ဧဝ
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| ပမာဏ- | |
EVE INP05P ဆဲလ်
EVE INP05P သည် ပရစ်စမာလူမီနီယမ်အိတ်၊ အမည်ခံဗို့အား 3.67V နှင့် အနည်းဆုံး 5.5Ah စွမ်းရည်ရှိသော လီသီယမ်-အိုင်ယွန်ဆဲလ်တစ်ခုဖြစ်သည်။ 1C တွင် ၎င်း၏သတ်မှတ်ထားသော ကနဦး AC ခံနိုင်ရည်မှာ 0.75±0.10mΩ ဖြစ်ပြီး 1kHz နှင့် 30% အားသွင်းမှုအခြေအနေတို့ကို တိုင်းတာသည်။
သတ်မှတ်ချက်သည် အနည်းဆုံး 80% စွမ်းရည်ထိန်းထားမှုဖြင့် 25°C တွင် 5,000 cycles အပါအဝင် အပူချိန်များစွာတွင် 5C အားသွင်း/5C စီးဆင်းမှုကို အစီရင်ခံပါသည်။ ၎င်းတို့သည် သတ်မှတ်ထားသော စမ်းသပ်မှုရလဒ်များဖြစ်သည်။ pack သင့်လျော်မှုတွင် ခွင့်ပြုနိုင်သော ရေစီးကြောင်းများ၊ အားသွင်းအပူချိန်များ၊ terminal ချိတ်ဆက်မှုများ၊ အအေးခံခြင်းနှင့် အကာအကွယ်လိုအပ်ချက်များကို အတည်ပြုရန်လိုအပ်ပါသည်။
EVE INP05P ဆဲလ်
| ထုတ်လုပ်သူနှင့် မော်ဒယ် | EVE INP05P |
| ဆဲလ်အမျိုးအစား | အားပြန်သွင်းနိုင်သော လီသီယမ်-အိုင်းယွန်း၊ prismatic အလူမီနီယံကိစ္စ |
| အနိမ့်ဆုံးစွမ်းရည် | 5.5Ah 1C၊ 25±2°C၊ 2.8–4.2V |
| အနည်းဆုံး စွမ်းအင် | 20.1Wh ထုတ်လုပ်သူ-သတ်မှတ်ထားသော၊ 1C၊ 25±2°C၊ 2.8–4.2V |
| Nominal Voltage | 3.67V |
| ကနဦး AC ခုခံမှု | 0.75±0.10mΩ AC၊ 1kHz၊ 30% SOC |
| DC ခုခံမှု | 2.35±0.2mΩ 25°C၊ 50% SOC၊ 275A၊ 10s DCR စမ်းသပ်မှု |
| Charge Limit Voltage | 4.2V |
| Discharge Cut-off Voltage | 2.8V |
| Standard Charge Current | 5.5A (1C) |
| Standard Discharge Current | 5.5A (1C) |
| ဆဲလ်အမြင့် | အပါအဝင် 65.8±0.4mm တာမီနယ်များ အပါအဝင် 69.1±0.5mm |
| အကျယ် | 121±0.5mm အများဆုံးအကျယ် အောက်ခြေတွင် |
| အထူ | 12.7±0.3mm သတ်မှတ်ထားသော 150kg compressive load အောက်တွင် 30% SOC ဖြင့် တိုင်းတာသည် |
| အလေးချိန် | 203±5g |
| စွမ်းအင်သိပ်သည်းဆ | Gravimetric: ≥98Wh/kg ထုထည်- ≥198Wh/L၊ terminals များမပါဝင်ပါ။ |
| လည်ပတ်အပူချိန်* | −30 မှ 65°C ပါဝါကန့်သတ်ချက် 55°C အထက်၊ ယေဘုယျအားသွင်းခြင်း-အပူချိန်သတ်မှတ်ချက်မဟုတ်ဘဲ စွမ်းဆောင်ရည်-စမ်းသပ်မှုအပိုင်းသာဖြစ်သည်။ |
| သိုလှောင်မှု အပူချိန်* | 1 လအထိ: −40 မှ 80°C 1-12 လ: −20 မှ 45°C နှစ်ခုစလုံး 30% SOC တွင်; ထုတ်လုပ်သူ၏ စွမ်းဆောင်ရည်-စမ်းသပ်မှု အောက်ခြေမှတ်စုတွင် မူတည်သည်။ |
| 25°C တွင် Cycle Life | 5,000 cycles၊ ≥80% စွမ်းရည်ထိန်းထား 5C အားသွင်း/5C ထုတ်လွှတ်မှု၊ 100% DOD |
| 45°C တွင် Cycle Life | 4,000 cycles၊ ≥80% စွမ်းရည်ထိန်းထား 5C အားသွင်း/5C ထုတ်လွှတ်မှု၊ 100% DOD |
| 60°C တွင် Cycle Life | 1,500 လည်ပတ်မှု၊ ≥80% စွမ်းရည်ထိန်းထားမှု 5C အားသွင်းမှု/5C ထုတ်လွှတ်မှု၊ 100% DOD |
| အပူချိန်ဖြင့် ထုတ်လွှတ်နိုင်သော စွမ်းဆောင်ရည် ထိန်းသိမ်းခြင်း။ | −30°C: ≥65%; −20°C: ≥75%; −10°C: ≥80%; 0°C: ≥85%; 55°C: ≥98% ထုတ်လုပ်သူ၏ သက်ဆိုင်ရာ စမ်းသပ်နည်းများအောက်တွင်၊ ရလဒ်များကို မနှိုင်းယှဉ်မီ လုပ်ထုံးလုပ်နည်း အပြည့်အစုံကို ရယူပါ။ |
နည်းပညာမှတ်စုများ- 275A/10s အခြေအနေသည် DCR တိုင်းတာမှုတွင် ပါ၀င်ပြီး ခွင့်ပြုနိုင်သော သွေးခုန်နှုန်း-ဆင်းခြင်း အဆင့်သတ်မှတ်ချက်ကို မသတ်မှတ်ပါ။ 5C/5C တန်ဖိုးများသည် အမြင့်ဆုံး လက်ရှိအဆင့်သတ်မှတ်ချက်များမဟုတ်ဘဲ သံသရာစမ်းသပ်မှုများကို ဖော်ပြသည်။ *ထုတ်လုပ်သူသည် ဆဲလ်စွမ်းဆောင်ရည်စမ်းသပ်ခြင်းအတွက် အသုံးပြုနိုင်သော ကြယ်ပွင့်ပြထားသော အပူချိန်အပိုင်းအခြားကို ခွဲခြားသတ်မှတ်ပြီး သံသရာစမ်းသပ်ခြင်းနှင့် ထိုအရည်အချင်းမှ ရေရှည်သိုလှောင်မှုကို ဖယ်ထုတ်ထားသည်။ ပေါင်းစည်းခြင်းမပြုမီ အပလီကေးရှင်းအလိုက် ကန့်သတ်ချက်များနှင့် သိုလှောင်မှုလမ်းညွှန်ချက်များကို အတည်ပြုပါ။ အထူတိုင်းတာခြင်းဝန်သည် ထုပ်ပိုးတပ်ဆင်မှုကြိုတင်ထောက်ခံချက်မဟုတ်ပေ။
EVE INP05P ဆဲလ်
ကနဦး AC ခုခံမှုမှာ 0.75±0.10mΩ 1kHz နှင့် 30% SOC ဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် တူညီသောတိုင်းတာမှုအခြေအနေများကို အသုံးပြု၍ အဝင်ဆဲလ်စစ်ဆေးမှုများအတွက် သတ်မှတ်ထားသော လျှပ်စစ်ရည်ညွှန်းချက်ကို ပေးပါသည်။
သတ်မှတ်ချက်တွင် 25°C၊ 5C charge/5C discharge နှင့် 100% DOD တွင် 5,000 cycles များကို စာရင်းပြုစုထားပြီး အနည်းဆုံး 80% စွမ်းရည်ထိန်းထားနိုင်သည်။ အမှန်တကယ် pack သက်တမ်းသည် ၎င်း၏လည်ပတ်မှုအခြေအနေများပေါ်တွင်မူတည်သည်။
သတ်မှတ်ထားသော တိုင်းတာမှုအခြေအနေများအောက်တွင် prismatic ဖော်မတ်သည် သတ်မှတ်ထားသော အထူ 12.7±0.3mm ရှိသည်။ သီးခြားကိုယ်ထည်နှင့် စုစုပေါင်းအမြင့်များသည် terminal clearance နှင့် enclosure fit အကဲဖြတ်ရန် အင်ဂျင်နီယာများအား ကူညီပေးပါသည်။
သတ်မှတ်ချက်တွင် ထုတ်လွှတ်နိုင်မှု ထိန်းထားနိုင်မှု ရလဒ်များ −30°C မှ 55°C နှင့် အပူချိန် 3 ခုတွင် ဒေတာလည်ပတ်မှု ပါဝင်ပြီး ထုတ်လုပ်သူ၏ စမ်းသပ်မှု လုပ်ငန်းစဉ်များ အပြည့်အစုံဖြင့် အခြေအနေအလိုက် အကဲဖြတ်ခြင်းကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။
EVE INP05P ဆဲလ်
အောက်ပါတို့သည် ဖြစ်နိုင်ချေရှိသော အင်ဂျင်နီယာအကဲဖြတ်ခြင်းလမ်းညွှန်များဖြစ်သည်၊ ပြီးပြည့်စုံသောဆဲလ်ကန့်သတ်ချက်များနှင့် စနစ်လိုအပ်ချက်များကို အတည်ပြုနိုင်ပါသည်။ ၎င်းတို့သည် ထုတ်လုပ်သူမှ အတည်ပြုထားသော အပလီကေးရှင်းများကို ကိုယ်စားမပြုပါ။
275A တန်ဖိုးကို 25°C နှင့် 50% SOC တွင် 10 စက္ကန့် DCR တိုင်းတာမှုအတွက် သတ်မှတ်ထားသည်။ ၎င်းသည် အမြင့်ဆုံး ဆက်တိုက် သို့မဟုတ် ခွင့်ပြုနိုင်သော သွေးခုန်နှုန်း-ဆင်းခြင်း အဆင့်ကို မသတ်မှတ်ပါ။
နံပါတ်။ ကိုယ်ထည်အမြင့်သည် တာမီနယ်များမပါဝင်ဘဲ 65.8±0.4 မီလီမီတာဖြစ်ပြီး terminals အပါအဝင် စုစုပေါင်းအမြင့်မှာ 69.1±0.5 မီလီမီတာဖြစ်သည်။ ချိတ်ဆက်မှုကင်းရှင်းကြောင်း အတည်ပြုရန် ပြီးပြည့်စုံသော စက်ရုပ်ပုံဆွဲကို အသုံးပြုပါ။
25°C တွင် 5C charge/5C discharge၊ 100% အတိမ်အနက်နှင့် အနည်းဆုံး 80% capacity retention တို့ဖြင့် ဖော်ပြထားပါသည်။ မတူညီသော အပူချိန်များနှင့် ထုပ်ပိုးလည်ပတ်မှု အခြေအနေများသည် မတူညီသော ဝန်ဆောင်မှုသက်တမ်းကို ထုတ်ပေးနိုင်သည်။
EVE INP05P ဆဲလ်
MISEN သည် B2B ဘက်ထရီဆဲလ် ရင်းမြစ်နှင့် စိတ်ကြိုက် ဘက်ထရီထုပ်ပိုးမှု ပရောဂျက်များကို ပံ့ပိုးပေးသည်။ EVE သည် INP05P ဆဲလ်၏ထုတ်လုပ်သူဖြစ်သည်။ မော်ဒယ်ရရှိနိုင်မှု၊ နည်းပညာလိုအပ်ချက်များနှင့် အဆိုပြုထားသော ထောက်ပံ့ရေးစည်းကမ်းချက်များကို အတည်ပြုရန် MISEN သို့ ဆက်သွယ်ပါ။
အတိအကျ မော်ဒယ်၊ သတ်မှတ်ချက် ပြန်လည်ပြင်ဆင်မှု၊ ရရှိနိုင်သော အစုအစည်းအချက်အလက်နှင့် စျေးနှုန်းအခြေအနေများကို စစ်ဆေးနိုင်စေရန် သင်၏လိုအပ်သော ပမာဏ၊ ဦးတည်ရာနှင့် ဝယ်ယူမှုအချိန်ဇယားကို မျှဝေပါ။
သက်ဆိုင်ရာ ဒေတာစာရွက်၊ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာ ပုံဆွဲခြင်းနှင့် ရရှိနိုင်သော သယ်ယူပို့ဆောင်ရေး သို့မဟုတ် လိုက်နာမှု စာရွက်စာတမ်းများ ရရှိနိုင်မှုနှင့် မျှဝေခွင့်ပြုချက်များအရ တောင်းဆိုပါ။ အတိအကျဆဲလ်နှင့် ရည်ရွယ်ထားသော ပို့ဆောင်မှုအတွက် စာရွက်စာတမ်းနယ်ပယ်ကို အတည်ပြုပါ။
ပစ်မှတ်ထုပ်ပိုးဗို့အား၊ အသုံးပြုနိုင်သောစွမ်းရည်၊ စဉ်ဆက်မပြတ်နှင့် ယာယီဝန်၊ အရံနေရာနှင့် လည်ပတ်မှုပတ်ဝန်းကျင်ကို ဆွေးနွေးပါ။ ပေါင်းစည်းမှုဖြစ်နိုင်ချေ၊ ဆဲလ်လိုက်ဖက်ညီမှု၊ BMS လိုအပ်ချက်များနှင့် အပူဒီဇိုင်းဆိုင်ရာ ပရောဂျက်အလိုက် ပြန်လည်သုံးသပ်ရန် လိုအပ်သည်။
သင်၏လိုအပ်သောပမာဏ၊ ပေးပို့သည့်နိုင်ငံ၊ လျှောက်လွှာနှင့် နည်းပညာဆိုင်ရာလိုအပ်ချက်များကို ပေးပို့ရန် ဤထုတ်ကုန်စာမျက်နှာရှိ စုံစမ်းရေးပုံစံကို အသုံးပြုပါ။ သင့်မက်ဆေ့ဂျ်တွင် EVE INP05P ပါ၀င်စေခြင်းဖြင့် ကျွန်ုပ်တို့သည် မှန်ကန်သောမော်ဒယ်ကို ပြန်လည်သုံးသပ်နိုင်ပါသည်။