LG
JH4
Graad A
70,6 Ah
3.7v
1245 g
101,7 × 353,5 × 16,4 mm
1500 keer (80% van aanvanklike kapasiteit teen 0.2C-koers, IEC-standaard)
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
| Parameter | Spesifikasie | Parameter | Spesifikasie |
|---|---|---|---|
| Handelsmerk / Model | LG / JH4 | Selformaat / Chemie | Herlaaibare sakkiesel / NCM–Graphite |
| Minimum kapasiteit | 70,6 Ah; 25°C; 0.3C per tabelopskrif | Nominale spanning | 4 V, soos gelys |
| Nominale energie | 266 Wh, soos gelys | Nominale energiedigtheid | 467,8 Wh/L; 213.7 Wh/kg, soos gelys |
| Maksimum pols ontlading | 120 A; 10 s; 50% SOC; 25°C; begin van die lewe | Polslading / Deurlopende ontlading | Nie in die verskafde tabel gespesifiseer nie |
| Maksimum ontladingskrag | 199 W (0.75CP); 10 s; 50% SOC; 25°C | Interne weerstand | 1,061–1,561 mΩ; 10 s; 30% SOC; 120 A; 25°C |
| Maksimum afmetings, soos gelys | 101,7 × 353,5 × 16,4 mm; verskepingstaat; sonder loodoortjie | Maksimum gewig | 1245 g |
| Laai temperatuur | 5–50°C | Ontladingstemperatuur | 0–50°C |
| Gewone temperatuurverwysing | 23 ± 4°C; temperatuur eenvormigheid binne 4°C, soos gelys | Bergingstemperatuur | Maksimum 7 dae: −30–60°C; maksimum 6 maande: −20–45°C |
| Waarborg basis | Om bereken en gewaarborg te word op grond van die kliënt se bestuursprofiel | Massaproduksie ligging | China |
LG JH4 is 'n NCM/grafiet herlaaibare litium-ioon sakkiesel met 'n minimum kapasiteit van 70,6 Ah en 266 Wh gelys nominale energie in die verskaf vergelyking tabel. Die 120 A-pulsontladingsspesifikasie geld vir 10 sekondes by 50% SOC, 25°C en begin van die lewe. MisenBattery verskaf selle en ondersteun pasgemaakte pak-evaluering deur gebruik te maak van die genoemde elektriese toetse, verskepingstoestandafmetings, temperatuurlimiete en bevestigde vervaardigergraderingsbasisse.
Die verskafde tabel lys 70.6 Ah kapasiteit vir JH4 onder die algemene minimum kapasiteit opskrif by 25°C en 0.3C. Om hierdie waarde as minimum kapasiteit geïdentifiseer te hou, ondersteun konsekwente aankoopspesifikasies en selvergelykings. Bruikbare pakkapasiteit moet geëvalueer word teen die beoogde huidige aanvraag, bedryfstemperatuur, spanningsbeperkings en vereiste beskermingsinstellings.
JH4 is gelys met 266 Wh nominale energie, saam met nominale energiedigthede van 467.8 Wh/L en 213.7 Wh/kg. Dit is bron-gelyste graderings eerder as berekeninge van maksimum afmetings of gewig. Die afsonderlik gelyste 4 V nominale spanning en 70,6 Ah minimum kapasiteit vereis bevestiging van hul gradering basisse voor finale pak energie berekeninge.
Die maksimum pols-ontlading-inskrywing is 120 A vir 10 sekondes by 50% SOC, 25°C en begin van die lewe. Hierdie gedefinieerde punt ondersteun evaluering van kort vraggebeurtenisse. Die tabel spesifiseer nie 'n deurlopende ontladingsstroom, pulsladingstroom of herhalingsinterval nie, so elkeen vereis afsonderlike bevestiging wanneer pakketbedryfslimiete vasgestel word.
Interne weerstand word gelys tussen 1,061 en 1,561 mΩ onder 'n 120 A, 10-sekonde toets by 30% SOC en 25°C. Hierdie SOC verskil van die 50% SOC wat vir die polsstroomgradering gebruik word. Die behoud van die metingstoestande ondersteun konsekwente inspeksie en vergelyking, met bykomende toetsing wat nodig is oor die beoogde bedryfstemperatuur, SOC en verouderingsreeks.
Die tabel lys maksimum afmetings as 101,7 × 353,5 × 16,4 mm by versendingstaat, die loodoortjie uitgesluit, met 'n maksimum gewig van 1245 g. Bevestig lengte- en breedte-oriëntasie teenoor die dimensionele tekening voor gereedskap. Meganiese integrasie moet toepaslike selondersteuning, isolasie, oortjie-opruiming, sweltoelae en 'n bekragtigde sak-oortjie-verbindingsproses verskaf.
Laai word gelys by 5–50°C en ontlaai by 0–50°C. Bergingslimiete is −30–60°C vir ’n maksimum van sewe dae en −20–45°C vir ’n maksimum van ses maande. Om bedryfsreekse en bergingstydperke onderskei te hou, ondersteun pakbeplanning, terwyl temperatuurafhanklike stroomlimiete en bergings-SOC bevestiging vereis vir die beoogde toepassing.
Pasgemaakte batterypaktoepassings: MisenBattery verskaf LG JH4-selle en ondersteun pasgemaakte pakevaluering vir mobiliteit, industriële toerusting en energiebergingsprojekte, onderhewig aan aansoekvalidering. Integrasie moet 'n versoenbare BBS, lontbeskerming, spanning- en temperatuurwaarneming, bekragtigde tab-sweis- en interkonneksieprosesse, isolasie, sel-spasiëring, sweltoelae en termiese en meganiese ontwerp insluit. Bevestig toepaslike CE-, UN38.3-, RoHS- en UL-dokumentasie vir die spesifieke sel, pak en versending; sertifiseringstatus word nie deur die verskafde parametertabel vasgestel nie.