LG
JP3
Stupeň A
63Ah
3,7 V
1245 g
353,5 × 101,7 × 16,4 mm
1500-krát (80 % počiatočnej kapacity pri rýchlosti 0,2 C, štandard IEC)
| Dostupnosť | |
|---|---|
| Množstvo: | |
| parametra | Špecifikácia | parametra | Špecifikácia |
|---|---|---|---|
| Značka | LG | Model | JP3 |
| Formát bunky | Dobíjacie lítium-iónové vrecko | Chémia | NCM / Grafit |
| Menovité napätie | 3,68 V | Minimálna energia | 229,6 Wh |
| Minimálna kapacita | 62,4 Ah | Podmienky testovania kapacity | 25 °C; 0,5 °C |
| Pulzný nabíjací prúd | 192 A; 10 s; 50 % SOC; 25 °C; začiatok života | Pulzný výbojový prúd | 192 A; 10 s; 50 % SOC; 25 °C; začiatok života |
| Vnútorný odpor | 0,88 ± 0,25 mΩ | Podmienky testu odolnosti | 10 s; 50 % SOC; 25 °C |
| Maximálne rozmery (D × Š × H) | 353,5 × 101,7 × 16,4 mm | Maximálna hmotnosť | 1245 g |
| Prevádzková teplota | -10 až 50 °C; samostatné limity nabitia/vybitia nie sú súčasťou dodávky | Skladovacia teplota | -30 až 60 °C; šesťmesačné skladovanie: -20 až 45°C |
| Nepretržitý nabíjací/vybíjací prúd | Nie je uvedené v dodaných parametroch | Nabíjacie/vybíjacie medzné napätia | Nie je uvedené v dodaných parametroch |
LG JP3 je NCM/grafitový nabíjateľný lítium-iónový puzdrový článok s menovitým napätím 3,68 V, minimálnou kapacitou 62,4 Ah a minimálnou energiou 229,6 Wh, podľa dodaných parametrov. Pulzné nabíjanie aj pulzné vybíjanie sú uvedené pri 192 A po dobu 10 sekúnd pri 50 % SOC, 25 °C a začiatku životnosti. MisenBattery dodáva články a podporuje vlastné hodnotenie balenia pomocou týchto definovaných podmienok a potvrdených integračných požiadaviek.
Dodávané parametre uvádzajú minimálnu kapacitu 62,4 Ah pri 25°C a 0,5C. Táto minimálna hodnota poskytuje definovaný základ pre porovnanie buniek a predbežnú veľkosť balenia. Mala by zostať označená ako minimálna kapacita v špecifikáciách nákupu, pričom využiteľná kapacita balenia by sa mala vyhodnotiť podľa plánovaného profilu zaťaženia, teploty a nastavení ochrany.
LG JP3 kombinuje menovité napätie 3,68 V s minimálnou energiou 229,6 Wh vo formáte puzdra. Tieto hodnoty podporujú predbežné sériové a paralelné konfiguračné štúdie pre vlastné batérie. Energia batérie by sa mala hodnotiť popri limitoch prevádzkového napätia, aktuálnej potrebe a tepelných podmienkach, pričom by sa mal zachovať rozdiel medzi nominálnym napätím a minimálnou energiou.
Pulzné nabíjanie aj pulzné vybíjanie sú uvedené pri 192 A po dobu 10 sekúnd pri 50 % SOC, 25 °C a začiatku životnosti. Tento definovaný testovací bod pomáha vyhodnotiť požiadavky na krátke nabitie a vybitie. Limity trvalého prúdu, opakovanie impulzov a intervaly obnovy vyžadujú samostatné potvrdenie predtým, ako sa hodnoty použijú na stanovenie prevádzkových limitov balenia.
Uvedený vnútorný odpor je 0,88 ± 0,25 mΩ, meraný počas 10 sekúnd pri 50 % SOC a 25 °C. Udržiavanie týchto podmienok pripojených k hodnote podporuje konzistentnú kontrolu a porovnávanie buniek. Technické vyhodnotenie by malo brať do úvahy zmeny s teplotou, SOC a starnutím, s ďalšími meraniami vhodnými pre zamýšľaný pracovný cyklus balenia.
Maximálne rozmery sú 353,5 × 101,7 × 16,4 mm na dĺžku, šírku a hrúbku s maximálnou hmotnosťou 1245 g. Tieto hodnoty podporujú predbežné výpočty uzavretia a hmotnosti. Pred opracovaním skontrolujte rozmerový nákres a ohraničenie štítkov a poskytnite vhodnú izoláciu, podporu buniek, toleranciu napučiavania a overený proces pripojenia na integráciu vrecka a bunky.
Dodávaný rozsah prevádzkovej teploty je -10 až 50 °C. Skladovanie je uvedené pri −30 až 60°C, s oddeleným šesťmesačným skladovacím rozsahom −20 až 45°C. Tieto rozdiely podporujú plánovanie manipulácie a skladovania. Pre zamýšľanú aplikáciu balenia by mali byť potvrdené samostatné limity teploty nabíjania a vybíjania, limity SOC pri skladovaní a limity prúdu závislé od teploty.
Vlastné aplikácie batériových zdrojov: MisenBattery dodáva články LG JP3 a podporuje vlastné hodnotenie balíkov pre projekty mobility, priemyselného vybavenia a skladovania energie, ktoré podlieha overeniu aplikácie. Integrácia by mala zahŕňať kompatibilný BMS, ochranu poistiek, snímanie napätia a teploty, overené procesy zvárania a prepojenia, izoláciu, rozstup buniek, toleranciu napúčania a tepelný a mechanický dizajn. Potvrďte príslušnú dokumentáciu CE, UN38.3, RoHS a UL pre konkrétnu bunku, balenie a zásielku; stav certifikácie nie je stanovený dodanou tabuľkou parametrov.