
Podany wynik to 1500 cykli przy zachowaniu pojemności ≥70% w temperaturze 25°C i 0,5°C/0,5°C. Żywotność pakietu zależy od jego rzeczywistych warunków pracy.
KOMÓRKA EVE INP114E M11
INP114E można rozważyć w przypadku opracowanych systemów akumulatorowych po zapoznaniu się z pełną specyfikacją ogniwa, profilem operacyjnym i wymaganiami na poziomie systemu.
114,2Ah to pojemność nominalna. Odrębnie podane minimum wynosi ≥105,6 Ah przy 1°C; obie wartości należy porównać z odpowiadającymi im warunkami testowymi.
Tak. Podana wysokość całkowita wynosi 94,7±0,5 mm łącznie z zaciskami; wysokość obudowy bez zacisków wynosi 91,0 ± 0,35 mm.
Nie. Około 38,1 A obliczono na podstawie standardowej stawki 1/3C przy pojemności nominalnej 114,2 Ah. Potwierdź maksymalny prąd i warunki pracy w odpowiednim arkuszu danych.
KOMÓRKA EVE INP114E M11
MISEN wspiera projekty pozyskiwania ogniw B2B i niestandardowe projekty akumulatorów. EVE jest producentem ogniwa INP114E. Skontaktuj się z firmą MISEN, aby potwierdzić dostępność, zmianę specyfikacji i wymagania projektowe.
Udostępnij ilość, kraj dostawy i harmonogram zakupów, abyśmy mogli sprawdzić model, informacje o dostępnych partiach i warunki oferty.
Poproś o odpowiednie specyfikacje producenta, rysunki mechaniczne i dostępne dokumenty dotyczące transportu lub zgodności, w zależności od dostępności i pozwoleń na udostępnianie.
Omów docelowe napięcie, pojemność, profil prądu, przestrzeń obudowy i środowisko. Dopasowanie ogniw, BMS, połączenia i projekt termiczny wymagają przeglądu specyficznego dla projektu.
Skorzystaj z formularza zapytania na stronie produktu, aby przesłać wymaganą ilość, miejsce docelowe, zastosowanie i wymagania techniczne. Dołącz EVE INP114E M11 do swojej wiadomości.