LG
JH4
Stupeň A
70,6 Ah
3,7 V
1245 g
101,7 × 353,5 × 16,4 mm
1500-krát (80 % počiatočnej kapacity pri rýchlosti 0,2 C, štandard IEC)
| Dostupnosť | |
|---|---|
| Množstvo: | |
| parametra | Špecifikácia | parametra | Špecifikácia |
|---|---|---|---|
| Značka / model | LG / JH4 | Formát buniek / Chémia | Dobíjacie puzdro / NCM-Grafit |
| Minimálna kapacita | 70,6 Ah; 25 °C; 0,3 C na hlavičku tabuľky | Menovité napätie | 4 V, ako je uvedené |
| Nominálna energia | 266 Wh, ako je uvedené | Nominálna hustota energie | 467,8 Wh/l; 213,7 Wh/kg, ako je uvedené |
| Maximálny pulzný výboj | 120 A; 10 s; 50 % SOC; 25 °C; začiatok života | Pulzné nabíjanie / nepretržité vybíjanie | Nie je uvedené v dodanej tabuľke |
| Maximálny vybíjací výkon | 199 W (0,75 CP); 10 s; 50 % SOC; 25 °C | Vnútorný odpor | 1,061 – 1,561 mΩ; 10 s; 30 % SOC; 120 A; 25 °C |
| Maximálne rozmery, ako sú uvedené | 101,7 × 353,5 × 16,4 mm; stav prepravy; bez olovenej záložky | Maximálna hmotnosť | 1245 g |
| Teplota nabíjania | 5 až 50 °C | Teplota vybíjania | 0 až 50 °C |
| Referenčná teplota bežnej teploty | 23 ± 4 °C; rovnomernosť teploty v rozmedzí 4 °C, ako je uvedené | Skladovacia teplota | Maximálne 7 dní: −30–60 °C; maximálne 6 mesiacov: −20–45°C |
| Záručný základ | Vypočítané a zaručené na základe jazdného profilu zákazníka | Miesto hromadnej výroby | Čína |
LG JH4 je NCM/grafitový nabíjateľný lítium-iónový vreckový článok s minimálnou kapacitou 70,6 Ah a nominálnou energiou 266 Wh uvedenou v dodanej porovnávacej tabuľke. Jeho špecifikácia pulzného výboja 120 A platí 10 sekúnd pri 50 % SOC, 25 °C a začiatku životnosti. MisenBattery dodáva články a podporuje vlastné hodnotenie balenia pomocou uvedených elektrických testov, rozmerov v stave pri dodaní, teplotných limitov a potvrdených hodnotiacich základov výrobcu.
Dodávaná tabuľka uvádza kapacitu 70,6 Ah pre JH4 pod všeobecnou minimálnou kapacitou pri 25°C a 0,3C. Udržanie tejto hodnoty označenej ako minimálna kapacita podporuje konzistentné špecifikácie nákupu a porovnávanie článkov. Využiteľná kapacita balenia by sa mala vyhodnotiť vzhľadom na zamýšľanú požiadavku na prúd, prevádzkovú teplotu, limity napätia a požadované nastavenia ochrany.
JH4 je uvedený s nominálnou energiou 266 Wh, popri nominálnych hustotách energie 467,8 Wh/L a 213,7 Wh/kg. Ide skôr o hodnotenia uvedené v zdroji než o výpočty z maximálnych rozmerov alebo hmotnosti. Samostatne uvedené menovité napätie 4 V a minimálna kapacita 70,6 Ah vyžadujú potvrdenie ich menovitých základov pred konečnými výpočtami energie balenia.
Maximálny vstup pulzného výboja je 120 A počas 10 sekúnd pri 50 % SOC, 25 °C a začiatku životnosti. Tento definovaný bod podporuje vyhodnotenie krátkych záťažových udalostí. Tabuľka nešpecifikuje nepretržitý vybíjací prúd, pulzný nabíjací prúd ani interval opakovania, takže každý vyžaduje samostatné potvrdenie pri stanovení prevádzkových limitov balenia.
Vnútorný odpor je uvedený medzi 1,061 a 1,561 mΩ pri 120 A, 10-sekundovom teste pri 30 % SOC a 25 °C. Tento SOC sa líši od 50 % SOC používaného pre hodnotenie impulzného prúdu. Zachovanie podmienok merania podporuje konzistentnú kontrolu a porovnávanie, pričom je potrebné ďalšie testovanie v rámci zamýšľanej prevádzkovej teploty, SOC a rozsahu starnutia.
V tabuľke sú uvedené maximálne rozmery ako 101,7 × 353,5 × 16,4 mm v stave pri expedícii, bez olovnice, s maximálnou hmotnosťou 1245 g. Pred opracovaním skontrolujte orientáciu dĺžky a šírky podľa rozmerového výkresu. Mechanická integrácia by mala poskytnúť primeranú podporu bunky, izoláciu, vôľu plôšky, toleranciu napučiavania a overený proces spojenia vrecúška s uškom.
Nabíjanie je uvedené pri 5–50 °C a vybíjanie pri 0–50 °C. Limity skladovania sú -30-60°C maximálne sedem dní a -20-45°C maximálne šesť mesiacov. Udržiavanie odlišných prevádzkových rozsahov a trvania skladovania podporuje plánovanie balenia, zatiaľ čo limity prúdu závislé od teploty a skladovacie SOC vyžadujú potvrdenie pre zamýšľanú aplikáciu.
Vlastné aplikácie batériových blokov: MisenBattery dodáva články LG JH4 a podporuje vlastné hodnotenie balíkov pre projekty mobility, priemyselného vybavenia a skladovania energie, ktoré podlieha overeniu aplikácie. Integrácia by mala zahŕňať kompatibilný BMS, ochranu poistiek, snímanie napätia a teploty, overené procesy zvárania a prepojenia, izoláciu, rozstup buniek, toleranciu napúčania a tepelný a mechanický dizajn. Potvrďte príslušnú dokumentáciu CE, UN38.3, RoHS a UL pre konkrétnu bunku, balenie a zásielku; stav certifikácie nie je určený dodanou tabuľkou parametrov.