PRZEDDZIEŃ
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
KOMÓRKA EVE INP05P
EVE INP05P to akumulator litowo-jonowy z pryzmatyczną aluminiową obudową, o napięciu nominalnym 3,67 V i minimalnej pojemności 5,5 Ah w temperaturze 1°C. Jego określona początkowa rezystancja prądu przemiennego wynosi 0,75 ± 0,10 mΩ, mierzona przy 1 kHz i stanie naładowania 30%.
Specyfikacja podaje cykle ładowania/rozładowania 5°C w kilku temperaturach, w tym 5000 cykli w temperaturze 25°C przy co najmniej 80% zachowaniu pojemności. Są to określone wyniki testów; przydatność pakietu wymaga potwierdzenia dopuszczalnych prądów, temperatur ładowania, połączeń zacisków, wymagań dotyczących chłodzenia i ochrony.
KOMÓRKA EVE INP05P
| Producent i model | EWA INP05P |
| Typ komórki | Akumulator litowo-jonowy; pryzmatyczna aluminiowa obudowa |
| Minimalna pojemność | 5,5 Ah 1C, 25±2°C, 2,8–4,2 V |
| Minimalna energia | 20,1 Wh Określone przez producenta; 1°C, 25±2°C, 2,8–4,2 V |
| Napięcie nominalne | 3,67 V |
| Początkowa rezystancja prądu przemiennego | 0,75±0,10 mΩ AC, 1 kHz, 30% SOC |
| Rezystancja prądu stałego | 2,35±0,2mΩ 25°C, 50% SOC, 275A, 10s test DCR |
| Napięcie graniczne ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,8 V |
| Standardowy prąd ładowania | 5,5A (1C) |
| Standardowy prąd rozładowania | 5,5A (1C) |
| Wysokość komórki | 65,8±0,4mm bez zacisków 69,1±0,5mm łącznie z zaciskami |
| Szerokość | 121±0,5mm Maksymalna szerokość na dole |
| Grubość | 12,7 ± 0,3 mm Zmierzone przy 30% SOC przy określonym obciążeniu ściskającym 150 kg |
| Waga | 203±5g |
| Gęstość energii | Grawimetryczny: ≥98Wh/kg Wolumetryczny: ≥198Wh/L, bez zacisków |
| Temperatura pracy* | −30 do 65°C Ograniczenie mocy powyżej 55°C; tylko zakres testu wydajności, a nie ogólna specyfikacja temperatury ładowania |
| Temperatura przechowywania* | Do 1 miesiąca: -40 do 80°C 1–12 miesięcy: -20 do 45°C Obydwa przy 30% SOC; z zastrzeżeniem przypisu producenta dotyczącego testu wydajności |
| Cykl życia w temperaturze 25°C | 5000 cykli, ≥80% utrzymania pojemności, ładowanie 5C/rozładowanie 5C, 100% DOD |
| Cykl życia w temperaturze 45°C | 4000 cykli, ≥80% utrzymania pojemności, ładowanie 5C/rozładowanie 5C, 100% DOD |
| Cykl życia w temperaturze 60°C | 1500 cykli, ≥80% utrzymania pojemności, ładowanie 5C/rozładowanie 5C, 100% DOD |
| Utrzymanie pojemności rozładowania według temperatury | −30°C: ≥65%; −20°C: ≥75%; −10°C: ≥80%; 0°C: ≥85%; 55°C: ≥98% Zgodnie z odpowiednimi metodami testowymi producenta; uzyskać pełne procedury przed porównaniem wyników. |
Uwagi techniczne: Warunek 275A/10s należy do pomiaru DCR i nie określa dopuszczalnej wartości znamionowej rozładowania impulsowego. Wartości 5C/5C opisują testy cykliczne, a nie maksymalny prąd znamionowy. *Producent określa oznaczone gwiazdką zakresy temperatur jako przydatne do testowania wydajności ogniwa i wyklucza z tej kwalifikacji badania cykliczne i długotrwałe przechowywanie. Przed integracją potwierdź limity specyficzne dla aplikacji i instrukcje dotyczące przechowywania. Obciążenie pomiarowe grubości nie jest zaleceniem napięcia wstępnego zespołu pakietu.
KOMÓRKA EVE INP05P
Początkowa rezystancja prądu przemiennego wynosi 0,75 ± 0,10 mΩ przy 1 kHz i 30% SOC. Zapewnia to określone odniesienie elektryczne dla kontroli ogniw przychodzących przy użyciu tych samych warunków pomiaru.
Specyfikacja podaje 5000 cykli w temperaturze 25°C, ładowaniu 5°C/rozładowaniu 5°C i 100% DOD, przy zachowaniu pojemności co najmniej 80%. Rzeczywista żywotność opakowania zależy od warunków jego pracy.
Format pryzmatyczny ma określoną grubość 12,7 ± 0,3 mm w podanych warunkach pomiaru. Oddzielna wysokość korpusu i wysokość całkowita pomagają inżynierom ocenić odstęp między zaciskami i dopasowanie obudowy.
Specyfikacja obejmuje wyniki utrzymania pojemności rozładowania w zakresie od -30°C do 55°C oraz dane dotyczące cykli w trzech temperaturach, co wspiera ocenę specyficznych warunków za pomocą pełnych procedur testowych producenta.
KOMÓRKA EVE INP05P
Poniżej znajdują się potencjalne wskazówki dotyczące oceny inżynierskiej, z zastrzeżeniem potwierdzenia pełnych limitów ogniw i wymagań systemowych. Nie reprezentują one zastosowań zatwierdzonych przez producenta.
Wartość 275A jest określona dla 10-sekundowego pomiaru DCR w temperaturze 25°C i 50% SOC. Nie ustanawia maksymalnej ciągłej lub dopuszczalnej wartości znamionowej rozładowania impulsowego.
Nie. Wysokość korpusu wynosi 65,8 ± 0,4 mm bez zacisków, natomiast całkowita wysokość łącznie z zaciskami wynosi 69,1 ± 0,5 mm. Użyj kompletnego rysunku mechanicznego, aby sprawdzić odstępy między połączeniami.
Jest wymieniony dla temperatury 25°C, ładowania 5C/rozładowania 5C, głębokości rozładowania 100% i utrzymania pojemności co najmniej 80%. Różne temperatury i warunki pracy pakietu mogą powodować różną żywotność.
KOMÓRKA EVE INP05P
MISEN wspiera pozyskiwanie ogniw akumulatorowych B2B i niestandardowe projekty akumulatorów. EVE jest producentem ogniwa INP05P; skontaktuj się z firmą MISEN w celu potwierdzenia dostępności modelu, wymagań technicznych i proponowanych warunków dostawy.
Udostępnij wymaganą ilość, miejsce docelowe i harmonogram zakupów, abyśmy mogli sprawdzić dokładny model, wersję specyfikacji, informacje o dostępnych partiach i warunki oferty.
Poproś o odpowiedni arkusz danych, rysunek mechaniczny i dostępne dokumenty dotyczące transportu lub zgodności, w zależności od dostępności i pozwoleń na udostępnianie. Potwierdź zakres dokumentu dla dokładnej komórki i zamierzonej wysyłki.
Omów docelowe napięcie pakietu, użyteczną pojemność, obciążenie ciągłe i przejściowe, przestrzeń w obudowie i środowisko operacyjne. Możliwość integracji, dopasowanie ogniw, wymagania BMS i projekt termiczny wymagają przeglądu specyficznego dla projektu.
Skorzystaj z formularza zapytania na tej stronie produktu, aby przesłać wymaganą ilość, kraj dostawy, zastosowanie i wymagania techniczne. Dołącz EVE INP05P do swojej wiadomości, abyśmy mogli sprawdzić właściwy model.