TAFEL
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
Ogniwo TAFEL 139AH
TAFEL 139Ah to pryzmatyczne ogniwo litowo-jonowe NCM w aluminiowej obudowie. Jego podane napięcie nominalne wynosi 3,65 V, co daje przybliżoną energię nominalną 507,35 Wh na ogniwo.
Ogniwo można ocenić pod kątem niestandardowych projektów akumulatorów, w których jego pojemność, napięcie i wymiary fizyczne odpowiadają projektowi systemu. Przed integracją należy sprawdzić dostarczoną wersję, warunki znamionowe prądu i wymagania dotyczące monitorowania ogniwa, ochrony i zarządzania temperaturą.
Ogniwo TAFEL 139AH
| Marka | TAFEL |
| Model producenta | Ogniwo 3,7 V 139 Ah |
| Chemia komórkowa | NCM litowo-jonowy |
| Format komórki | Ogniwo pryzmatyczne z aluminiową obudową |
| Pojemność nominalna | 139Ah / 139000mAh |
| Napięcie nominalne | 3,65 V |
| Około. Energia nominalna | 507,35 Wh obliczone na podstawie 3,65 V × 139 Ah |
| Napięcie odcięcia ładowania | 4,2 V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,75 V |
| Maksymalna stawka ładowania | 1C / 139A; warunki pracy do potwierdzenia |
| Maksymalna szybkość rozładowania | 3C/417A; czas trwania i warunki pracy do potwierdzenia |
| Wewnętrzny opór prądu przemiennego | Około. 0,5 mΩ; warunki pomiaru do potwierdzenia |
| Podane wymiary | 44 × 220 × 103 mm |
| Wymiary alternatywne | 44,5 × 220 × 102 mm; wersja do potwierdzenia |
| Masa komórki | Około. 2,4 kg |
| Około. Specyficzna energia | 211,4 Wh/kg, obliczone przy 507,35 Wh i 2,4 kg |
Dane techniczne podlegają potwierdzeniu dla dostarczonej wersji ogniwa. Przed sfinalizowaniem projektu zestawu akumulatorów należy uzyskać aktualną dokumentację producenta.
Ogniwo TAFEL 139AH
01Pojemność nominalna 139 Ah
Ogniwo łączy pojemność nominalną 139Ah z napięciem nominalnym 3,65V, zapewniając około 507,35Wh obliczonej energii nominalnej na ogniwo.
02Podana maksymalna szybkość rozładowania
Maksymalna szybkość rozładowania 3C odpowiada 417A przy 139Ah. Przed wybraniem komórki dla profilu obciążenia należy potwierdzić dozwolony czas trwania i warunki pracy.
03Pryzmatyczna aluminiowa obudowa
Prostokątną obudowę aluminiową można uwzględnić przy planowaniu przestrzeni w modułach niestandardowych. Dostępne są dwa podane zestawy wymiarów, które wymagają potwierdzenia w porównaniu z rzeczywistą wersją ogniwa.
04Przybliżona energia właściwa na poziomie komórkowym
Przy zastosowaniu podanej energii nominalnej i przybliżonej masie ogniwa wynoszącej 2,4 kg obliczona energia właściwa na poziomie ogniwa wynosi około 211,4 Wh/kg.
Ogniwo TAFEL 139AH
To ogniwo NCM o pojemności 139 Ah można ocenić pod kątem niestandardowych projektów związanych z mobilnością, zasilaniem przemysłowym lub akumulatorami do magazynowania energii. Przydatność zależy od profilu obciążenia aplikacji, dostępnej przestrzeni, warunków temperaturowych i wymagań na poziomie systemu.
Przed wyborem należy potwierdzić dokładny model i wymiary ogniwa, rozmieszczenie zacisków, czas trwania prądu znamionowego i dostępną dokumentację partii. Kompletny pakiet wymaga odpowiednio zaprojektowanego systemu BMS, monitorowania ogniw, zabezpieczeń elektrycznych i zarządzania temperaturą.
Odkryj więcej Ogniwa pryzmatyczne NCM , porównaj Ogniwo pryzmatyczne NMC CALB 113Ah lub dowiedz się więcej pryzmatyczne, woreczkowe i cylindryczne formaty komórek.
Czy 417A to ocena ciągłego rozładowania?
Podana maksymalna szybkość rozładowania wynosi 3C / 417A, ale czas jej trwania nie został potwierdzony. Przed zaprojektowaniem systemu prosimy sprawdzić, czy ma on charakter ciągły czy ograniczony w czasie.
Jakie wymiary dotyczą dostarczonego ogniwa?
Dostarczono dwa zestawy wymiarowe: 44×220×103mm i 44,5×220×102mm. Przed złożeniem zamówienia należy potwierdzić dokładną wersję i rysunek wymiarowy.
Jak obliczana jest wartość energii 507,35 Wh?
Jest to przybliżona energia nominalna obliczona poprzez pomnożenie napięcia znamionowego 3,65 V przez pojemność znamionową 139 Ah. Rzeczywista energia użyteczna zależy od warunków pracy i projektu systemu.
Ogniwo TAFEL 139AH
Misen może omówić wybór ogniw i niestandardowe wymagania dotyczące zestawu akumulatorów w oparciu o zamierzone napięcie systemu, pojemność, profil prądu i przestrzeń instalacyjną.
W przypadku zapytania ofertowego prosimy o podanie aplikacji, szacunkowej ilości i wymaganych wymiarów ogniw. Dostępność, stan ogniw, aktualne specyfikacje i obowiązująca dokumentacja podlegają potwierdzeniu dla oferowanej partii.
Aby sprawdzić dostępność lub omówić projekt, skorzystaj z formularza zapytania na stronie produktu.