TAFEL
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
TAFEL 139AH-CEL
De TAFEL 139Ah is een prismatische NCM lithium-ioncel met een aluminium behuizing. De aangegeven nominale spanning is 3,65 V, wat een geschatte nominale energie van 507,35 Wh per cel oplevert.
De cel kan worden geëvalueerd voor op maat gemaakte batterijpakketprojecten waarbij de capaciteit, spanning en fysieke afmetingen passen bij het systeemontwerp. Bevestig vóór de integratie de meegeleverde versie, de huidige nominale omstandigheden en vereisten voor celbewaking, bescherming en thermisch beheer.
TAFEL 139AH-CEL
| Merk | TAFEL |
| Fabrikantmodel | 3,7v 139ah cel |
| Celchemie | NCM lithium-ion |
| Celformaat | Prismatische cel met aluminium behuizing |
| Nominale capaciteit | 139 Ah / 139.000 mAh |
| Nominale spanning | 3,65 V |
| Ongeveer. Nominale energie | 507,35 Wh, berekend op basis van 3,65 V × 139 Ah |
| Laadafsluitspanning | 4,2V |
| Ontladingsafsnijspanning | 2,75 V |
| Maximaal laadtarief | 1C / 139A; bedrijfsomstandigheden te bevestigen |
| Maximale ontladingssnelheid | 3C / 417A; duur en bedrijfsomstandigheden moeten worden bevestigd |
| AC interne weerstand | Ongeveer. 0,5mΩ; meetomstandigheden die moeten worden bevestigd |
| Opgegeven afmetingen | 44 × 220 × 103 mm |
| Alternatieve afmetingen | 44,5 × 220 × 102 mm; versie te bevestigen |
| Cel gewicht | Ongeveer. 2,4 kg |
| Ongeveer. Specifieke energie | 211,4 Wh/kg, berekend op basis van 507,35 Wh en 2,4 kg |
Specificaties voor de geleverde mobiele versie zijn afhankelijk van bevestiging. Zorg dat u de actuele documentatie van de fabrikant heeft voordat u het ontwerp van het batterijpakket voltooit.
TAFEL 139AH-CEL
01139Ah nominale capaciteit
De cel combineert een nominale capaciteit van 139 Ah met een nominale spanning van 3,65 V, wat ongeveer 507,35 Wh aan berekende nominale energie per cel levert.
02Opgegeven maximale afvoersnelheid
Een maximale ontladingssnelheid van 3C komt overeen met 417A op basis van 139Ah. Bevestig de toegestane duur en bedrijfsomstandigheden voordat u de cel voor een belastingsprofiel selecteert.
03Prismatische aluminium behuizing
Voor de ruimteplanning in maatwerkmodules kan de rechthoekige aluminium behuizing worden overwogen. Er zijn twee genoemde dimensiesets beschikbaar en deze vereisen bevestiging ten opzichte van de daadwerkelijke celversie.
04Geschatte specifieke energie op celniveau
Gebruikmakend van de aangegeven nominale energie en een celgewicht van ongeveer 2,4 kg, bedraagt de berekende specifieke energie op celniveau ongeveer 211,4 Wh/kg.
TAFEL 139AH-CEL
Deze 139 Ah NCM-cel kan worden geëvalueerd voor projecten op het gebied van aangepaste mobiliteit, industriële energie of energieopslagbatterijen. De geschiktheid hangt af van het belastingsprofiel van de toepassing, de beschikbare ruimte, de temperatuuromstandigheden en de vereisten op systeemniveau.
Controleer vóór de selectie het exacte celmodel en de exacte afmetingen, de terminalopstelling, de huidige nominale duur en de beschikbare batchdocumentatie. Een voltooid pakket vereist een passend ontworpen GBS, celmonitoring, elektrische beveiliging en thermisch beheer.
Ontdek meer NCM prismatische cellen , vergelijk de CALB 113Ah prismatische NMC-cel , of lees meer prismatische, buidel- en cilindrische celformaten.
Is 417A een continue ontladingswaarde?
De aangegeven maximale ontladingssnelheid is 3C / 417A, maar de duur ervan is niet bevestigd. Controleer of het continu is of een tijdslimiet heeft voordat u het systeem ontwerpt.
Welke afmetingen gelden voor de geleverde cel?
Er zijn twee afmetingensets meegeleverd: 44 × 220 × 103 mm en 44,5 × 220 × 102 mm. Bevestig de exacte versie en maattekening voordat u bestelt.
Hoe wordt het energiecijfer van 507,35 Wh berekend?
Het is de geschatte nominale energie, berekend door de nominale spanning van 3,65 V te vermenigvuldigen met de nominale capaciteit van 139 Ah. De daadwerkelijk bruikbare energie is afhankelijk van de bedrijfsomstandigheden en het systeemontwerp.
TAFEL 139AH-CEL
Misen kan de celselectie en de vereisten voor aangepaste accupakketten bespreken op basis van de beoogde systeemspanning, capaciteit, stroomprofiel en installatieruimte.
Bij het aanvragen van een offerte dient u uw toepassing, geschatte hoeveelheid en gewenste celafmetingen te vermelden. Beschikbaarheid, celconditie, huidige specificaties en toepasselijke documentatie zijn afhankelijk van bevestiging voor de aangeboden batch.
Voor beschikbaarheid of een projectbespreking kunt u het aanvraagformulier op deze productpagina gebruiken.