SK
SK 55.6Ah
အဆင့် A
55.6ah
3.7v
0.75 ကီလိုဂရမ်
354*100*10mm
≥ 2,000 ကြိမ်
| ရရှိနိုင် | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော စွမ်းဆောင်ရည် | 55.6Ah |
| Nominal Voltage (V) : | 3.7v |
| သံသရာ | 2000 ကြိမ် |
| အားသွင်းအချိုး | 1C |
| ထုတ်လွှတ်နှုန်း | 3C |
| တာဝန်ခံသည်။ | ဟုတ်ကဲ့ |
| Nominal Capacity ၊ | 55.6ah |
| သံသရာဘဝ | ≥ 2,000 ကြိမ် |
| အလေးချိန် | 0.75 ကီလိုဂရမ် |
| အတိုင်းအတာ (L*W*H) | 350*100*10mm |
| အသုံးချမှု | လျှပ်စစ်စွမ်းအင်စနစ်များ၊ အိမ်သုံးပစ္စည်းများ၊ လျှပ်စစ်ကားများ၊ ဂေါက်တွန်းလှည်းများ၊ လျှပ်စစ်စကူတာ၊ လျှပ်စစ်စက်ဘီး၊ ကားဟောင်းစသည်ဖြင့်။ |
စွမ်းအင်သုံး အသုံးချပလီကေးရှင်းများအတွက် တီထွင်ဖန်တီးထားသည့် SK Innovation ၏ အထင်ကရ အိတ်ဆောင်ဆဲလ်သည် ၎င်း၏စက်မှုလုပ်ငန်း ဦးဆောင်နိုင်စွမ်း၊ အလွန်ကြာကြာခံနိုင်မှုနှင့် မယှဉ်နိုင်သော အပူတည်ငြိမ်မှုတို့ဖြင့် စွမ်းဆောင်ရည်စံညွှန်းများကို ပြန်လည်သတ်မှတ်ပေးပါသည်။ နေရာလွတ်နှင့် အလေးချိန်ချွေတာရေးသည် အရေးကြီးသောနေရာတွင် EV များ၊ ဇယားကွက်သိုလှောင်မှုနှင့် လေးလံသောရွေ့လျားနိုင်မှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
| အမှတ်တံဆိပ် | မော်ဂျူး | အရွယ်အစား (မီလီမီတာ) | V&AH | ကနဦး IR (1kHz) |
ကီလိုဂရမ် |
| LG | L10D | 138*11*143mm | 2.3V 10Ah | ≤0.5mΩ | 0.35 ကီလိုဂရမ် |
| 20A | 140*14*145mm | 3.2V 20Ah | ≤0.5mΩ | 0.37 ကီလိုဂရမ် | |
| P1.7 | 164*5*225mm | 3.7V 17Ah | ≤1.2mΩ | 0.4 ကီလိုဂရမ် | |
| P2.7 | 164*7.5*232mm | 3.7V 27Ah | ≤1.2mΩ | 0.6 ကီလိုဂရမ် | |
| P34/P34B | 164*7.5*232mm | 3.7V 34Ah | ≤0.8mΩ | 0.6 ကီလိုဂရမ် | |
| P37 | 140*8*266mm | 3.7V 37Ah | ≤0.8mΩ | 0.65 ကီလိုဂရမ် | |
| E41 | 12*160*190mm | 3.7V 41Ah | ≤0.7mΩ | 0.95 ကီလိုဂရမ် | |
| A7 | 348*10*145mm | 3.7V 50Ah | ≤1.0mΩ | 0.9 ကီလိုဂရမ် | |
| E63B | 301.5*14.3*99.7mm | 3.7V 60Ah | ≤0.8mΩ | 0.9 ကီလိုဂရမ် | |
| E61 | 100*9.8*352mm | 3.7V 61Ah | ≤0.8mΩ | 0.8 ကီလိုဂရမ် | |
| JH3 | 16*100*350mm | 3.7V 63Ah | ≤0.5mΩ | 1.84 ကီလိုဂရမ် | |
| JP3 | 16*100*355mm | 3.7V 63Ah | ≤0.5mΩ | 1.16 ကီလိုဂရမ် | |
| E66 | 11.3*98*357mm | 3.7V 66Ah | ≤1.2mΩ | 0.9 ကီလိုဂရမ် | |
| E71 | 300*15*107mm | 3.7V 71Ah | ≤0.8mΩ | 1 ကီလိုဂရမ် | |
| E76 | 325*12*145mm | 3.7V 76Ah | ≤0.8mΩ | 1.15 ကီလိုဂရမ် | |
| E78 | 548*8*100mm | 3.7V 78Ah | ≤0.8mΩ | 1.12 ကီလိုဂရမ် | |
| SK | C33/E305 | 7.6*210*195mm | 3.7V 30.5Ah | ≤0.7mΩ | 0.6 ကီလိုဂရမ် |
| S26/B26 | 10*100*320mm | 3.7V 40Ah | ≤0.8mΩ | 0.65 ကီလိုဂရမ် | |
| S11/B11 | 11*174*188mm | 3.7V 43Ah | ≤0.6mΩ | 0.75 ကီလိုဂရမ် | |
| D21 | 11*100*300mm | 3.7V 50.5Ah | ≤0.7mΩ | 0.8 ကီလိုဂရမ် | |
| S28/B28 | 9.5*100*354mm | 3.7V 55.6Ah | ≤0.7mΩ | 0.75 ကီလိုဂရမ် | |
| D23 | 14*100*300mm | 3.7V 60Ah | ≤0.8mΩ | 085 ကီလိုဂရမ် | |
| N60/E710A | 11.5*102*342mm | 3.7V 61Ah | ≤0.6mΩ | 0.9 ကီလိုဂရမ် | |
| S22/B22 | 12*125*365mm | 3.7V 75Ah | ≤0.5mΩ | 0.9 ကီလိုဂရမ် | |
| S003A | 14.5*102.5*531mm | 3.7V 120Ah | ≤0.6mΩ | 1.7 ကီလိုဂရမ် | |
| ဖာစီစ | 6*160*230mm | 3.7V 29Ah | ≤1.0mΩ | 0.5 ကီလိုဂရမ် | |
| 7*160*230mm | 3.7V 32Ah | ≤0.9mΩ | 0.6 ကီလိုဂရမ် | ||
| 10*161*231mm | 3.7V 53Ah | ≤1.0mΩ | 0.8 ကီလိုဂရမ် | ||
| 10*160*230mm | 3.7V 58Ah | ≤0.7mΩ | 0.83 ကီလိုဂရမ် | ||
| 14.3*294*103mm | 3.7V 73Ah | ≤0.8mΩ | 0.95 ကီလိုဂရမ် | ||
| 8.2*101*542mm | 3.7V 75Ah | ≤0.7mΩ | 1.05 ကီလိုဂရမ် | ||
| 14*295*105mm | 3.7V 76Ah | ≤0.8mΩ | 0.95 ကီလိုဂရမ် |
55.6Ah စွမ်းရည် (205.7Wh/ဆဲလ်): အတန်းထဲတွင် ထုထည်ကြီးမားသော စွမ်းအင်သိပ်သည်းဆ (≥640Wh/L) အမြင့်ဆုံး။
NMC 811 ဓာတုဗေဒ- နီကယ်ကြွယ်ဝသော cathode သည် 160Wh/kg - LFP အခြားရွေးချယ်စရာများထက် 15% ပိုမိုမြင့်မားသည်။
Ultra-Flat Voltage Curve- 90% စွမ်းရည် 3.0V–4.1V (±2% deviation) အတွင်း ပေးပို့သည်။
3,000+ Cycles (80% SoH @ 1C/1C၊ 25°C)- 10 နှစ်ကြာ အရှိန်မြှင့်ထားသော ဒေတာများဖြင့် ကျောထောက်နောက်ခံပြုထားသည်။
10C Pulse Discharge- EV အရှိန်မြှင့်မှု (556A peak) ကို ပံ့ပိုးသည်။
ကိုယ်တိုင်ပါရှိသော အပူဓာတ်ထွက်ပြေးခြင်းကို ကာကွယ်ခြင်း-
ကြွေထည်အားဖြည့်ထားသော ခြားနားချက် (180°C ပိတ်ခြင်း)
မီးမလောင်နိုင်သော အီလက်ထရောနစ် (UL 9540A ထောက်ခံချက်)
Dual-pressure vents (0.5MPa activation)
Zero Explosion Risk- လက်သည်းထိုးဖောက်မှု (ΔT <100°C) နှင့် ကြိတ်ခွဲစမ်းသပ်မှုများ (UN GTR20) ကို ကျော်ဖြတ်သည်။
-30°C မှ 65°C လုပ်ဆောင်ချက်- မူပိုင်ခွင့်ပြုထားသော low-impedance electrolyte သည် -20°C တွင် စွမ်းဆောင်ရည်> 75% ကို ထိန်းသိမ်းထားသည်။
ပေါင်းစပ်ထားသော အအေးခံတဘ်များ- တိုက်ရိုက်ထိတွေ့သော အရည်အေးခြင်းကို ဖွင့်ပါ (ဆဲလ်မျက်နှာပြင်အနှံ့ ΔT <5°C)။
EV Battery Packs- 108S1P config = 400V/55.6Ah (22.2kWh) 150km အကွာအဝေးအတွက်။
လျှပ်စစ်ဘတ်စ်ကား/ထရပ်ကားများ- တစ်လလျှင် စွမ်းရည် <0.01% ဖြင့် 10,000+ နက်နဲသော စက်ဘီးများ။
1MWh Containerized ESS- 4,860 ဆဲလ်များ (97.2V/500Ah modules) နှစ် 20 ဒီဇိုင်းသက်တမ်း။
Peak Shaving- 4-hour grid support အတွက် 2C ဆက်တိုက် ထုတ်လွှတ်သည်။
eVTOL ဘက်ထရီများ- 270Wh/kg pack-level density သည် နှစ်မြှုပ်ထားသော အအေးခံခြင်းဖြင့်။
သတ္တုတူးဖော်ခြင်း EV များ- IP67 အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော အထုပ်များသည် တုန်ခါမှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိပြီး > 10G RMS။
Dongguan Misen Power Technology Co., Ltd. တွင် အဆင့်မြင့် စက်ကိရိယာများ၊ သိပ္ပံနည်းကျ စီမံခန့်ခွဲမှုနည်းပညာများနှင့် အရည်အသွေးကောင်းမွန်သော ထိန်းချုပ်မှုတို့ကို ပိုင်ဆိုင်ထားသည်။ ကျွန်ုပ်တို့သည် 18650၊ 21700၊ 32650၊ ပေါ်လီမာ၊ ကြီးမားသောဆဲလ်တစ်ခုတည်းပါဝါဘက်ထရီများ၊ စွမ်းအင်သိုလှောင်သည့်ဘက်ထရီများ၊ ပြင်ပပါဝါထောက်ပံ့မှုများ၊ အရေးပေါ်ပါဝါထောက်ပံ့မှု၊ လီသီယမ်ဘက်ထရီထုပ်များနှင့် အခြားအရာများကို အာရုံစိုက်ပါသည်။ ထို့အပြင် စွမ်းအင်သုံးယာဉ်ဘက်ထရီမော်ဂျူးအသစ်များကို ပြန်လည်အသုံးပြုခြင်းနှင့် ပြင်ဆင်ခြင်းနှင့် OEM & ODM ဝန်ဆောင်မှုကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။
ဤထုတ်ကုန်များကို လျှပ်စစ်လှိုင်းစီးဘုတ်များ၊ လျှပ်စစ်စက်ဘီးများ၊ အိမ်သုံးစွမ်းအင်သိုလှောင်မှု၊ RV စွမ်းအင်၊ အဏ္ဏဝါစွမ်းအင်၊ UPS စနစ်များ၊ မျှော်စင်ဘူတာများနှင့် နေရောင်ခြည်စွမ်းအင် သိုလှောင်မှုစနစ်များတွင် တွင်ကျယ်စွာအသုံးပြုကြသည်။
ကျွန်ုပ်တို့သည် အဆင့်မြင့်စက်ကိရိယာများ၊ သိပ္ပံနည်းကျစီမံခန့်ခွဲမှုနည်းပညာများ၊ နှင့် ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းရှိ ကျွန်ုပ်တို့၏ဖောက်သည်များရရှိစေသည့် အရည်အသွေးမြင့်ထိန်းချုပ်မှုတို့ဖြင့် နှစ်ပေါင်းများစွာ ဤနယ်ပယ်တွင် အထူးပြုပါသည်။
ကျွန်ုပ်တို့၏ စက်ရုံအား SGS Group မှ အကဲဖြတ်ခြင်း၊ လက်မှတ် ရေးထိုးခြင်း၊ ရေရှည်လုပ်ငန်းဆက်ဆံရေးအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော ဘက်ထရီ ပေးသွင်းသူဖြစ်ရန် ကျွန်ုပ်တို့ ရည်ရွယ်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ဘက်ထရီအားလုံးသည် UL၊ CE၊ ROHS၊ CB၊ UN38.3၊ MSDS၊ IEC၊ ISO9001 နှင့် အခြားအရာများအပါအဝင် နိုင်ငံတကာ အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များကို ကျော်ဖြတ်ပြီးဖြစ်သည်။
