LG
E131B
ग्रेड ए
१३१ ए
3.7v
1650 ग्राम
13 × 100 × 540 मिमी
1500 पटक (0.2C दरमा प्रारम्भिक क्षमताको 80%, IEC मानक)
| उपलब्धता: | |
|---|---|
| मात्रा: | |
| प्यारामिटर | स्पेसिफिकेशन | प्यारामिटर | स्पेसिफिकेशन |
|---|---|---|---|
| ब्रान्ड / मोडेल | LG / E131B | सेल रसायन विज्ञान / ढाँचा | NCM लिथियम-आयन / रिचार्जेबल पाउच सेल |
| नाममात्र क्षमता | १३१ अह | नाममात्र भोल्टेज | ३.६७ V |
| नाममात्र ऊर्जा सूचीबद्ध | 480 Wh | सूचीबद्ध विशिष्ट ऊर्जा | 285 घंटा/किग्रा; आधार पुष्टि गर्न आवश्यक छ |
| चार्ज कट-अफ भोल्टेज | ४.२ वी | डिस्चार्ज कट-अफ भोल्टेज | 2.8 V |
| सिफारिस गरिएको चार्ज वर्तमान | 130 A (1C को रूपमा सूचीबद्ध) | अधिकतम छोटो अवधि शुल्क | 260 A (2C को रूपमा सूचीबद्ध); सक्रिय शीतलन आवश्यक; अवधि निर्दिष्ट गरिएको छैन |
| सिफारिस गरिएको डिस्चार्ज वर्तमान | 260 A (2C को रूपमा सूचीबद्ध) | अधिकतम छोटो अवधि डिस्चार्ज | 650 A (5C को रूपमा सूचीबद्ध); <10 सेकेन्ड; सक्रिय शीतलन आवश्यक छ |
| शारीरिक आयाम (T × W × L) | 13 × 100 × 540 मिमी; सम्पर्कहरू बाहेक | समग्र लम्बाइ | 610 मिमी; सम्पर्कहरू सहित |
| सम्पर्क आयामहरू | लम्बाइ: 30 मिमी; चौडाइ: 45 मिमी, आपूर्ति रूपमा | सेल वजन | १६५० ग्राम |
| प्रतिरोध प्रविष्टि, आपूर्ति रूपमा | '±0.55 mΩ' +१२°C मा; नोटेशन स्पष्टीकरण आवश्यक छ | प्रतिरोधी मापन विधि | AC/DC विधि, SOC र परीक्षण अवधि निर्दिष्ट गरिएको छैन |
| चार्ज गर्ने तापक्रम | ०–५० डिग्री सेल्सियस | डिस्चार्जिंग तापमान | −20–55°C |
| रिपोर्ट गरिएको क्षमता परीक्षण परिणाम | १३६.५८ आह; व्यक्तिगत आपूर्ति परीक्षण परिणाम | क्षमता परीक्षण सर्तहरू | ४० ए; +18°C; डिस्चार्ज दायरा 4.2-2.8 V |
| वर्तमान / सी-दर आधार | सूचीबद्ध 1C/2C/5C 130/260/650 A सँग मेल खान्छ; बताए एम्पीयर प्रयोग गर्नुहोस् | साइकल जीवन / भण्डारण सर्तहरू | आपूर्ति गरिएको छैन |
LG E131B एक रिचार्जेबल NCM लिथियम-आयन पाउच सेल हो जुन आपूर्ति गरिएको पूरक डाटामा 131 Ah नाममात्र क्षमता, 3.67 V नाममात्र भोल्टेज र 480 Wh नाममात्र ऊर्जाको साथ सूचीबद्ध छ। स्रोतले 130 A र 260 A को सिफारिस गरिएको चार्ज र डिस्चार्ज प्रवाहहरू दिन्छ, साथै सक्रिय शीतलन आवश्यक पर्ने छोटो अवधिको सीमाहरू। MisenBattery ले सेलहरू आपूर्ति गर्दछ र प्रमाणित अपरेटिङ सीमाहरू, उपयुक्त सुरक्षा र मान्य थर्मल र मेकानिकल एकीकरणको साथ अनुकूलन प्याक मूल्याङ्कनलाई समर्थन गर्दछ।
आपूर्ति गरिएको डाटाले 3.67 V नाममात्र भोल्टेजमा 131 Ah नाममात्र क्षमता र 480 Wh नाममात्र ऊर्जा सूचीबद्ध गर्दछ। क्षमताद्वारा भोल्टेज गुणन गर्दा सूचीबद्ध ऊर्जाको नजिक, 480.77 Wh दिन्छ। यी मानहरूले प्रारम्भिक प्याक साइजिङलाई समर्थन गर्दछ, जबकि डेलिभर गरिएको क्षमता र ऊर्जा उद्देश्य लोड, तापमान र भोल्टेज विन्डो अन्तर्गत प्रमाणित गरिनुपर्छ।
पूरक डेटाले 4.2 V को पूर्ण-चार्ज भोल्टेज र 2.8 V को डिस्चार्ज कट-अफ दिन्छ। यी अन्तिम बिन्दुहरूले चार्जर र BMS मूल्याङ्कनको लागि सन्दर्भ प्रदान गर्दछ। अन्तिम सेटिङहरूले मापन शुद्धता, सेल सन्तुलन, तापक्रम र निर्माताको पुष्टि गरिएका आवश्यकताहरू, प्याक स्तरमा उपयुक्त ओभरचार्ज र ओभर-डिस्चार्ज सुरक्षाको लागि खाता हुनुपर्छ।
सिफारिस गरिएको चार्जिङ 130 A को रूपमा सूचीबद्ध गरिएको छ, 1C को रूपमा वर्णन गरिएको छ। 260 A को एक छुट्टै अधिकतम छोटो अवधि चार्ज वर्तमान सक्रिय कूलिंग आवश्यक छ, तर कुनै अवधि प्रदान गरिएको छैन। यी सीमाहरूलाई अलग राख्नुहोस् र प्याक डिजाइनमा उच्च प्रवाह अपनाउन अघि चार्जिङ प्रक्रिया, स्वीकार्य अवधि, SOC दायरा र शीतलन आवश्यकताहरू पुष्टि गर्नुहोस्।
आपूर्ति गरिएको सिफारिस गरिएको डिस्चार्ज वर्तमान 260 A हो, 2C लेबल गरिएको छ। अधिकतम छोटो अवधि डिस्चार्ज 650 A को रूपमा सूचीबद्ध गरिएको छ, 5C लेबल गरिएको छ, सक्रिय कूलिंगको साथ 10 सेकेन्ड भन्दा कमको लागि। यो सशर्त छोटो अवधिको सीमा हो; प्रारम्भिक तापक्रम, SOC, रिकभरी समय र पुनरावृत्ति अन्तराललाई एप्लिकेसन ड्यूटी साइकल स्थापना गर्नु अघि पुष्टि गर्न आवश्यक छ।
आपूर्ति गरिएको शरीर आयामहरू सम्पर्कहरू बाहेक, मोटाई, चौडाइ र लम्बाइमा 13 × 100 × 540 मिमी छन्। समग्र लम्बाइ 610 मिमी र वजन 1650 ग्राम को रूपमा सूचीबद्ध गरिएको छ। सम्पर्क लम्बाइ र चौडाइ 30 र 45 मिमी को रूपमा भनिएको छ; क्लियरेन्स, बसबार वा टुलिङलाई अन्तिम रूप दिनु अघि आयामी रेखाचित्र र सम्पर्क व्यवस्था प्रमाणित गर्नुहोस्।
एक आपूर्ति गरिएको परीक्षणले 40 A मा 136.58 Ah र 4.2–2.8 V डिस्चार्ज दायरामा +18°C रिपोर्ट गर्छ। यो परिणाम 131 Ah नाममात्र मूल्याङ्कनबाट अलग रहनु पर्छ र ग्यारेन्टी गरिएको न्यूनतमको रूपमा प्रस्तुत गर्नु हुँदैन। आगमन निरीक्षण र प्याक योग्यताले एक सहमत परीक्षण विधि र आपूर्ति गरिएको ब्याचबाट प्रतिनिधि कक्षहरू प्रयोग गर्नुपर्छ।
अनुकूलन ब्याट्री प्याक अनुप्रयोगहरू: MisenBattery ले LG E131B कक्षहरू आपूर्ति गर्दछ र गतिशीलता, औद्योगिक उपकरण र ऊर्जा भण्डारण परियोजनाहरूको लागि अनुकूलन प्याक मूल्याङ्कनलाई समर्थन गर्दछ, आवेदन प्रमाणीकरण र आपूर्ति गरिएको मूल्याङ्कनको पुष्टिको अधीनमा। एकीकरणमा मिल्दो BMS, फ्यूज सुरक्षा, भोल्टेज र तापमान सेन्सिङ, मान्य ट्याब-वेल्डिङ र इन्टरकनेक्ट प्रक्रियाहरू, इन्सुलेशन, सेल स्पेसिङ, सूजन भत्ता र थर्मल र मेकानिकल डिजाइन समावेश हुनुपर्छ। भनिएको अधिकतम छोटो अवधिको धाराहरूको लागि सक्रिय शीतलन आवश्यक छ। निश्चित सेल, प्याक र ढुवानीका लागि लागू हुने CE, UN38.3, RoHS र UL कागजातहरू पुष्टि गर्नुहोस्; प्रमाणीकरण स्थिति आपूर्ति प्यारामिटर तालिका द्वारा स्थापित छैन।