| קיבולת מדורגת | 50.5 Ah |
| מתח נומינלי (V): | 3.7V |
| חיי מחזור | 2000 פעמים |
| יחס הטעינה | 1C |
| קצב הפריקה | 3C |
| ניתן לטעינה | כֵּן |
| קיבולת נומינלית | 60 אה |
| מחזור חיים | ≥ 2,000 פעמים |
| מִשׁקָל | 0.75 ק'ג |
| מידות (L*W*H) | 300*100*11 מ'מ |
| יישומים | מערכות חשמל, מכשירי חשמל לבית, רכבים חשמליים, עגלות גולף, קורקינט חשמלי, אופניים חשמליים, מכוניות משומשות וכן הלאה. |
תוכנן להניע את הדור הבא של כלי רכב חשמליים, SK Innovation 60Ah NMC Pouch Cell מציב אמות מידה חדשות לצפיפות אנרגיה, עמידות תרמית ועמידות במחזור החיים. תוך מינוף הכימיה הקניינית של SK ניקל-מנגן-קובלט (NMC 811), תא זה מספק ביצועים בלתי מתפשרים לרכבי רכב חשמליים, ציי מסחרי ותחבורה כבדה.
| מותג | מודול | SIZE (מ'מ) | V&AH | IR ראשוני (1kHz) |
KG |
| LG | L10D | 138*11*143 מ'מ | 2.3V 10Ah | ≤0.5mΩ | 0.35 ק'ג |
| 20A | 140*14*145 מ'מ | 3.2V 20Ah | ≤0.5mΩ | 0.37 ק'ג | |
| P1.7 | 164*5*225 מ'מ | 3.7V 17Ah | ≤1.ium Iron Phosphate) היא פתרון אחסון אנרגיה בעל ביצועים גבוהים. סוללה זו תוכננה בטכנולוגיית ליתיום - יון ננו-פוספט מתקדמת, המציעה מקור כוח אמין ויעיל למגוון יישומים. | 0.4 ק'ג | |
| P2.7 | 164*7.5*232 מ'מ | 3.7V 27Ah | ≤1.ium Iron Phosphate) היא פתרון אחסון אנרגיה בעל ביצועים גבוהים. סוללה זו תוכננה בטכנולוגיית ליתיום - יון ננו-פוספט מתקדמת, המציעה מקור כוח אמין ויעיל למגוון יישומים. | 0.6 ק'ג | |
| P34/P34B | 164*7.5*232 מ'מ | 3.7V 34Ah | ≤0.8mΩ | 0.6 ק'ג | |
| P37 | 140*8*266 מ'מ | 3.7V 37Ah | ≤0.8mΩ | 0.65 ק'ג | |
| E41 | 12*160*190 מ'מ | 3.7V 41Ah | ≤0.7mΩ | 0.95 ק'ג | |
| A7 | 348*10*145 מ'מ | 3.7V 50Ah | ≤1.0mΩ | 0.9 ק'ג | |
| E63B | 301.5*14.3*99.7 מ'מ | 3.7V 60Ah | ≤0.8mΩ | 0.9 ק'ג | |
| E61 | 100*9.8*352 מ'מ | 3.7V 61Ah | ≤0.8mΩ | 0.8 ק'ג | |
| JH3 | 16*100*350 מ'מ | 3.7V 63Ah | ≤0.5mΩ | 1.84 ק'ג | |
| JP3 | 16*100*355 מ'מ | 3.7V 63Ah | ≤0.5mΩ | 1.16 ק'ג | |
| E66 | 11.3*98*357 מ'מ | 3.7V 66Ah | ≤1.ium Iron Phosphate) היא פתרון אחסון אנרגיה בעל ביצועים גבוהים. סוללה זו תוכננה בטכנולוגיית ליתיום - יון ננו-פוספט מתקדמת, המציעה מקור כוח אמין ויעיל למגוון יישומים. | 0.9 ק'ג | |
| E71 | 300*15*107 מ'מ | 3.7V 71Ah | ≤0.8mΩ | 1 ק'ג | |
| E76 | 325*12*145 מ'מ | 3.7V 76Ah | ≤0.8mΩ | 1.15 ק'ג | |
| E78 | 548*8*100 מ'מ | 3.7V 78Ah | ≤0.8mΩ | 1.12 ק'ג | |
| SK | C33/E305 | 7.6*210*195 מ'מ | 3.7V 30.5Ah | ≤0.7mΩ | 0.6 ק'ג |
| S26/B26 | 10*100*320 מ'מ | 3.7V 40Ah | ≤0.8mΩ | 0.65 ק'ג | |
| S11/B11 | 11*174*188 מ'מ | 3.7V 43Ah | ≤0.6mΩ | 0.75 ק'ג | |
| D21 | 11*100*300 מ'מ | 3.7V 50.5Ah | ≤0.7mΩ | 0.8 ק'ג | |
| S28/B28 | 9.5*100*354 מ'מ | 3.7V 55.6Ah | ≤0.7mΩ | 0.75 ק'ג | |
| D23 | 14*100*300 מ'מ | 3.7V 60Ah | ≤0.8mΩ | 085 ק'ג | |
| N60/E710A | 11.5*102*342 מ'מ | 3.7V 61Ah | ≤0.6mΩ | 0.9 ק'ג | |
| S22/B22 | 12*125*365 מ'מ | 3.7V 75Ah | ≤0.5mΩ | 0.9 ק'ג | |
| S003A | 14.5*102.5*531 מ'מ | 3.7V 120Ah | ≤0.6mΩ | 1.7 ק'ג | |
| פארסיס | 6*160*230 מ'מ | 3.7V 29Ah | ≤1.0mΩ | 0.5 ק'ג | |
| 7*160*230 מ'מ | 3.7V 32Ah | ≤0.9mΩ | 0.6 ק'ג | ||
| 10*161*231 מ'מ | 3.7V 53Ah | ≤1.0mΩ | 0.8 ק'ג | ||
| 10*160*230 מ'מ | 3.7V 58Ah | ≤0.7mΩ | 0.83 ק'ג | ||
| 14.3*294*103 מ'מ | 3.7V 73Ah | ≤0.8mΩ | 0.95 ק'ג | ||
| 8.2*101*542 מ'מ | 3.7V 75Ah | ≤0.7mΩ | 1.05 ק'ג | ||
| 14*295*105 מ'מ | 3.7V 76Ah | ≤0.8mΩ | 0.95 ק'ג |
קיבולת 50.5Ah (186.85Wh): משיגה צפיפות נפח של ≥630Wh/L - גבוה ב-25% מחלופות גליליות.
עיצוב קל משקל: 980 גרם/תא מאפשר צפיפות גרבימטרית של 160Wh/kg → טווח של +15% לעומת מתחרים של 40Ah.
פלט מתח שטוח: מחזיק >3.5V עבור 80% מהפריקה (קצב 1C), מקסום את יעילות המנוע.
3C מתמשך / 8C פריקת דופק: מספק 151A מתמשך (שיא 404A) עבור עליות תלולות על גבעה.
0–80% תוך 18 דקות: ציפוי אנודה קנייני מאפשר טעינה 2C ללא השפלה.
ליבת הגנה משולשת:
מפריד מחוזק בקרמיקה (כיבוי של 170 מעלות צלזיוס)
פתחי אוורור מופעלי לחץ (סף 0.5MPa)
אלקטרוליט מעכב בעירה (מוסמך UL 2271)
עמידות ברטט: שורד פגיעות בורות של 10G (נבדק לפי EN 15194).
-20°C עד 55°C פעולה: אלקטרוליט מוגן פטנט שומר על קיבולת של מעל 75% ב-10°C.
עטיפה עמידה במים: תואמת חבילות IP65 (אופציונלי).
מערכות מנוע כפול: חבילת 60V/30Ah (1.8kWh) = טווח של 70 ק'מ @ 45 קמ'ש (תצורת 20S6P).
בלימה רגנרטיבית: התאוששות טעינה 1C במהלך האטה.
חבילת 48V/20Ah (960Wh): מפעילה מנועי הנעה בינונית של 750W לטווח של 100 ק'מ (מצב אקולוגי).
תמיכת מומנט: פריקה מיידית של 8C (404A) עבור שיפועים של 30°.
סוללות הניתנות להחלפה: 500+ מחזורי החלפה עם עיצוב לשוניות מחוזק.
מוכן למעקב GPS: הפרעות EMI נמוכה.
Dongguan Misen Power Technology Co., Ltd מחזיקה בציוד מתקדם, טכניקות ניהול מדעיות ובקרת איכות מעולה. אנו מתמקדים ב-18650, 21700, 32650, פולימר, סוללות חשמל חד-תאיות גדולות, סוללות אחסון אנרגיה, ספקי כוח חיצוניים, ספקי כוח חירום, חבילות סוללות ליתיום ועוד. וכן מיחזור והכנה של מודולי סוללה חדשים לרכבי אנרגיה, ומספקים שירות OEM&ODM.
מוצרים אלה נמצאים בשימוש נרחב בגלשנים חשמליים, אופניים חשמליים, אחסון אנרגיה בבית, אנרגיית רכבי פנאי, אנרגיה ימית, מערכות UPS, תחנות מגדלים ומערכות אחסון אנרגיה סולארית.
אנו מתמחים בתחום זה שנים רבות עם ציוד מתקדם, טכניקות ניהול מדעיות, ובקרת איכות מעולה אשר מרוויחה אותנו לקוחות בכל רחבי העולם.
המפעל שלנו הוערך, אושר ונבדק על ידי קבוצת SGS. אנו שואפים להיות ספק סוללות אמין לקשרים עסקיים ארוכי טווח. כל הסוללות שלנו עברו אישורים בינלאומיים, כולל UL, CE, ROHS, CB, UN38.3, MSDS, IEC, ISO9001 ואחרים.
