LG
JP3
A fokozat
63 Ah
3,7V
1245 g
353,5 × 101,7 × 16,4 mm
1500-szor (a kezdeti kapacitás 80%-a 0,2 C-on, IEC szabvány)
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
| Paraméter | specifikáció | Paraméter | specifikáció |
|---|---|---|---|
| Márka | LG | Modell | JP3 |
| Cell formátum | Újratölthető lítium-ion tasak cella | Kémia | NCM / Grafit |
| Névleges feszültség | 3,68 V | Minimális energia | 229,6 Wh |
| Minimális kapacitás | 62,4 Ah | Kapacitásvizsgálati feltételek | 25 °C; 0,5 C |
| Impulzus töltőáram | 192 A; 10 s; 50% SOC; 25 °C; az élet kezdete | Impulzus kisülési áram | 192 A; 10 s; 50% SOC; 25 °C; az élet kezdete |
| Belső Ellenállás | 0,88 ± 0,25 mΩ | Ellenállás vizsgálati feltételek | 10 s; 50% SOC; 25°C |
| Maximális méretek (H × Szé × M) | 353,5 × 101,7 × 16,4 mm | Maximális súly | 1245 g |
| Üzemi hőmérséklet | -10-50°C; külön töltési/kisütési határérték nincs mellékelve | Tárolási hőmérséklet | -30-60°C; hat hónapos tárolás: –20-45°C |
| Folyamatos töltő/kisütési áram | A mellékelt paraméterek között nincs megadva | Töltési/kisütési feszültségek | A mellékelt paraméterek között nincs megadva |
Az LG JP3 egy NCM/grafit újratölthető lítium-ion tasak cella, 3,68 V névleges feszültséggel, 62,4 Ah minimális kapacitással és 229,6 Wh minimális energiával, a mellékelt paraméterek szerint. Mind az impulzustöltés, mind az impulzuskisülés 192 A-en van feltüntetve 10 másodpercig 50% SOC, 25 °C-on és az élet kezdetén. A MisenBattery cellákat lát el, és támogatja az egyéni csomagértékelést ezen meghatározott feltételek és megerősített integrációs követelmények alapján.
A mellékelt paraméterek 62,4 Ah minimális kapacitást határoznak meg 25°C-on és 0,5C-on. Ez a minimális érték meghatározott alapot biztosít a cellák összehasonlításához és az előzetes csomagmérethez. A beszerzési specifikációkban továbbra is minimális kapacitásként kell meghatározni, és a felhasználható csomagkapacitást a tervezett terhelési profil, hőmérséklet és védelmi beállítások alapján kell értékelni.
Az LG JP3 a 3,68 V névleges feszültséget 229,6 Wh minimális energiával ötvözi tasakos cellás formátumban. Ezek az értékek támogatják az egyedi akkumulátorcsomagok előzetes sorozat- és párhuzamos konfigurációs vizsgálatait. A csomagenergiát az üzemi feszültséghatárok, az áramigény és a hőviszonyok mellett kell értékelni, miközben meg kell különböztetni a névleges feszültséget és a minimális energiát.
Mind az impulzustöltés, mind az impulzuskisülés 192 A-en van feltüntetve 10 másodpercig 50% SOC, 25 °C-on és az élet kezdetén. Ez a meghatározott tesztpont segít a rövid töltési és kisütési igények értékelésében. A folyamatos áramkorlátok, az impulzusismétlés és a helyreállítási intervallumok külön megerősítést igényelnek, mielőtt az értékeket felhasználnák a csomag működési határainak meghatározásához.
A felsorolt belső ellenállás 0,88 ± 0,25 mΩ, 10 másodperc alatt mérve 50% SOC-on és 25 °C-on. Ha ezeket a feltételeket az értékhez köti, az támogatja a következetes ellenőrzést és a cellák összehasonlítását. A műszaki értékelésnek figyelembe kell vennie a hőmérséklet, az SOC és az öregedés változásait, valamint a tervezett csomagolási munkaciklusnak megfelelő további méréseket.
Maximális méretek 353,5 × 101,7 × 16,4 mm hosszúságban, szélességben és vastagságban, a maximális súly pedig 1245 g. Ezek az értékek támogatják az előzetes burkolat- és tömegszámításokat. Szerszámozás előtt erősítse meg a méretrajzot és a fül határait, és biztosítson megfelelő szigetelést, cellatámasztást, duzzadási ráhagyást és egy hitelesített csatlakozási folyamatot a tasak-cella integrációhoz.
A mellékelt üzemi hőmérséklet tartomány -10 és 50°C között van. A tárolási hőmérséklet -30 és 60 °C között van feltüntetve, külön hat hónapos tárolási tartomány pedig -20 és 45 °C között van. Ezek a megkülönböztetések támogatják a kezelési és tárolási tervezést. Külön töltési és kisütési hőmérsékleti határértékeket, tárolási SOC és hőmérsékletfüggő áramkorlátokat kell megerősíteni a tervezett csomagolási alkalmazáshoz.
Egyedi akkumulátorcsomag-alkalmazások: A MisenBattery LG JP3 cellákat szállít, és támogatja a mobilitási, ipari berendezések és energiatárolási projektek egyedi csomagértékelését, az alkalmazás érvényesítésétől függően. Az integrációnak tartalmaznia kell egy kompatibilis BMS-t, biztosítékvédelmet, feszültség- és hőmérsékletérzékelést, hitelesített fülhegesztési és összekapcsolási folyamatokat, szigetelést, cellatávolságot, duzzadási ráhagyást, valamint hő- és mechanikai tervezést. Erősítse meg az adott cellára, csomagra és szállítmányra vonatkozó CE, UN38.3, RoHS és UL dokumentációt; a tanúsítvány állapotát nem a mellékelt paramétertáblázat határozza meg.