EVE
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
EVE INP05P CELL
EVE INP05P je nabíjateľný lítium-iónový článok s prizmatickým hliníkovým puzdrom, nominálnym napätím 3,67V a minimálnou kapacitou 5,5Ah pri 1C. Jeho špecifikovaný počiatočný AC odpor je 0,75±0,10mΩ, meraný pri 1kHz a 30% stave nabitia.
Špecifikácia uvádza cyklovanie 5C nabíjanie/5C vybíjanie pri niekoľkých teplotách, vrátane 5 000 cyklov pri 25 °C s minimálne 80 % zachovaním kapacity. Toto sú definované výsledky testov; vhodnosť balenia vyžaduje potvrdenie prípustných prúdov, nabíjacích teplôt, pripojení svoriek, chladenia a požiadaviek na ochranu.
EVE INP05P CELL
| Výrobca a model | EVE INP05P |
| Typ bunky | Dobíjacie lítium-iónové; prizmatické hliníkové puzdro |
| Minimálna kapacita | 5,5Ah 1C, 25±2°C, 2,8–4,2V |
| Minimálna energia | 20,1 Wh špecifikované výrobcom; 1C, 25±2°C, 2,8–4,2 V |
| Menovité napätie | 3,67 V |
| Počiatočný AC odpor | 0,75 ± 0,10 mΩ AC, 1 kHz, 30 % SOC |
| DC odpor | 2,35±0,2mΩ 25°C, 50% SOC, 275A, 10s test DCR |
| Limitné napätie nabíjania | 4,2 V |
| Výbojové medzné napätie | 2,8 V |
| Štandardný nabíjací prúd | 5,5A (1C) |
| Štandardný vybíjací prúd | 5,5A (1C) |
| Výška bunky | 65,8 ± 0,4 mm bez svoriek 69,1 ± 0,5 mm vrátane svoriek |
| šírka | 121±0,5 mm Maximálna šírka v spodnej časti |
| Hrúbka | 12,7 ± 0,3 mm Merané pri 30 % SOC pri špecifikovanom kompresnom zaťažení 150 kg |
| Hmotnosť | 203 ± 5 g |
| Hustota energie | Gravimetrické: ≥98Wh/kg Objemové: ≥198Wh/L, bez koncoviek |
| Prevádzková teplota* | −30 až 65 °C Obmedzenie výkonu nad 55 °C; iba rozsah testov výkonu, nie všeobecná špecifikácia teploty nabíjania |
| Skladovacia teplota* | Do 1 mesiaca: −40 až 80 °C 1–12 mesiacov: −20 až 45 °C Obe pri 30 % SOC; podlieha poznámke výrobcu o skúške výkonu |
| Životnosť cyklu pri 25 °C | 5 000 cyklov, ≥80 % zachovanie kapacity 5C nabíjanie/5C vybíjanie, 100 % DOD |
| Životnosť cyklu pri 45 °C | 4 000 cyklov, ≥ 80 % zachovanie kapacity 5C nabíjanie/5C vybíjanie, 100 % DOD |
| Životnosť cyklu pri 60°C | 1 500 cyklov, ≥80 % zachovanie kapacity 5C nabíjanie/5C vybíjanie, 100 % DOD |
| Zadržanie vybíjacej kapacity podľa teploty | -30 °C: > 65 %; -20 °C: > 75 %; -10 °C: > 80 %; 0 °C: > 85 %; 55 °C: ≥98 % Podľa príslušných testovacích metód výrobcu; získať úplné postupy pred porovnaním výsledkov. |
Technické poznámky: Podmienka 275A/10s patrí k meraniu DCR a nestanovuje prípustnú hodnotu pulzného vybíjania. Hodnoty 5C/5C popisujú testy cyklu, nie maximálne hodnoty prúdu. *Výrobca označuje teplotné rozsahy označené hviezdičkou ako použiteľné na testovanie výkonu článkov a vylučuje testovanie cyklov a dlhodobé skladovanie z tejto kvalifikácie. Pred integráciou si overte limity špecifické pre aplikáciu a pokyny na ukladanie. Zaťaženie merania hrúbky nie je odporúčaním pred zaťažením zostavy balenia.
EVE INP05P CELL
Počiatočný AC odpor je 0,75±0,10mΩ pri 1kHz a 30% SOC. To poskytuje definovanú elektrickú referenciu pre kontroly prichádzajúcej bunky s použitím rovnakých podmienok merania.
Špecifikácia uvádza 5 000 cyklov pri 25 °C, 5C nabíjanie/5C vybíjanie a 100 % DOD, s minimálne 80 % zachovaním kapacity. Skutočná životnosť balenia závisí od prevádzkových podmienok.
Prizmatický formát má pri uvedených podmienkach merania stanovenú hrúbku 12,7±0,3mm. Oddelená karoséria a celková výška pomáhajú inžinierom posúdiť vôľu terminálu a prispôsobenie krytu.
Špecifikácia zahŕňa výsledky zachovania vybíjacej kapacity od -30 °C do 55 °C a údaje o cykloch pri troch teplotách, ktoré podporujú hodnotenie špecifických podmienok s úplnými testovacími postupmi výrobcu.
EVE INP05P CELL
Nasledujú potenciálne technické pokyny na vyhodnotenie, ktoré podliehajú potvrdeniu úplných limitov buniek a systémových požiadaviek. Nepredstavujú výrobcom schválené aplikácie.
Hodnota 275 A je špecifikovaná pre 10-sekundové meranie DCR pri 25 °C a 50 % SOC. Nestanovuje maximálnu hodnotu nepretržitého alebo prípustného pulzného vybíjania.
Nie. Výška tela je 65,8 ± 0,4 mm bez svoriek, zatiaľ čo celková výška vrátane svoriek je 69,1 ± 0,5 mm. Pomocou úplného mechanického výkresu potvrďte vôle pripojenia.
Uvádza sa pri 25°C s 5C nabitím/5C vybitím, 100% hĺbkou vybitia a minimálne 80% zachovaním kapacity. Rôzne teploty a prevádzkové podmienky balenia môžu spôsobiť rôznu životnosť.
EVE INP05P CELL
MISEN podporuje B2B zdroje batérií a projekty vlastných batérií. EVE je výrobcom článku INP05P; kontaktujte MISEN pre potvrdenie dostupnosti modelu, technických požiadaviek a navrhovaných dodacích podmienok.
Zdieľajte požadované množstvo, miesto určenia a plán nákupu, aby sme mohli skontrolovať presný model, revíziu špecifikácie, dostupné informácie o šarži a podmienky ponuky.
Vyžiadajte si príslušný údajový list, mechanický výkres a dostupné dokumenty o preprave alebo zhode v závislosti od dostupnosti a povolení na zdieľanie. Potvrďte rozsah dokumentu pre presnú bunku a zamýšľanú zásielku.
Diskutujte o cieľovom napätí, využiteľnej kapacite, nepretržitom a prechodnom zaťažení, priestore krytu a prevádzkovom prostredí. Uskutočniteľnosť integrácie, párovanie buniek, požiadavky BMS a tepelný dizajn si vyžadujú posúdenie špecifické pre daný projekt.
Na zaslanie požadovaného množstva, krajiny dodania, aplikácie a technických požiadaviek použite dopytový formulár na tejto stránke produktu. Do správy zahrňte EVE INP05P, aby sme mohli skontrolovať správny model.