ЛГ
ЈХ4
Оцена А
70.6Ах
3.7в
1245 г
101,7 × 353,5 × 16,4 мм
1500 пута (80% почетног капацитета при 0,2Ц стопе, ИЕЦ стандард)
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
| параметара | Спецификација | параметара | Спецификација |
|---|---|---|---|
| Бренд / Модел | ЛГ / ЈХ4 | Формат ћелије / Хемија | Пуњива кеса ћелија / НЦМ–Графит |
| Минимални капацитет | 70,6 Ах; 25°Ц; 0,3Ц по наслову табеле | Номинал Волтаге | 4 В, као што је наведено |
| Номинална енергија | 266 Вх, како је наведено | Номинална густина енергије | 467,8 Вх/Л; 213,7 Вх/кг, како је наведено |
| Максимално пулсно пражњење | 120 А; 10 с; 50% СОЦ; 25°Ц; почетак живота | Пулсно пуњење / Континуирано пражњење | Није наведено у приложеној табели |
| Максимална снага пражњења | 199 В (0,75ЦП); 10 с; 50% СОЦ; Ночьу 23°Ц | Унутрашњи отпор | 1,061–1,561 мΩ; 10 с; 30% СОЦ; 120 А; Ночьу 23°Ц |
| Максималне димензије, као што је наведено | 101,7 × 353,5 × 16,4 мм; стање отпреме; без картице олова | Максимална тежина | 1245 г |
| Температура пуњења | 5–50°Ц | Температура пражњења | 0–50°Ц |
| Референтна обична температура | 23 ± 4°Ц; уједначеност температуре унутар 4°Ц, као што је наведено | Температура складиштења | Највише 7 дана: −30–60°Ц; максимално 6 месеци: −20–45°Ц |
| Основа гаранције | Да се израчуна и гарантује на основу возачког профила купца | Локација за масовну производњу | Кина |
ЛГ ЈХ4 је НЦМ/графита пуњива литијум-јонска торбица са минималним капацитетом од 70,6 Ах и називном енергијом од 266 Вх наведеном у приложеној табели за упоређивање. Његова спецификација пулсног пражњења од 120 А примењује се на 10 секунди при 50% СОЦ, 25°Ц и на почетку животног века. МисенБаттери снабдева ћелије и подржава процену прилагођеног паковања коришћењем наведених електричних тестова, димензија стања испоруке, температурних ограничења и потврђених база оцена произвођача.
Испоручена табела наводи капацитет од 70,6 Ах за ЈХ4 под општим насловом минималног капацитета на 25°Ц и 0,3Ц. Одржавање ове вредности идентификоване као минимални капацитет подржава доследне спецификације куповине и поређења ћелија. Употребљиви капацитет пакета треба проценити у односу на предвиђену потрошњу струје, радну температуру, ограничења напона и потребна подешавања заштите.
ЈХ4 је на листи са 266 Вх номиналне енергије, уз номиналне густине енергије од 467,8 Вх/Л и 213,7 Вх/кг. Ово су оцене на листи извора, а не калкулације из максималних димензија или тежине. Посебно наведени називни напон од 4 В и минимални капацитет од 70,6 Ах захтевају потврду њихових база података пре коначног израчунавања енергије пакета.
Максимални улаз импулсног пражњења је 120 А током 10 секунди при 50% СОЦ, 25°Ц и почетку животног века. Ова дефинисана тачка подржава процену кратких догађаја оптерећења. Табела не наводи континуалну струју пражњења, струју импулсног пуњења или интервал понављања, тако да је за сваку од њих потребна посебна потврда приликом успостављања ограничења рада пакета.
Унутрашњи отпор је наведен између 1,061 и 1,561 мΩ под тестом од 120 А, 10 секунди на 30% СОЦ и 25°Ц. Овај СОЦ се разликује од 50% СОЦ-а који се користи за оцену пулсне струје. Задржавање услова мерења подржава доследну инспекцију и поређење, са додатним тестирањем потребним за предвиђену радну температуру, СОЦ и опсег старења.
У табели су наведене максималне димензије као 101,7 × 353,5 × 16,4 мм у стању испоруке, искључујући језичак за олово, са максималном тежином од 1245 г. Потврдите оријентацију дужине и ширине према цртежу са димензијама пре обраде алата. Механичка интеграција треба да обезбеди одговарајућу подршку ћелије, изолацију, размак између језичака, додатак за бубрење и валидиран процес повезивања кесица-језичак.
Пуњење је наведено на 5–50°Ц, а пражњење на 0–50°Ц. Ограничења складиштења су -30-60°Ц највише седам дана и -20-45°Ц највише шест месеци. Одржавање различитих радних опсега и трајања складиштења подржава планирање паковања, док ограничења струје зависне од температуре и СОЦ складиштења захтевају потврду за намеравану примену.
Прилагођене апликације за батеријске пакете: МисенБаттери снабдева ЛГ ЈХ4 ћелије и подржава процену прилагођеног паковања за пројекте мобилности, индустријске опреме и складиштења енергије, подложни валидацији апликације. Интеграција треба да укључи компатибилан БМС, заштиту осигурача, сензор напона и температуре, валидиране процесе заваривања језичака и међусобног повезивања, изолацију, размак ћелија, додатак за бубрење и термички и механички дизајн. Потврдите применљиву ЦЕ, УН38.3, РоХС и УЛ документацију за одређену ћелију, паковање и пошиљку; статус сертификације није утврђен испорученом табелом параметара.