TAFEL
| : | |
|---|---|
| मात्रा: | |
TAFEL 139AH सेल
TAFEL 139Ah एक प्रिज्म्याटिक NCM लिथियम-आयन सेल एक एल्युमिनियम आवास संग छ। यसको उल्लेखित नाममात्र भोल्टेज 3.65V हो, को अनुमानित नाममात्र ऊर्जा प्रदान गर्दै । 507.35Wh प्रति सेल
सेललाई अनुकूलन ब्याट्री प्याक परियोजनाहरूको लागि मूल्याङ्कन गर्न सकिन्छ जहाँ यसको क्षमता, भोल्टेज र भौतिक आयामहरू प्रणाली डिजाइन अनुरूप छन्। एकीकरण गर्नु अघि, आपूर्ति गरिएको संस्करण, हालको मूल्याङ्कन अवस्था र सेल निगरानी, सुरक्षा र थर्मल व्यवस्थापनका लागि आवश्यकताहरू पुष्टि गर्नुहोस्।
TAFEL 139AH सेल
| ब्रान्ड | TAFEL |
| निर्माता मोडेल | 3.7v 139ah सेल |
| सेल रसायन विज्ञान | NCM लिथियम आयन |
| सेल ढाँचा | एल्युमिनियम आवास संग प्रिज्म्याटिक सेल |
| नाममात्र क्षमता | 139Ah / 139000mAh |
| नाममात्र भोल्टेज | ३.६५V |
| लगभग नाममात्र ऊर्जा | 507.35Wh, 3.65V × 139Ah बाट गणना गरिएको |
| चार्ज कट-अफ भोल्टेज | 4.2V |
| डिस्चार्ज कट-अफ भोल्टेज | 2.75V |
| अधिकतम शुल्क दर | 1C / 139A; सञ्चालन सर्तहरू पुष्टि गर्न |
| अधिकतम डिस्चार्ज दर | 3C / 417A; अवधि र सञ्चालन सर्तहरू पुष्टि गर्न |
| एसी आन्तरिक प्रतिरोध | लगभग ०.५mΩ; मापन सर्तहरू पुष्टि गर्न |
| उल्लेखित आयामहरू | 44 × 220 × 103 मिमी |
| वैकल्पिक आयामहरू | 44.5 × 220 × 102 मिमी; संस्करण पुष्टि गर्न |
| सेल वजन | लगभग 2.4 kg |
| लगभग विशिष्ट ऊर्जा | 211.4Wh/kg, 507.35Wh र 2.4kg प्रयोग गरेर गणना गरिएको |
निर्दिष्टीकरणहरू आपूर्ति गरिएको सेल संस्करणको लागि पुष्टिकरणको अधीनमा छन्। ब्याट्री प्याक डिजाइनलाई अन्तिम रूप दिनु अघि हालको निर्माताको कागजात प्राप्त गर्नुहोस्।
TAFEL 139AH सेल
01139Ah नाममात्र क्षमता
सेलले 139Ah नाममात्र क्षमतालाई 3.65V नाममात्र भोल्टेजसँग जोड्दछ, प्रति सेल गणना गरिएको नाममात्र ऊर्जाको लगभग 507.35Wh प्रदान गर्दछ।
02बताएको अधिकतम डिस्चार्ज दर
3C को अधिकतम डिस्चार्ज दर 139Ah मा आधारित 417A सँग मेल खान्छ। लोड प्रोफाइलको लागि सेल चयन गर्नु अघि अनुमति दिइएको अवधि र सञ्चालन सर्तहरू पुष्टि गर्नुहोस्।
03प्रिज्म्याटिक एल्युमिनियम हाउसिंग
आयताकार एल्युमिनियम आवास अनुकूलन मोड्युलहरूमा अन्तरिक्ष योजनाको लागि विचार गर्न सकिन्छ। दुई निर्दिष्ट आयाम सेटहरू उपलब्ध छन् र वास्तविक सेल संस्करण विरुद्ध पुष्टिकरण आवश्यक छ।
04अनुमानित सेल-स्तर विशिष्ट ऊर्जा
उल्लेखित नाममात्र ऊर्जा र लगभग 2.4kg सेल वजन प्रयोग गरेर, गणना गरिएको सेल-स्तर विशिष्ट ऊर्जा लगभग 211.4Wh/kg छ।
TAFEL 139AH सेल
यो 139Ah NCM सेल अनुकूलन गतिशीलता, औद्योगिक शक्ति वा ऊर्जा भण्डारण ब्याट्री परियोजनाहरूको लागि मूल्याङ्कन गर्न सकिन्छ। उपयुक्तता अनुप्रयोगको लोड प्रोफाइल, उपलब्ध ठाउँ, तापमान अवस्था र प्रणाली-स्तर आवश्यकताहरूमा निर्भर गर्दछ।
चयन गर्नु अघि, सही सेल मोडेल र आयामहरू, टर्मिनल व्यवस्था, हालको मूल्याङ्कन अवधि र उपलब्ध ब्याच कागजातहरू पुष्टि गर्नुहोस्। पूरा भएको प्याकलाई उपयुक्त रूपमा डिजाइन गरिएको BMS, सेल निगरानी, विद्युतीय सुरक्षा र थर्मल व्यवस्थापन चाहिन्छ।
थप अन्वेषण गर्नुहोस् NCM प्रिज्म्याटिक कोशिकाहरू , तुलना गर्नुहोस् CALB 113Ah प्रिज्म्याटिक NMC सेल , वा बारे जान्नुहोस् प्रिज्म्याटिक, पाउच र बेलनाकार सेल ढाँचाहरू.
के 417A निरन्तर डिस्चार्ज मूल्याङ्कन हो?
भनिएको अधिकतम डिस्चार्ज दर 3C / 417A हो, तर यसको अवधि पुष्टि गरिएको छैन। कृपया प्रणाली डिजाइन गर्नु अघि यो निरन्तर वा समय-सीमित छ कि भनेर प्रमाणित गर्नुहोस्।
कुन आयामहरू आपूर्ति कक्षमा लागू हुन्छन्?
दुई आयाम सेटहरू प्रदान गरिएको छ: 44 × 220 × 103mm र 44.5 × 220 × 102mm। अर्डर गर्नु अघि सही संस्करण र आयामी रेखाचित्र पुष्टि गर्नुहोस्।
507.35Wh ऊर्जा आंकडा कसरी गणना गरिन्छ?
यो 3.65V नाममात्र भोल्टेजलाई 139Ah नाममात्र क्षमताले गुणन गरेर गणना गरिएको अनुमानित नाममात्र ऊर्जा हो। वास्तविक प्रयोगयोग्य ऊर्जा परिचालन अवस्था र प्रणाली डिजाइनमा निर्भर गर्दछ।
TAFEL 139AH सेल
Misen ले उद्देश्य प्रणाली भोल्टेज, क्षमता, हालको प्रोफाइल र स्थापना ठाउँको आधारमा सेल चयन र अनुकूलन ब्याट्री प्याक आवश्यकताहरू छलफल गर्न सक्छ।
उद्धरण अनुरोध गर्दा, कृपया आफ्नो आवेदन, अनुमानित मात्रा र आवश्यक सेल आयामहरू प्रदान गर्नुहोस्। उपलब्धता, सेल अवस्था, हालको विनिर्देशहरू र लागू हुने कागजातहरू प्रस्ताव गरिएको ब्याचको लागि पुष्टिकरणको अधीनमा छन्।
उपलब्धता वा परियोजना छलफलको लागि, कृपया यस उत्पादन पृष्ठमा सोधपुछ फारम प्रयोग गर्नुहोस्।