LG
JP3
razred A
63Ah
3,7 V
1245 g
353,5 × 101,7 × 16,4 mm
1500-krat (80 % začetne zmogljivosti pri stopnji 0,2 C, standard IEC)
| Razpoložljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
| parametra | Specifikacija | parametra | Specifikacija |
|---|---|---|---|
| Znamka | LG | Model | JP3 |
| Oblika celice | Litij-ionska torbica za polnjenje | kemija | NCM / grafit |
| Nazivna napetost | 3,68 V | Minimalna energija | 229,6 Wh |
| Najmanjša zmogljivost | 62,4 Ah | Pogoji preskusa zmogljivosti | 25°C; 0,5C |
| Impulzni polnilni tok | 192 A; 10 s; 50 % SOC; 25°C; začetek življenja | Pulzni odvodni tok | 192 A; 10 s; 50 % SOC; 25°C; začetek življenja |
| Notranji upor | 0,88 ± 0,25 mΩ | Pogoji preskusa odpornosti | 10 s; 50 % SOC; 25°C |
| Največje dimenzije (D × Š × T) | 353,5 × 101,7 × 16,4 mm | Največja teža | 1245 g |
| Delovna temperatura | −10 do 50 °C; ločene meje polnjenja/praznjenja niso priložene | Temperatura shranjevanja | −30 do 60 °C; šestmesečno skladiščenje: od −20 do 45°C |
| Neprekinjen tok polnjenja/praznjenja | Ni navedeno v priloženih parametrih | Mejne napetosti polnjenja/praznjenja | Ni navedeno v priloženih parametrih |
LG JP3 je NCM/grafitna polnilna litij-ionska vrečka z nazivno napetostjo 3,68 V, najmanjšo zmogljivostjo 62,4 Ah in minimalno energijo 229,6 Wh glede na priložene parametre. Tako impulzno polnjenje kot impulzno praznjenje sta navedena pri 192 A za 10 sekund pri 50 % SOC, 25 °C in na začetku življenjske dobe. MisenBattery dobavlja celice in podpira oceno paketa po meri z uporabo teh definiranih pogojev in potrjenih integracijskih zahtev.
Priloženi parametri določajo minimalno kapaciteto 62,4 Ah pri 25°C in 0,5C. Ta najmanjša vrednost zagotavlja določeno osnovo za primerjavo celic in predhodno velikost pakiranja. V nabavnih specifikacijah mora ostati opredeljena kot najmanjša zmogljivost, pri čemer se uporabna kapaciteta paketa oceni glede na predvideni profil obremenitve, temperaturo in nastavitve zaščite.
LG JP3 združuje nazivno napetost 3,68 V z minimalno energijo 229,6 Wh v obliki vrečke. Te vrednosti podpirajo predhodne serijske in vzporedne konfiguracijske študije za baterije po meri. Energijo paketa je treba ovrednotiti skupaj z omejitvami delovne napetosti, trenutnim povpraševanjem in toplotnimi pogoji, pri čemer je treba ohraniti razlikovanje med nazivno napetostjo in minimalno energijo.
Tako impulzno polnjenje kot impulzno praznjenje sta navedena pri 192 A za 10 sekund pri 50 % SOC, 25 °C in na začetku življenjske dobe. Ta definirana preskusna točka pomaga oceniti kratke zahteve po polnjenju in praznjenju. Omejitve neprekinjenega toka, ponavljanje impulzov in intervali obnovitve zahtevajo ločeno potrditev, preden se vrednosti uporabijo za določitev delovnih omejitev paketa.
Navedeni notranji upor je 0,88 ± 0,25 mΩ, merjen v 10 sekundah pri 50 % SOC in 25 °C. Ohranjanje teh pogojev, povezanih z vrednostjo, podpira dosleden pregled in primerjavo celic. Tehnična ocena mora upoštevati spremembe s temperaturo, SOC in staranjem, z dodatnimi meritvami, ki ustrezajo predvidenemu delovnemu ciklu pakiranja.
Največje dimenzije so 353,5 × 101,7 × 16,4 mm po dolžini, širini in debelini, z največjo težo 1245 g. Te vrednosti podpirajo predhodne izračune zaprtosti in mase. Pred uporabo orodja potrdite dimenzijsko risbo in meje jezičkov ter zagotovite ustrezno izolacijo, podporo celic, dovoljeno nabrekanje in potrjen postopek povezovanja za integracijo vrečke in celice.
Priloženo delovno temperaturno območje je od -10 do 50 °C. Skladiščenje je navedeno pri –30 do 60 °C, z ločenim šestmesečnim razponom shranjevanja od –20 do 45 °C. Te razlike podpirajo načrtovanje rokovanja in skladiščenja. Ločene temperaturne meje polnjenja in praznjenja, SOC za shranjevanje in tokovne meje, odvisne od temperature, je treba potrditi za predvideno uporabo paketa.
Aplikacije paketov baterij po meri: MisenBattery dobavlja celice LG JP3 in podpira vrednotenje paketov po meri za projekte mobilnosti, industrijske opreme in shranjevanja energije, odvisno od validacije aplikacije. Integracija mora vključevati združljiv BMS, zaščito z varovalkami, zaznavanje napetosti in temperature, validirane postopke varjenja jezičkov in povezovanja, izolacijo, razmik med celicami, dovoljeno nabrekanje ter toplotno in mehansko zasnovo. Potrdite veljavno dokumentacijo CE, UN38.3, RoHS in UL za določeno celico, paket in pošiljko; status certificiranja ni določen s priloženo tabelo parametrov.