LG
JH4
A sınıfı
70,6 Ah
3.7v
1245 gr
101,7 × 353,5 × 16,4 mm
1500 kez (0,2C oranında başlangıç kapasitesinin %80'i, IEC Standardı)
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
| Parametre | Belirtimi | Parametre | Belirtimi |
|---|---|---|---|
| Marka / Model | LG / JH4 | Hücre Formatı / Kimyası | Şarj edilebilir kese hücresi / NCM–Grafit |
| Asgari Kapasite | 70,6 Ah; 25°C; Tablo başlığı başına 0,3C | Nominal Gerilim | 4 V, listelendiği gibi |
| Nominal Enerji | 266 Wh, listelendiği gibi | Nominal Enerji Yoğunluğu | 467,8 Wh/L; 213,7 Wh/kg, listelendiği gibi |
| Maksimum Darbe Deşarjı | 120A; 10 saniye; %50 SOC; 25°C; hayatın başlangıcı | Darbeli Şarj / Sürekli Deşarj | Sağlanan tabloda belirtilmemiş |
| Maksimum Deşarj Gücü | 199W (0,75CP); 10 saniye; %50 SOC; 25°C | İç Direnç | 1,061–1,561 mΩ; 10 saniye; %30 SOC; 120A; 25°C |
| Listelenen Maksimum Boyutlar | 101,7 × 353,5 × 16,4 mm; nakliye durumu; kurşun sekmesi olmadan | Maksimum Ağırlık | 1245 gr |
| Şarj Sıcaklığı | 5–50°C | Boşaltma Sıcaklığı | 0–50°C |
| Olağan Sıcaklık Referansı | 23 ± 4°C; listelendiği gibi 4°C dahilinde sıcaklık homojenliği | Depolama Sıcaklığı | Maksimum 7 gün: −30–60°C; maksimum 6 ay: −20–45°C |
| Garanti Esasları | Müşterinin sürüş profiline göre hesaplanacak ve garanti edilecektir | Seri Üretim Yeri | Çin |
LG JH4, 70,6 Ah minimum kapasiteye ve verilen karşılaştırma tablosunda 266 Wh listelenen nominal enerjiye sahip bir NCM/grafit şarj edilebilir lityum iyon kese hücresidir. 120 A darbe deşarj özelliği %50 SOC'de, 25°C'de ve yaşamın başlangıcında 10 saniye boyunca geçerlidir. MisenBattery, belirtilen elektrik testlerini, nakliye durumu boyutlarını, sıcaklık sınırlarını ve onaylanmış üretici derecelendirme esaslarını kullanarak hücreler sağlar ve özel paket değerlendirmesini destekler.
Sağlanan tablo, 25°C ve 0,3C'de genel minimum kapasite başlığı altında JH4 için 70,6 Ah kapasiteyi listelemektedir. Bu değerin minimum kapasite olarak tanımlanması, tutarlı satın alma spesifikasyonlarını ve hücre karşılaştırmalarını destekler. Kullanılabilir paket kapasitesi, amaçlanan akım talebine, çalışma sıcaklığına, voltaj sınırlarına ve gerekli koruma ayarlarına göre değerlendirilmelidir.
JH4, 467,8 Wh/L ve 213,7 Wh/kg nominal enerji yoğunluklarının yanı sıra 266 Wh nominal enerjiyle listelenmiştir. Bunlar, maksimum boyutlardan veya ağırlıktan yapılan hesaplamalar yerine, kaynakta listelenen derecelendirmelerdir. Ayrı olarak listelenen 4 V nominal gerilim ve 70,6 Ah minimum kapasite, son paket enerji hesaplamalarından önce derecelendirme esaslarının doğrulanmasını gerektirir.
Maksimum darbe deşarj girişi %50 SOC'de, 25°C'de ve yaşamın başlangıcında 10 saniye boyunca 120 A'dır. Bu tanımlanmış nokta, kısa yükleme olaylarının değerlendirilmesini destekler. Tabloda sürekli bir deşarj akımı, darbeli şarj akımı veya tekrar aralığı belirtilmediğinden, paket çalışma limitleri belirlenirken her birinin ayrı onaylanması gerekir.
İç direnç, %30 SOC ve 25°C'de 120 A, 10 saniyelik test altında 1,061 ile 1,561 mΩ arasında listelenmiştir. Bu SOC, darbe akımı değeri için kullanılan %50 SOC'den farklıdır. Ölçüm koşullarının korunması, amaçlanan çalışma sıcaklığı, SOC ve eskime aralığı boyunca gereken ek testlerle birlikte tutarlı denetim ve karşılaştırmayı destekler.
Tablo, nakliye durumunda maksimum boyutları 101,7 × 353,5 × 16,4 mm, kurşun çıkıntı hariç ve maksimum ağırlığı 1245 g olarak listelemektedir. Takımlamadan önce uzunluk ve genişlik yönünü boyutlu çizime göre doğrulayın. Mekanik entegrasyon uygun hücre desteği, yalıtım, çıkıntı açıklığı, şişme payı ve doğrulanmış kese-çıkıntı bağlantı sürecini sağlamalıdır.
Şarj etme 5–50°C'de, boşaltma ise 0–50°C'de listelenir. Depolama sınırları maksimum yedi gün için -30–60°C ve maksimum altı ay için -20–45°C'dir. Çalışma aralıkları ve depolama sürelerinin farklı tutulması paket planlamasını desteklerken, sıcaklığa bağlı akım limitleri ve depolama SOC'si amaçlanan uygulama için onay gerektirir.
Özel pil paketi uygulamaları: MisenBattery, LG JH4 hücreleri sağlar ve uygulama doğrulamasına tabi olarak mobilite, endüstriyel ekipman ve enerji depolama projeleri için özel paket değerlendirmesini destekler. Entegrasyon, uyumlu bir BMS, sigorta koruması, voltaj ve sıcaklık algılama, doğrulanmış sekme kaynağı ve ara bağlantı işlemleri, yalıtım, hücre aralığı, şişme payı ve termal ve mekanik tasarımı içermelidir. Belirli hücre, paket ve gönderi için geçerli CE, UN38.3, RoHS ve UL belgelerini doğrulayın; sertifika durumu, sağlanan parametre tablosuyla belirlenmedi.