LG
JH4
klasa A
70,6 Ah
3,7 V
1245 gr
101,7 × 353,5 × 16,4 mm
1500 razy (80% pojemności początkowej przy szybkości 0,2°C, norma IEC)
| Dostępność ogniw: | |
|---|---|
| Ilość: | |
| parametrów | Specyfikacja | parametrów | Specyfikacja |
|---|---|---|---|
| Marka/model | LG/JH4 | Format komórki / Chemia | Ładowalne ogniwo etui / NCM – Grafit |
| Minimalna pojemność | 70,6 Ah; 25°C; 0,3C na nagłówek tabeli | Napięcie nominalne | 4 V, zgodnie z opisem |
| Energia nominalna | 266 Wh, jak podano | Nominalna gęstość energii | 467,8 Wh/l; 213,7 Wh/kg, zgodnie z wykazem |
| Maksymalne wyładowanie impulsowe | 120A; 10 s; 50% SOC; 25°C; początek życia | Ładowanie impulsowe / ciągłe rozładowywanie | Nie podano w dostarczonej tabeli |
| Maksymalna moc rozładowania | 199 W (0,75CP); 10 s; 50% SOC; 25°C | Opór wewnętrzny | 1,061–1,561 mΩ; 10 s; 30% SOC; 120A; 25°C |
| Maksymalne wymiary zgodnie z listą | 101,7 × 353,5 × 16,4 mm; stan wysyłki; bez zakładki prowadzącej | Maksymalna waga | 1245 gr |
| Temperatura ładowania | 5–50°C | Temperatura rozładowania | 0–50°C |
| Zwykłe odniesienie temperatury | 23 ± 4°C; równomierność temperatury w granicach 4°C, jak podano | Temperatura przechowywania | Maksymalnie 7 dni: −30–60°C; maksymalnie 6 miesięcy: −20–45°C |
| Podstawa gwarancji | Obliczane i gwarantowane na podstawie profilu jazdy klienta | Miejsce produkcji masowej | Chiny |
LG JH4 to akumulator litowo-jonowy NCM/grafitowy o minimalnej pojemności 70,6 Ah i energii nominalnej 266 Wh podanej w dostarczonej tabeli porównawczej. Specyfikacja wyładowania impulsowego 120 A obowiązuje przez 10 sekund przy 50% SOC, 25°C i na początku żywotności. MisenBattery dostarcza ogniwa i wspiera ocenę niestandardowych opakowań na podstawie podanych testów elektrycznych, wymiarów w stanie wysyłkowym, limitów temperatur i potwierdzonych baz ocen producenta.
W dostarczonej tabeli wymieniono pojemność 70,6 Ah dla JH4 w ramach ogólnego nagłówka dotyczącego minimalnej pojemności w temperaturze 25°C i 0,3°C. Utrzymywanie tej wartości jako minimalnej pojemności zapewnia spójne specyfikacje zakupów i porównania ogniw. Użyteczną pojemność pakietu należy ocenić pod kątem zamierzonego zapotrzebowania na prąd, temperatury roboczej, ograniczeń napięcia i wymaganych ustawień zabezpieczeń.
JH4 ma energię nominalną 266 Wh i nominalną gęstość energii 467,8 Wh/l i 213,7 Wh/kg. Są to dane podane w źródle, a nie obliczenia na podstawie maksymalnych wymiarów lub wagi. Odrębnie podane napięcie znamionowe 4 V i minimalna pojemność 70,6 Ah wymagają potwierdzenia ich podstaw znamionowych przed ostatecznymi obliczeniami energii pakietu.
Maksymalny wejściowy impuls rozładowania wynosi 120 A przez 10 sekund przy 50% SOC, 25°C i na początku życia. Ten zdefiniowany punkt umożliwia ocenę krótkotrwałych zdarzeń obciążenia. Tabela nie podaje ciągłego prądu rozładowania, prądu ładowania impulsowego ani odstępu powtarzania, dlatego każdy z nich wymaga osobnego potwierdzenia przy ustalaniu limitów pracy pakietu.
Rezystancja wewnętrzna mieści się w przedziale od 1,061 do 1,561 mΩ w teście 120 A, 10 sekund, przy 30% SOC i 25°C. Ten SOC różni się od 50% SOC stosowanego do oceny prądu impulsowego. Zachowanie warunków pomiaru umożliwia spójne kontrole i porównania, przy czym potrzebne są dodatkowe testy w zakresie zamierzonej temperatury roboczej, SOC i zakresu starzenia.
W tabeli podano maksymalne wymiary w stanie wysyłkowym 101,7 × 353,5 × 16,4 mm, z wyłączeniem ołowianej zakładki, przy maksymalnej wadze 1245 g. Przed obróbką potwierdź orientację długości i szerokości względem rysunku wymiarowego. Integracja mechaniczna powinna zapewniać odpowiednie wsparcie ogniw, izolację, prześwit zakładki, naddatek na pęcznienie i zatwierdzony proces łączenia woreczek-zakładka.
Ładowanie jest podane w temperaturze 5–50°C, a rozładowywanie w temperaturze 0–50°C. Limity przechowywania wynoszą -30–60°C przez maksymalnie siedem dni i -20–45°C przez maksymalnie sześć miesięcy. Utrzymanie odrębnych zakresów roboczych i czasów przechowywania ułatwia planowanie pakowania, podczas gdy limity prądu zależne od temperatury i SOC przechowywania wymagają potwierdzenia dla zamierzonego zastosowania.
Niestandardowe zastosowania akumulatorów: MisenBattery dostarcza ogniwa LG JH4 i obsługuje ocenę niestandardowych pakietów na potrzeby projektów związanych z mobilnością, urządzeniami przemysłowymi i magazynowaniem energii, pod warunkiem walidacji aplikacji. Integracja powinna obejmować kompatybilny BMS, zabezpieczenie bezpiecznikowe, wykrywanie napięcia i temperatury, sprawdzone procesy zgrzewania zakładek i łączenia, izolację, odstępy między ogniwami, naddatek na pęcznienie oraz konstrukcję termiczną i mechaniczną. Potwierdź odpowiednią dokumentację CE, UN38.3, RoHS i UL dla konkretnego ogniwa, opakowania i przesyłki; status certyfikacji nie jest określony na podstawie dostarczonej tabeli parametrów.