LG
JH4
ເກຣດ A
70.6 Ah
3.7v
1245 ກ
101.7 × 353.5 × 16.4 ມມ
1500 ເທື່ອ (80% ຂອງຄວາມອາດສາມາດເບື້ອງຕົ້ນຢູ່ທີ່ອັດຕາ 0.2C, ມາດຕະຖານ IEC)
| ມີ: | |
|---|---|
| ຈໍານວນ: | |
| Parameter | Specification | Parameter | Specification |
|---|---|---|---|
| ຍີ່ຫໍ້ / ຮູບແບບ | LG / JH4 | ຮູບແບບຈຸລັງ / ເຄມີ | ເຊລກະເປົ໋າທີ່ສາມາດສາກໄຟໄດ້ / NCM–Graphite |
| ຄວາມອາດສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ | 70.6 Ah; 25°C; 0.3C ຕໍ່ຫົວຂໍ້ຕາຕະລາງ | ແຮງດັນ nominal | 4 V, ຕາມລາຍການ |
| ພະລັງງານນາມ | 266 Wh, ດັ່ງທີ່ໄດ້ລະບຸໄວ້ | ຄວາມຫນາແຫນ້ນຂອງພະລັງງານ Nominal | 467.8 Wh/L; 213.7 Wh/kg, ຕາມລາຍການ |
| ການໄຫຼຂອງກໍາມະຈອນສູງສຸດ | 120 A; 10 s; 50% SOC; 25°C; ການເລີ່ມຕົ້ນຂອງຊີວິດ | Pulse Charge / ການໄຫຼຢ່າງຕໍ່ເນື່ອງ | ບໍ່ໄດ້ລະບຸໄວ້ໃນຕາຕະລາງທີ່ສະໜອງໃຫ້ |
| ພະລັງງານປ່ອຍສູງສຸດ | 199 W (0.75CP); 10 s; 50% SOC; 25°C | ຄວາມຕ້ານທານພາຍໃນ | 1.061–1.561 mΩ; 10 s; 30% SOC; 120 A; 25°C |
| ຂະໜາດສູງສຸດ, ຕາມທີ່ລະບຸໄວ້ | 101.7 × 353.5 × 16.4 ມມ; ລັດການຂົນສົ່ງ; ໂດຍບໍ່ມີແຖບນໍາ | ນ້ໍາຫນັກສູງສຸດ | 1245 ກ |
| ອຸນຫະພູມການສາກໄຟ | 5–50°C | ອຸນຫະພູມລະບາຍ | 0–50°C |
| ການອ້າງອີງອຸນຫະພູມປົກກະຕິ | 23 ± 4°C; ຄວາມເປັນເອກະພາບຂອງອຸນຫະພູມພາຍໃນ 4°C, ດັ່ງທີ່ໄດ້ລະບຸໄວ້ | ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ | ສູງສຸດ 7 ມື້: −30–60°C; ສູງສຸດ 6 ເດືອນ: −20–45°C |
| ພື້ນຖານການຮັບປະກັນ | ເພື່ອຄິດໄລ່ແລະຮັບປະກັນໂດຍອີງໃສ່ໂປຣໄຟລ໌ການຂັບລົດຂອງລູກຄ້າ | ສະຖານທີ່ການຜະລິດມະຫາຊົນ | ຈີນ |
LG JH4 ເປັນ NCM/graphite pouch cell lithium-ion rechargeable ທີ່ມີຄວາມສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ 70.6 Ah ແລະ 266 Wh ລະບຸພະລັງງານທີ່ລະບຸໄວ້ໃນຕາຕະລາງການປຽບທຽບທີ່ສະໜອງໃຫ້. ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະການໄຫຼຂອງກໍາມະຈອນ 120 ຂອງມັນໃຊ້ສໍາລັບ 10 ວິນາທີທີ່ 50% SOC, 25 ° C ແລະການເລີ່ມຕົ້ນຂອງຊີວິດ. MisenBattery ສະໜອງເຊລ ແລະຮອງຮັບການປະເມີນຊຸດທີ່ກຳນົດເອງໂດຍໃຊ້ການທົດສອບໄຟຟ້າທີ່ລະບຸໄວ້, ຂະໜາດການຂົນສົ່ງ-ສະຖານະ, ຂີດຈຳກັດອຸນຫະພູມ ແລະພື້ນຖານການຈັດອັນດັບຜູ້ຜະລິດທີ່ຢືນຢັນແລ້ວ.
ຕາຕະລາງທີ່ສະຫນອງໃຫ້ມີລາຍການຄວາມອາດສາມາດ 70.6 Ah ສໍາລັບ JH4 ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ຄວາມອາດສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ໂດຍທົ່ວໄປຢູ່ທີ່ 25 ° C ແລະ 0.3C. ການຮັກສາມູນຄ່ານີ້ຖືກກໍານົດວ່າເປັນຄວາມອາດສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ສະຫນັບສະຫນູນສະເພາະການຊື້ທີ່ສອດຄ່ອງແລະການປຽບທຽບເຊນ. ຄວາມອາດສາມາດຂອງຊອງທີ່ໃຊ້ໄດ້ຄວນໄດ້ຮັບການປະເມີນຕໍ່ກັບຄວາມຕ້ອງການໃນປະຈຸບັນ, ອຸນຫະພູມການດໍາເນີນງານ, ຂີດຈໍາກັດແຮງດັນ ແລະການຕັ້ງຄ່າການປົກປ້ອງທີ່ຕ້ອງການ.
JH4 ຖືກລະບຸໄວ້ດ້ວຍພະລັງງານ 266 Wh, ຄຽງຄູ່ກັບຄວາມໜາແໜ້ນຂອງພະລັງງານໃນນາມຂອງ 467.8 Wh/L ແລະ 213.7 Wh/kg. ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນການໃຫ້ຄະແນນຕາມແຫຼ່ງທີ່ມາ ແທນທີ່ຈະເປັນການຄິດໄລ່ຈາກຂະໜາດ ຫຼືນໍ້າໜັກສູງສຸດ. ແຮງດັນໄຟຟ້າທີ່ລະບຸໄວ້ແຍກຕ່າງຫາກ 4 V ແລະຄວາມອາດສາມາດຕໍາ່ສຸດທີ່ 70.6 Ah ຮຽກຮ້ອງໃຫ້ມີການຢືນຢັນພື້ນຖານການຈັດອັນດັບຂອງພວກເຂົາກ່ອນທີ່ຈະຄິດໄລ່ພະລັງງານຊຸດສຸດທ້າຍ.
ການເຂົ້າສູ່ການໄຫຼຂອງກໍາມະຈອນສູງສຸດແມ່ນ 120 A ສໍາລັບ 10 ວິນາທີທີ່ 50% SOC, 25 ° C ແລະການເລີ່ມຕົ້ນຂອງຊີວິດ. ຈຸດທີ່ກໍານົດນີ້ສະຫນັບສະຫນູນການປະເມີນເຫດການການໂຫຼດສັ້ນໆ. ຕາຕະລາງບໍ່ໄດ້ລະບຸເຖິງກະແສໄຫຼຢ່າງຕໍ່ເນື່ອງ, ຄ່າກຳມະຈອນກຳມະຈອນ ຫຼືໄລຍະການຄ້າງຄືນ, ສະນັ້ນ ແຕ່ລະອັນຕ້ອງການການຢືນຢັນແຍກຕ່າງຫາກເມື່ອກຳນົດຂອບເຂດການດຳເນີນການຂອງຊອງ.
ຄວາມຕ້ານທານພາຍໃນແມ່ນລະບຸໄວ້ລະຫວ່າງ 1.061 ແລະ 1.561 mΩພາຍໃຕ້ການທົດສອບ 120 A, 10 ວິນາທີທີ່ 30% SOC ແລະ 25 ° C. SOC ນີ້ແຕກຕ່າງຈາກ 50% SOC ທີ່ໃຊ້ສໍາລັບອັດຕາການເຕັ້ນຂອງກໍາມະຈອນ. ການຮັກສາເງື່ອນໄຂການວັດແທກສະຫນັບສະຫນູນການກວດກາທີ່ສອດຄ່ອງແລະການປຽບທຽບ, ມີການທົດສອບເພີ່ມເຕີມທີ່ຈໍາເປັນໃນທົ່ວອຸນຫະພູມປະຕິບັດງານທີ່ມີຈຸດປະສົງ, SOC ແລະລະດັບຄວາມສູງອາຍຸ.
ຕາຕະລາງລະບຸຂະຫນາດສູງສຸດເປັນ 101.7 × 353.5 × 16.4 ມມຢູ່ໃນສະພາບການຂົນສົ່ງ, ບໍ່ລວມແຖບນໍາ, ມີນ້ໍາຫນັກສູງສຸດຂອງ 1245 g. ຢືນຢັນຄວາມຍາວແລະຄວາມກວ້າງຂອງທິດທາງກັບການແຕ້ມຮູບມິຕິລະພາບກ່ອນທີ່ຈະເຄື່ອງມື. ການເຊື່ອມໂຍງກົນຈັກຄວນສະຫນອງການສະຫນັບສະຫນູນຈຸລັງທີ່ເຫມາະສົມ, insulation, tab clearance, ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຄ່ບວມແລະຂະບວນການເຊື່ອມຕໍ່ pouch-tab ທີ່ຖືກຕ້ອງ.
ການສາກໄຟແມ່ນລະບຸໄວ້ຢູ່ທີ່ 5–50°C ແລະການສາກໄຟຢູ່ທີ່ 0–50°C. ຂີດຈຳກັດການເກັບຮັກສາແມ່ນ −30–60°C ເປັນເວລາສູງສຸດເຈັດມື້ ແລະ −20–45°C ເປັນເວລາສູງສຸດຫົກເດືອນ. ການຮັກສາໄລຍະການໃຊ້ງານ ແລະໄລຍະເວລາການເກັບຮັກສາທີ່ແຕກຕ່າງສະໜັບສະໜູນການວາງແຜນການຫຸ້ມຫໍ່, ໃນຂະນະທີ່ຂໍ້ຈຳກັດປັດຈຸບັນຂຶ້ນກັບອຸນຫະພູມແລະການເກັບຮັກສາ SOC ຕ້ອງການການຢືນຢັນສຳລັບແອັບພລິເຄຊັນທີ່ຕັ້ງໄວ້.
ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກຊຸດຫມໍ້ໄຟແບບກໍານົດເອງ: MisenBattery ສະຫນອງຈຸລັງ LG JH4 ແລະສະຫນັບສະຫນູນການປະເມີນຜົນຊຸດທີ່ກໍາຫນົດເອງສໍາລັບການເຄື່ອນໄຫວ, ອຸປະກອນອຸດສາຫະກໍາແລະໂຄງການເກັບຮັກສາພະລັງງານ, ຂຶ້ນກັບການກວດສອບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ. ການປະສົມປະສານຄວນປະກອບມີ BMS ທີ່ເຂົ້າກັນໄດ້, ການປ້ອງກັນຟິວ, ການວັດແທກແຮງດັນແລະອຸນຫະພູມ, ການກວດສອບການເຊື່ອມແຖບແລະຂະບວນການເຊື່ອມຕໍ່ລະຫວ່າງກັນ, ການສນວນ, ຊ່ອງຫວ່າງຂອງເຊນ, ການອະນຸຍາດໃຫ້ບວມແລະການອອກແບບຄວາມຮ້ອນແລະກົນຈັກ. ຢືນຢັນເອກະສານ CE, UN38.3, RoHS ແລະ UL ທີ່ໃຊ້ໄດ້ສໍາລັບຈຸລັງສະເພາະ, ຊອງແລະການຂົນສົ່ງ; ສະຖານະພາບການຢັ້ງຢືນບໍ່ໄດ້ຖືກສ້າງຕັ້ງຂຶ້ນໂດຍຕາຕະລາງພາລາມິເຕີທີ່ສະຫນອງ.