LG
JP3
клас А
63Ah
3,7 В
1245 г
353,5 × 101,7 × 16,4 мм
1500 разів (80% початкової ємності при температурі 0,2C, стандарт IEC)
| Наявність: | |
|---|---|
| Кількість: | |
| параметра | Специфікація | параметра | Специфікація |
|---|---|---|---|
| Бренд | LG | Модель | JP3 |
| Формат комірки | Перезаряджуваний літій-іонний елемент | Хімія | NCM / Графіт |
| Номінальна напруга | 3,68 В | Мінімальна енергія | 229,6 Вт·год |
| Мінімальна місткість | 62,4 Аг | Умови перевірки ємності | 25°C; 0,5C |
| Імпульсний струм заряду | 192 А; 10 с; 50% SOC; 25°C; початок життя | Імпульсний розрядний струм | 192 А; 10 с; 50% SOC; 25°C; початок життя |
| Внутрішній опір | 0,88 ± 0,25 мОм | Умови випробування опору | 10 с; 50% SOC; 25°C |
| Максимальні розміри (Д × Ш × Т) | 353,5 × 101,7 × 16,4 мм | Максимальна вага | 1245 г |
| Робоча температура | від −10 до 50°C; окремі межі заряду/розряду не надаються | Температура зберігання | від −30 до 60°C; шестимісячне зберігання: від -20 до 45°C |
| Безперервний струм заряду/розряду | Не вказано в наданих параметрах | Граничні напруги заряду/розряду | Не вказано в наданих параметрах |
LG JP3 — це перезаряджуваний літій-іонний акумулятор NCM/графіт з номінальною напругою 3,68 В, мінімальною ємністю 62,4 А·год і мінімальною енергією 229,6 Вт·год відповідно до параметрів, що надаються. Як імпульсний заряд, так і імпульсний розряд вказані при 192 А протягом 10 секунд при 50% SOC, 25°C і початку терміну експлуатації. MisenBattery постачає елементи та підтримує оцінку індивідуальних пакетів, використовуючи ці визначені умови та підтверджені вимоги до інтеграції.
Параметри, що надаються, вказують на мінімальну ємність 62,4 А·год при 25°C і 0,5C. Це мінімальне значення забезпечує визначену основу для порівняння комірок і попереднього визначення розміру упаковки. У специфікаціях закупівлі вона повинна залишатися визначеною як мінімальна ємність, а корисна ємність упаковки оцінюється відповідно до запланованого профілю навантаження, температури та налаштувань захисту.
LG JP3 поєднує в собі номінальну напругу 3,68 В і мінімальну потужність 229,6 Вт·год у форматі мішечної клітинки. Ці значення підтримують попередні серійні та паралельні дослідження конфігурації для нестандартних батарейних блоків. Енергію пакета слід оцінювати разом із обмеженнями робочої напруги, поточним попитом і тепловими умовами, зберігаючи різницю між номінальною напругою та мінімальною енергією.
Як імпульсний заряд, так і імпульсний розряд вказані при 192 А протягом 10 секунд при 50% SOC, 25°C і початку терміну експлуатації. Ця визначена контрольна точка допомагає оцінити вимоги до короткочасного заряджання та розряджання. Обмеження безперервного струму, повторення імпульсів та інтервали відновлення вимагають окремого підтвердження перед використанням значень для встановлення робочих обмежень пакета.
Зазначений внутрішній опір становить 0,88 ± 0,25 мОм, виміряний протягом 10 секунд при 50% SOC і 25°C. Збереження цих умов, пов’язаних із значенням, забезпечує послідовну перевірку та порівняння клітинок. Технічна оцінка повинна враховувати зміни температури, SOC та старіння з додатковими вимірюваннями, що відповідають передбачуваному робочому циклу упаковки.
Максимальні розміри становлять 353,5 × 101,7 × 16,4 мм у довжину, ширину та товщину, максимальна вага 1245 г. Ці значення підтримують попередні обчислення об’єму та маси. Підтвердьте креслення з розмірами та межі виступів перед інструментом, а також забезпечте відповідну ізоляцію, підтримку комірки, допуск на розбухання та перевірений процес з’єднання для інтеграції мішечка-комірки.
Діапазон робочих температур від -10 до 50°C. Зберігання вказано при температурі від -30 до 60 °C, з окремим шестимісячним діапазоном зберігання від -20 до 45 °C. Ці відмінності підтримують планування обробки та зберігання. Окремі обмеження температури заряджання та розряджання, SOC зберігання та залежні від температури обмеження струму повинні бути підтверджені для передбачуваного застосування упаковки.
Спеціальні програми акумуляторних блоків: MisenBattery постачає елементи LG JP3 і підтримує оцінку індивідуальних пакетів для мобільних пристроїв, промислового обладнання та проектів накопичення енергії за умови перевірки застосування. Інтеграція повинна включати сумісну BMS, захист від запобіжників, вимірювання напруги та температури, валідовані процеси зварювання лапок і з’єднання, ізоляцію, відстань між осередками, допуск до розбухання, термічний і механічний дизайн. Підтвердьте відповідну документацію CE, UN38.3, RoHS та UL для конкретної клітинки, упаковки та відправлення; статус сертифікації не визначається наданою таблицею параметрів.