EVE
| ມີ: | |
|---|---|
| ປະລິມານ: | |
EVE INP05P CELL
EVE INP05P ເປັນເຊລ lithium-ion ທີ່ສາມາດສາກໄຟໄດ້ດ້ວຍກໍລະນີອາລູມິນຽມ prismatic, ແຮງດັນໄຟຟ້ານາມຂອງ 3.67V ແລະຄວາມອາດສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ 5.5Ah ທີ່ 1C. ຄວາມຕ້ານທານ AC ເບື້ອງຕົ້ນທີ່ລະບຸໄວ້ຂອງມັນແມ່ນ 0.75 ± 0.10mΩ, ວັດແທກຢູ່ທີ່ 1kHz ແລະ 30%.
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະລາຍງານການໄຫຼວຽນຂອງ 5C / 5C ໃນອຸນຫະພູມຫຼາຍ, ລວມທັງ 5,000 ຮອບວຽນຢູ່ທີ່ 25 ° C ດ້ວຍການເກັບຮັກສາຄວາມອາດສາມາດຢ່າງຫນ້ອຍ 80%. ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນໄດ້ກໍານົດຜົນການທົດສອບ; ຄວາມເຫມາະສົມຂອງຊອງຮຽກຮ້ອງໃຫ້ມີການຢືນຢັນຂອງກະແສໄຟຟ້າທີ່ອະນຸຍາດ, ອຸນຫະພູມສາກໄຟ, ການເຊື່ອມຕໍ່ຢູ່ປາຍຍອດ, ຄວາມເຢັນແລະຄວາມຕ້ອງການປ້ອງກັນ.
EVE INP05P CELL
| ຜູ້ຜະລິດແລະຕົວແບບ | EVE INP05P |
| ປະເພດເຊລ | rechargeable lithium-ion; ກໍລະນີອາລູມິນຽມ prismatic |
| ຄວາມອາດສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ | 5.5Ah 1C, 25±2°C, 2.8–4.2V |
| ພະລັງງານຕໍ່າສຸດ | 20.1Wh ຜູ້ຜະລິດລະບຸ; 1C, 25±2°C, 2.8–4.2V |
| ແຮງດັນ nominal | 3.67V |
| ການຕໍ່ຕ້ານ AC ເບື້ອງຕົ້ນ | 0.75±0.10mΩ AC, 1kHz, 30% SOC |
| DC Resistance | 2.35±0.2mΩ 25°C, 50% SOC, 275A, 10s DCR ການທົດສອບ |
| ຄ່າຈຳກັດແຮງດັນ | 4.2V |
| ແຮງດັນໄຟຟ້າຕັດອອກ | 2.8V |
| ຄ່າກະແສໄຟຟ້າມາດຕະຖານ | 5.5A (1C) |
| ມາດຕະຖານການປ່ອຍກະແສໄຟຟ້າ | 5.5A (1C) |
| ຄວາມສູງຂອງເຊລ | 65.8±0.4mm ບໍ່ລວມປາຍ 69.1±0.5mm ລວມທັງ terminals |
| ກວ້າງ | 121±0.5mm ຄວາມກວ້າງສູງສຸດຢູ່ດ້ານລຸ່ມ |
| ຄວາມຫນາ | 12.7±0.3mm ວັດແທກໄດ້ທີ່ 30% SOC ພາຍໃຕ້ການກໍານົດການໂຫຼດບີບອັດ 150kg |
| ນ້ຳໜັກ | 203±5g |
| ຄວາມຫນາແຫນ້ນຂອງພະລັງງານ | Gravimetric: ≥98Wh/kg Volumetric: ≥198Wh/L, ບໍ່ລວມເອົາ terminals |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ * | −30 ຫາ 65°C ຂີດຈຳກັດພະລັງງານສູງກວ່າ 55°C; ຊ່ວງການທົດສອບປະສິດທິພາບເທົ່ານັ້ນ, ບໍ່ແມ່ນສະເພາະການສາກໄຟ-ອຸນຫະພູມທົ່ວໄປ |
| ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ * | ສູງສຸດ 1 ເດືອນ: −40 ຫາ 80°C 1–12 ເດືອນ: −20 ຫາ 45°C ທັງຢູ່ທີ່ 30% SOC; ຂຶ້ນກັບບົດບັນທຶກການທົດສອບປະສິດທິພາບຂອງຜູ້ຜະລິດ |
| Cycle Life ຢູ່ທີ່ 25°C | 5,000 ຮອບ, ≥80% ຄວາມອາດສາມາດເກັບຮັກສາ 5C charge / 5C discharge, 100% DOD |
| Cycle Life ຢູ່ທີ່ 45°C | 4,000 ຮອບ, ≥80% ຄວາມອາດສາມາດເກັບຮັກສາ 5C charge / 5C discharge, 100% DOD |
| Cycle Life ຢູ່ທີ່ 60°C | 1,500 ຮອບ, ≥80% ຄວາມອາດສາມາດເກັບຮັກສາ 5C charge / 5C discharge, 100% DOD |
| Discharge Capacity Retention ໂດຍອຸນຫະພູມ | −30°C: ≥65%; −20°C: ≥75%; −10°C: ≥80%; 0°C: ≥85%; 55°C: ≥98% ພາຍໃຕ້ວິທີການທົດສອບຂອງຜູ້ຜະລິດ; ໄດ້ຮັບຂັ້ນຕອນຢ່າງເຕັມທີ່ກ່ອນທີ່ຈະສົມທຽບຜົນໄດ້ຮັບ. |
ໝາຍເຫດທາງເທັກນິກ: ສະພາບ 275A/10s ຂຶ້ນກັບການວັດແທກ DCR ແລະບໍ່ໄດ້ກຳນົດອັດຕາກຳມະຈອນທີ່ອະນຸຍາດ. ຄ່າ 5C/5C ອະທິບາຍການທົດສອບຮອບວຽນ, ບໍ່ແມ່ນການໃຫ້ຄະແນນສູງສຸດໃນປະຈຸບັນ. *ຜູ້ຜະລິດລະບຸລະດັບອຸນຫະພູມທີ່ຕິດດາວໄວ້ວ່າສາມາດໃຊ້ໄດ້ສໍາລັບການທົດສອບປະສິດທິພາບຂອງເຊລ ແລະບໍ່ລວມການທົດສອບຮອບວຽນແລະການເກັບຮັກສາໃນໄລຍະຍາວຈາກຄຸນສົມບັດນັ້ນ. ຢືນຢັນຂໍ້ຈໍາກັດສະເພາະຂອງແອັບພລິເຄຊັນ ແລະຄໍາແນະນໍາການເກັບຮັກສາກ່ອນການເຊື່ອມໂຍງ. ການໂຫຼດການວັດແທກຄວາມຫນາບໍ່ແມ່ນຄໍາແນະນໍາ preload ການປະກອບຊຸດ.
EVE INP05P CELL
ຄວາມຕ້ານທານ AC ເບື້ອງຕົ້ນແມ່ນ 0.75±0.10mΩ ທີ່ 1kHz ແລະ 30% SOC. ນີ້ສະຫນອງການອ້າງອິງໄຟຟ້າທີ່ກໍານົດໄວ້ສໍາລັບການກວດສອບຈຸລັງຂາເຂົ້າໂດຍໃຊ້ເງື່ອນໄຂການວັດແທກດຽວກັນ.
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະລະບຸ 5,000 ຮອບວຽນຢູ່ທີ່ 25°C, 5C charge / 5C discharge ແລະ 100% DOD, ມີການເກັບຮັກສາໄວ້ຢ່າງຫນ້ອຍ 80%. ຊີວິດຊອງຕົວຈິງແມ່ນຂຶ້ນກັບເງື່ອນໄຂການເຮັດວຽກຂອງມັນ.
ຮູບແບບ prismatic ມີຄວາມຫນາທີ່ກໍານົດໄວ້ຂອງ 12.7±0.3mm ພາຍໃຕ້ເງື່ອນໄຂການວັດແທກທີ່ລະບຸໄວ້. ຮ່າງກາຍແຍກຕ່າງຫາກແລະຄວາມສູງໂດຍລວມຊ່ວຍໃຫ້ວິສະວະກອນປະເມີນການເກັບກູ້ຢູ່ປາຍຍອດແລະຄວາມເຫມາະສົມຂອງຕົວຫຸ້ມ.
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະປະກອບມີຜົນໄດ້ຮັບການເກັບຮັກສາຄວາມອາດສາມາດປ່ອຍອອກຈາກ −30 ° C ຫາ 55 ° C ແລະຂໍ້ມູນຮອບວຽນຢູ່ໃນສາມອຸນຫະພູມ, ສະຫນັບສະຫນູນການປະເມີນເງື່ອນໄຂສະເພາະກັບຂັ້ນຕອນການທົດສອບຢ່າງເຕັມທີ່ຂອງຜູ້ຜະລິດ.
EVE INP05P CELL
ຕໍ່ໄປນີ້ແມ່ນທິດທາງການປະເມີນຜົນທາງວິສະວະກໍາທີ່ມີທ່າແຮງ, ຂຶ້ນກັບການຢືນຢັນການຈໍາກັດຂອງເຊນທີ່ສົມບູນແລະຄວາມຕ້ອງການຂອງລະບົບ. ພວກມັນບໍ່ໄດ້ເປັນຕົວແທນຂອງແອັບພລິເຄຊັນທີ່ຜູ້ຜະລິດອະນຸມັດ.
ຄ່າ 275A ຖືກລະບຸໄວ້ສໍາລັບການວັດແທກ DCR 10 ວິນາທີທີ່ 25°C ແລະ 50% SOC. ມັນບໍ່ໄດ້ສ້າງອັດຕາການໄຫຼຂອງກໍາມະຈອນຢ່າງຕໍ່ເນື່ອງຫຼືສູງສຸດທີ່ອະນຸຍາດ.
No. ຄວາມສູງຂອງຮ່າງກາຍແມ່ນ 65.8±0.4mm ບໍ່ລວມຢູ່ປາຍຍອດ, ໃນຂະນະທີ່ຄວາມສູງໂດຍລວມລວມທັງ terminals ແມ່ນ 69.1±0.5mm. ໃຊ້ຮູບແຕ້ມກົນຈັກທີ່ສົມບູນເພື່ອຢືນຢັນການລ້າງການເຊື່ອມຕໍ່.
ມັນຖືກລະບຸໄວ້ຢູ່ທີ່ 25 ° C ດ້ວຍການໄຫຼ 5C / 5C, ຄວາມເລິກຂອງການປ່ອຍ 100% ແລະການຮັກສາຄວາມອາດສາມາດຢ່າງຫນ້ອຍ 80%. ອຸນຫະພູມທີ່ແຕກຕ່າງກັນແລະເງື່ອນໄຂການດໍາເນີນງານຂອງຊອງສາມາດຜະລິດຊີວິດການບໍລິການທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.
EVE INP05P CELL
MISEN ສະຫນັບສະຫນູນການຈັດຫາແບດເຕີລີ່ B2B ແລະໂຄງການຊຸດຫມໍ້ໄຟທີ່ກໍາຫນົດເອງ. EVE ເປັນຜູ້ຜະລິດເຊລ INP05P; ຕິດຕໍ່ MISEN ເພື່ອຢືນຢັນການມີຕົວແບບ, ຂໍ້ກໍານົດດ້ານວິຊາການແລະຂໍ້ກໍານົດການສະຫນອງໃຫ້.
ແບ່ງປັນປະລິມານທີ່ຕ້ອງການຂອງທ່ານ, ຈຸດຫມາຍປາຍທາງແລະກໍານົດເວລາການຊື້ດັ່ງນັ້ນພວກເຮົາສາມາດກວດສອບຮູບແບບທີ່ແນ່ນອນ, ການປັບປຸງສະເພາະ, ຂໍ້ມູນ batch ທີ່ມີຢູ່ແລະເງື່ອນໄຂວົງຢືມ.
ຮ້ອງຂໍເອກະສານຂໍ້ມູນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ການແຕ້ມຮູບກົນຈັກແລະເອກະສານການຂົນສົ່ງຫຼືການປະຕິບັດຕາມ, ຂຶ້ນກັບຄວາມພ້ອມແລະການອະນຸຍາດການແບ່ງປັນ. ຢືນຢັນຂອບເຂດເອກະສານສໍາລັບຕາລາງທີ່ແນ່ນອນແລະການຂົນສົ່ງທີ່ມີຈຸດປະສົງ.
ປຶກສາຫາລືແຮງດັນຊອງເປົ້າຫມາຍ, ຄວາມສາມາດນໍາໃຊ້ໄດ້, ການໂຫຼດຕໍ່ເນື່ອງແລະຊົ່ວຄາວ, ຊ່ອງ enclosure ແລະສະພາບແວດລ້ອມການປະຕິບັດ. ຄວາມເປັນໄປໄດ້ຂອງການເຊື່ອມໂຍງ, ການຈັບຄູ່ຂອງເຊນ, ຄວາມຕ້ອງການ BMS ແລະການອອກແບບຄວາມຮ້ອນຕ້ອງການການທົບທວນຄືນໂຄງການສະເພາະ.
ໃຊ້ແບບຟອມສອບຖາມໃນຫນ້າຜະລິດຕະພັນນີ້ເພື່ອສົ່ງຈໍານວນທີ່ທ່ານຕ້ອງການ, ປະເທດການຈັດສົ່ງ, ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກແລະຂໍ້ກໍານົດດ້ານວິຊາການ. ຮວມເອົາ EVE INP05P ໃນຂໍ້ຄວາມຂອງເຈົ້າເພື່ອໃຫ້ພວກເຮົາສາມາດກວດສອບຮູບແບບທີ່ຖືກຕ້ອງໄດ້.