LG
JH4
třída A
70,6Ah
3,7 V
1245 g
101,7 × 353,5 × 16,4 mm
1500krát (80 % počáteční kapacity při rychlosti 0,2C, standard IEC)
| : | |
|---|---|
| Množství: | |
| parametrů | Specifikace | parametrů | Specifikace |
|---|---|---|---|
| Značka / model | LG / JH4 | Formát buňky / Chemie | Dobíjecí pouzdro / NCM–Grafit |
| Minimální kapacita | 70,6 Ah; 25 °C; 0,3C na záhlaví tabulky | Jmenovité napětí | 4 V, jak je uvedeno |
| Nominální energie | 266 Wh, jak je uvedeno | Nominální hustota energie | 467,8 Wh/l; 213,7 Wh/kg, jak je uvedeno |
| Maximální pulzní výboj | 120 A; 10 s; 50 % SOC; 25 °C; začátek života | Pulzní nabíjení / trvalé vybíjení | Není uvedeno v dodané tabulce |
| Maximální vybíjecí výkon | 199 W (0,75 CP); 10 s; 50 % SOC; 25 °C | Vnitřní odpor | 1,061–1,561 mΩ; 10 s; 30 % SOC; 120 A; 25 °C |
| Maximální rozměry, jak jsou uvedeny | 101,7 × 353,5 × 16,4 mm; stav přepravy; bez olověné záložky | Maximální hmotnost | 1245 g |
| Teplota nabíjení | 5–50 °C | Teplota vybíjení | 0–50 °C |
| Referenční teplota běžné teploty | 23 ± 4 °C; rovnoměrnost teploty do 4 °C, jak je uvedeno | Skladovací teplota | Maximálně 7 dní: −30–60°C; maximálně 6 měsíců: −20–45°C |
| Základ záruky | Vypočítá se a zaručí se na základě jízdního profilu zákazníka | Místo hromadné výroby | Čína |
LG JH4 je NCM/grafitový dobíjecí lithium-iontový pouzdrový článek s minimální kapacitou 70,6 Ah a nominální energií 266 Wh uvedenou v dodané srovnávací tabulce. Jeho specifikace pulzního výboje 120 A platí po dobu 10 sekund při 50 % SOC, 25 °C a začátku životnosti. MisenBattery dodává články a podporuje vlastní hodnocení balení pomocí uvedených elektrických testů, rozměrů při dodání, teplotních limitů a potvrzených hodnot výrobce.
Dodávaná tabulka uvádí kapacitu 70,6 Ah pro JH4 pod obecným označením minimální kapacity při 25°C a 0,3C. Zachování této hodnoty označené jako minimální kapacita podporuje konzistentní specifikace nákupu a porovnání článků. Použitá kapacita baterie by měla být vyhodnocena s ohledem na zamýšlený proudový požadavek, provozní teplotu, limity napětí a požadované nastavení ochrany.
JH4 je uveden s nominální energií 266 Wh, spolu s nominálními hustotami energie 467,8 Wh/L a 213,7 Wh/kg. Jedná se spíše o hodnocení uvedená u zdroje než o výpočty z maximálních rozměrů nebo hmotnosti. Samostatně uvedené jmenovité napětí 4 V a minimální kapacita 70,6 Ah vyžadují potvrzení jejich jmenovitého základu před konečnými výpočty energie baterie.
Maximální vstup pulzního výboje je 120 A po dobu 10 sekund při 50 % SOC, 25 °C a začátku životnosti. Tento definovaný bod podporuje vyhodnocení krátkých událostí zatížení. Tabulka neuvádí trvalý vybíjecí proud, pulzní nabíjecí proud nebo interval opakování, takže každý vyžaduje samostatné potvrzení při stanovení provozních limitů baterie.
Vnitřní odpor je uveden mezi 1,061 a 1,561 mΩ při 120 A, 10sekundovém testu při 30 % SOC a 25 °C. Tento SOC se liší od 50% SOC používaného pro jmenovitou hodnotu pulzního proudu. Zachování podmínek měření podporuje konzistentní kontrolu a porovnávání s dalšími potřebnými zkouškami v rámci zamýšlené provozní teploty, SOC a rozsahu stárnutí.
V tabulce jsou uvedeny maximální rozměry 101,7 × 353,5 × 16,4 mm ve stavu při dodání, bez olova, s maximální hmotností 1245 g. Před obráběním ověřte orientaci délky a šířky podle rozměrového výkresu. Mechanická integrace by měla zajistit vhodnou podporu buňky, izolaci, vůli jazýčku, přípustné bobtnání a ověřený proces spojení váček-uško.
Nabíjení je uváděno při 5–50°C a vybíjení 0–50°C. Skladovací limity jsou –30–60 °C po dobu maximálně sedmi dnů a –20–45 °C po dobu maximálně šesti měsíců. Udržení odlišných provozních rozsahů a doby skladování podporuje plánování balení, zatímco limity proudu závislé na teplotě a skladovací SOC vyžadují potvrzení pro zamýšlenou aplikaci.
Vlastní aplikace bateriových sad: MisenBattery dodává články LG JH4 a podporuje vlastní vyhodnocování bateriových sad pro projekty mobility, průmyslového vybavení a skladování energie s výhradou ověření aplikace. Integrace by měla zahrnovat kompatibilní BMS, ochranu pojistek, snímání napětí a teploty, ověřené procesy svařování a propojení, izolaci, rozteč článků, přípustné bobtnání a tepelný a mechanický design. Potvrďte příslušnou dokumentaci CE, UN38.3, RoHS a UL pro konkrétní buňku, balení a zásilku; stav certifikace není určen dodanou tabulkou parametrů.