ဧဝ
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
EVE INP114E M11 ဆဲလ်
EVE INP114E M11 သည် အားပြန်သွင်းနိုင်သော prismatic NCM လစ်သီယမ်ဆဲလ်တစ်ခုဖြစ်ပြီး အလူမီနီယမ်အိတ်၊ အမည်ခံဗို့အား 3.73V နှင့် အမည်ခံစွမ်းရည် 114.2Ah ဖြစ်သည် ။ ၎င်း၏ကနဦး AC ခုခံမှုကို 1kHz တွင် 0.6±0.1mΩ နှင့် 30% အားသွင်းမှုအခြေအနေအဖြစ် သတ်မှတ်ထားသည်။
ဆဲလ်သည် အင်ဂျင်နီယာလုပ်ထားသော ဘက်ထရီ မော်ဂျူးများနှင့် အထုပ်များတွင် အကဲဖြတ်ရန် ရည်ရွယ်ပါသည်။ အသုံးပြုနိုင်သော လက်ရှိကန့်သတ်ချက်များ၊ ဗို့အားဆက်တင်များ၊ terminal ချိတ်ဆက်မှုများ၊ အအေးခံခြင်းနှင့် စနစ်တစ်ခုတွင် ပေါင်းစည်းခြင်းမပြုမီ ပြီးပြည့်စုံသော ထုတ်လုပ်သူသတ်မှတ်ချက်နှင့် အကာအကွယ်လိုအပ်ချက်များကို စစ်ဆေးပါ။
EVE INP114E M11 ဆဲလ်
| ထုတ်လုပ်သူ | EVE စွမ်းအင် |
| ဆဲလ်/ထုတ်ကုန် မော်ဒယ် | INP114E/M11 |
| ဆဲလ်အမျိုးအစား | အားပြန်သွင်းနိုင်သော NCM လီသီယမ်-အိုင်းယွန်း၊ prismatic အလူမီနီယံကိစ္စ |
| Nominal Capacity ၊ | 114.2Ah |
| အနိမ့်ဆုံးစွမ်းရည် | ≥105.6Ah 1C တွင် |
| Nominal Voltage | 3.73V |
| အမည်ခံစွမ်းအင် | အနီးစပ်ဆုံး 426Wh; nominal voltage နှင့် capacity တို့မှ တွက်ချက်သည်။ |
| အနည်းဆုံး စွမ်းအင် | 1C တွင် ≥405Wh |
| ကနဦး AC ခုခံမှု | 1kHz တွင် 0.6±0.1mΩ နှင့် 30% SOC |
| အားသွင်းဖြတ်တောက်ထားသော ဗို့အား | ဆဲလ်တစ်ခုလျှင် 4.30V |
| Discharge Cut-off Voltage | အခန်းအပူချိန်တွင် ဆဲလ်တစ်ခုလျှင် 2.80V |
| Standard Charge Rate | 1/3C; အနီးစပ်ဆုံး 38.1A အမည်ခံစွမ်းရည်ကို အသုံးပြု၍ တွက်ချက်သည်။ |
| Standard Discharge Rate | 1/3C; အနီးစပ်ဆုံး 38.1A အမည်ခံစွမ်းရည်ကို အသုံးပြု၍ တွက်ချက်သည်။ |
| အားသွင်းအပူချိန် | 0 မှ 50°C |
| Discharge Temperature | −30 မှ 55°C |
| အရှည် L1/L2 | 301.7±0.3mm / 301.7±0.3mm |
| စုစုပေါင်း အမြင့် | terminals အပါအဝင် 94.7±0.5mm |
| Case အမြင့် | terminals များမပါဝင်ဘဲ 91.0±0.35mm |
| အထူ | 26.5±0.2mm |
| အလေးချိန် | 1754 ± 30 ဂရမ် |
| စွမ်းအင်သိပ်သည်းဆ | အနီးစပ်ဆုံး 243Wh/kg |
| သံသရာဘဝ | 1,500 သံသရာ; ≥70% စွမ်းရည်ထိန်းသိမ်းမှု |
| သံသရာစမ်းသပ်မှုအခြေအနေများ | 25°C; 0.5C အားသွင်းခြင်း / 0.5C discharge |
ပြီးပြည့်စုံသောစမ်းသပ်မှုလုပ်ထုံးလုပ်နည်းများ၊ လက်ရှိကန့်သတ်ချက်များ၊ အခြားအပူချိန်များတွင် ဗို့အားကန့်သတ်ချက်များ၊ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာပုံဆွဲခြင်းနှင့် ထုပ်ပိုးမှုဒီဇိုင်းမပြုလုပ်မီ သတ်မှတ်ချက်ပြန်လည်ပြင်ဆင်ခြင်းကို အတည်ပြုပါ။ Standard Current သည် အများဆုံး လက်ရှိ အဆင့်သတ်မှတ်ချက် မဟုတ်ပေ။
EVE INP114E M11 ဆဲလ်
အမည်ခံဗို့အားနှင့် စွမ်းရည်သည် ဆဲလ်တစ်ခုလျှင် ခန့်မှန်းခြေအားဖြင့် 426Wh နှင့် သက်ဆိုင်ပါသည်။ အနိမ့်ဆုံးစွမ်းရည်ကို 1C တွင် ≥105.6Ah အဖြစ် သီးခြားသတ်မှတ်ထားသည်။
ကနဦး AC ခုခံမှုမှာ 0.6±0.1mΩ 1kHz နှင့် 30% SOC ဖြစ်သည်။ တိုင်းတာခြင်းများကို နှိုင်းယှဉ်ခြင်း သို့မဟုတ် လက်ခံမှုဆိုင်ရာ လုပ်ထုံးလုပ်နည်းများ ချမှတ်ရာတွင် တူညီသော စမ်းသပ်မှု အခြေအနေများကို ကျင့်သုံးပါ။
သီးခြား case နှင့် စုစုပေါင်းအမြင့်များသည် အရံအတားနှင့် terminal-clearance အစီအစဉ်ကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ မော်ဂျူးဒီဇိုင်းမတိုင်မှီ ပြီးပြည့်စုံသော ပုံဆွဲခြင်း၊ ချိတ်ဆက်မှုနည်းလမ်းနှင့် တပ်ဆင်မှုလိုအပ်ချက်များကို အတည်ပြုပါ။
ဖော်ပြထားသောရလဒ်သည် 25°C နှင့် 0.5C/0.5C တွင် စွမ်းရည် ≥70% ဖြင့် 1,500 လည်ပတ်ပါသည်။ Pack ဝန်ဆောင်မှုသက်တမ်းသည် ၎င်း၏ အမှန်တကယ်လည်ပတ်မှုအခြေအနေများပေါ်တွင် မူတည်သည်။
EVE INP114E M11 ဆဲလ်
ပြီးပြည့်စုံသောဆဲလ်သတ်မှတ်ချက်၊ လည်ပတ်ပရိုဖိုင်နှင့် စနစ်အဆင့်လိုအပ်ချက်များကို ပြန်လည်သုံးသပ်ပြီးနောက် INP114E အား အင်ဂျင်နီယာဆိုင်ရာ ဘက်ထရီစနစ်များအတွက် ထည့်သွင်းစဉ်းစားနိုင်ပါသည်။
114.2Ah သည် အမည်ခံစွမ်းရည်ဖြစ်သည်။ သီးခြားဖော်ပြထားသော အနိမ့်ဆုံးမှာ ≥105.6Ah 1C တွင်ဖြစ်သည်။ တန်ဖိုးနှစ်ခုကို ၎င်းတို့၏ သက်ဆိုင်ရာ စမ်းသပ်မှု အခြေအနေများနှင့် နှိုင်းယှဉ်သင့်သည်။
ဟုတ်ကဲ့။ ဖော်ပြထားသော စုစုပေါင်းအမြင့်သည် 94.7±0.5mm ဖြစ်သည်၊ Terminals များမပါဝင်သည့် case အမြင့်မှာ 91.0±0.35mm ဖြစ်သည်။
နံပါတ် 38.1A ခန့်မှန်းခြေအား 114.2Ah အမည်ခံစွမ်းရည်ကို အသုံးပြု၍ စံ 1/3C နှုန်းမှ တွက်ချက်သည်။ သက်ဆိုင်သောဒေတာစာရွက်တွင် အများဆုံးလက်ရှိနှင့် ၎င်း၏လည်ပတ်မှုအခြေအနေများကို အတည်ပြုပါ။
EVE INP114E M11 ဆဲလ်
MISEN သည် B2B ဆဲလ်ရင်းမြစ်နှင့် စိတ်ကြိုက် ဘက်ထရီထုပ်ပိုးမှု ပရောဂျက်များကို ပံ့ပိုးပေးသည်။ EVE သည် INP114E ဆဲလ်ထုတ်လုပ်သူဖြစ်သည်။ ရရှိနိုင်မှု၊ သတ်မှတ်ချက်ပြန်လည်ပြင်ဆင်မှုနှင့် ပရောဂျက်လိုအပ်ချက်များကို အတည်ပြုရန် MISEN သို့ ဆက်သွယ်ပါ။
မော်ဒယ်၊ ရရှိနိုင်သောအသုတ်အချက်အလက်နှင့် စျေးနှုန်းအခြေအနေများကို စစ်ဆေးနိုင်စေရန် သင်၏အရေအတွက်၊ ပေးပို့သည့်နိုင်ငံနှင့် ဝယ်ယူမှုအချိန်ဇယားကို မျှဝေပါ။
သက်ဆိုင်သော ထုတ်လုပ်သူ သတ်မှတ်ချက်များ၊ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာ ပုံများ နှင့် ရရှိနိုင်သော သယ်ယူပို့ဆောင်ရေး သို့မဟုတ် လိုက်နာမှု စာရွက်စာတမ်းများ ရရှိနိုင်မှုနှင့် မျှဝေမှု ခွင့်ပြုချက်များအရ တောင်းဆိုပါ။
ပစ်မှတ်ထုပ်ပိုးဗို့အား၊ စွမ်းရည်၊ လက်ရှိပရိုဖိုင်၊ အရံနေရာနှင့် ပတ်ဝန်းကျင်ကို ဆွေးနွေးပါ။ ဆဲလ်ကိုက်ညီမှု၊ BMS၊ ချိတ်ဆက်မှုများနှင့် အပူပိုင်း ဒီဇိုင်းများသည် ပရောဂျက်အလိုက် ပြန်လည်သုံးသပ်ရန် လိုအပ်သည်။
သင်၏လိုအပ်သောပမာဏ၊ ဦးတည်ရာ၊ လျှောက်လွှာနှင့် နည်းပညာဆိုင်ရာလိုအပ်ချက်များကို ပေးပို့ရန်အတွက် ထုတ်ကုန်-စာမျက်နှာစုံစမ်းရေးပုံစံကို အသုံးပြုပါ။ သင့်မက်ဆေ့ဂျ်တွင် EVE INP114E M11 ထည့်သွင်းပါ။