LG
E131B
třída A
131Ah
3,7 V
1650 g
13 × 100 × 540 mm
1500krát (80 % počáteční kapacity při rychlosti 0,2C, standard IEC)
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
| parametrů | Specifikace | parametrů | Specifikace |
|---|---|---|---|
| Značka / model | LG / E131B | Buněčná chemie / Formát | NCM lithium-iontová / dobíjecí pouzdrová buňka |
| Nominální kapacita | 131 Ah | Jmenovité napětí | 3,67 V |
| Uvedená jmenovitá energie | 480 Wh | Uvedená specifická energie | 285 Wh/kg; základ vyžaduje potvrzení |
| Vypínací napětí nabíjení | 4,2 V | Vybíjecí mezní napětí | 2,8 V |
| Doporučený nabíjecí proud | 130 A (uvedeno jako 1C) | Maximální krátkodobý poplatek | 260 A (uvedeno jako 2C); nutné aktivní chlazení; doba neuvedena |
| Doporučený vybíjecí proud | 260 A (uvedeno jako 2C) | Maximální krátkodobé vybití | 650 A (uvedeno jako 5C); <10 s; nutné aktivní chlazení |
| Rozměry těla (Š × Š × D) | 13 × 100 × 540 mm; s výjimkou kontaktů | Celková délka | 610 mm; včetně kontaktů |
| Rozměry kontaktu | Délka: 30 mm; šířka: 45 mm, dle dodávky | Hmotnost buňky | 1650 g |
| Resistance Entry, jak je dodáváno | '±0,55 mΩ' při +12 °C; zápis vyžaduje upřesnění | Metoda měření odporu | AC/DC metoda, SOC a doba trvání testu nejsou specifikovány |
| Teplota nabíjení | 0–50 °C | Teplota vybíjení | −20–55 °C |
| Nahlášený výsledek testu kapacity | 136,58 Ah; individuální dodaný výsledek testu | Podmínky testování kapacity | 40 A; +18 °C; rozsah vybíjení 4,2–2,8 V |
| Základ proudu / sazby C | Uvedené 1C/2C/5C odpovídají 130/260/650 A; používejte uvedené ampéry | Životnost cyklu / Podmínky skladování | Nedodáno |
LG E131B je dobíjecí lithium-iontový pouzdrový článek NCM uvedený v dodaných doplňkových údajích s nominální kapacitou 131 Ah, jmenovitým napětím 3,67 V a jmenovitou energií 480 Wh. Zdroj poskytuje doporučené nabíjecí a vybíjecí proudy 130 A a 260 A plus krátkodobé limity vyžadující aktivní chlazení. MisenBattery dodává články a podporuje vlastní hodnocení balení s ověřenými provozními limity, vhodnou ochranou a ověřenou tepelnou a mechanickou integrací.
Dodávané údaje uvádějí jmenovitou kapacitu 131 Ah a jmenovitou energii 480 Wh při jmenovitém napětí 3,67 V. Vynásobením napětí kapacitou dostaneme 480,77 Wh, což se blíží uvedené energii. Tyto hodnoty podporují předběžnou velikost balení, zatímco dodávaná kapacita a energie by měly být ověřeny v rámci zamýšleného zatížení, teploty a napětí.
Doplňkové údaje udávají napětí při plném nabití 4,2 V a přerušení vybíjení 2,8 V. Tyto koncové body poskytují referenci pro vyhodnocení nabíječky a BMS. Konečné nastavení by mělo zohledňovat přesnost měření, vyvážení článků, teplotu a potvrzené požadavky výrobce, s vhodnou ochranou proti přebití a nadměrnému vybití na úrovni balení.
Doporučený nabíjecí proud je uveden jako 130 A, popisován jako 1C. Samostatný maximální krátkodobý nabíjecí proud 260 A vyžaduje aktivní chlazení, ale není poskytována žádná doba trvání. Udržujte tyto limity zřetelné a ověřte postup nabíjení, přípustnou dobu trvání, rozsah SOC a požadavky na chlazení, než přijmete vyšší proud v konstrukci sady.
Dodávaný doporučený vybíjecí proud je 260 A, označený 2C. Maximální krátkodobý výboj je uveden jako 650 A, označený 5C, po dobu kratší než 10 sekund s aktivním chlazením. Jedná se o podmíněný krátkodobý limit; počáteční teplota, SOC, doba zotavení a interval opakování vyžadují potvrzení před stanovením pracovního cyklu aplikace.
Dodávané rozměry těla jsou 13 × 100 × 540 mm na tloušťku, šířku a délku, bez kontaktů. Celková délka je uvedena 610 mm a hmotnost 1650 g. Délka a šířka kontaktu jsou uváděny 30 a 45 mm; ověřte rozměrový výkres a uspořádání kontaktů před dokončením vůlí, přípojnic nebo nástrojů.
Dodávaný test uvádí 136,58 Ah při 40 A a +18 °C při vybíjecím rozsahu 4,2–2,8 V. Tento výsledek by měl zůstat oddělený od jmenovitého jmenovitého výkonu 131 Ah a neměl by být prezentován jako garantované minimum. Vstupní kontrola a kvalifikace balení by měly používat dohodnutou zkušební metodu a reprezentativní buňky z dodané šarže.
Vlastní aplikace bateriových sad: MisenBattery dodává články LG E131B a podporuje vlastní vyhodnocování balíčků pro projekty mobility, průmyslového vybavení a skladování energie s výhradou ověření aplikace a potvrzení dodaných hodnocení. Integrace by měla zahrnovat kompatibilní BMS, ochranu pojistek, snímání napětí a teploty, ověřené procesy svařování a propojení, izolaci, rozteč článků, přípustné bobtnání a tepelný a mechanický design. Pro uvedené maximální krátkodobé proudy je nutné aktivní chlazení. Potvrďte příslušnou dokumentaci CE, UN38.3, RoHS a UL pro konkrétní buňku, balení a zásilku; stav certifikace není určen dodanou tabulkou parametrů.