VOORAVOND
| : | |
|---|---|
| Aantal: | |
EVE INR21700/50PL CEL
De EVE INR21700/50PL is een oplaadbare cilindrische lithium-ioncel met een nominale capaciteit van 5000mAh en een nominale spanning van 3,6V. De gespecificeerde initiële AC-impedantie is ≤5mΩ , gemeten bij 1kHz tijdens de laadstatus, wat een gedefinieerde elektrische referentie oplevert voor evaluatie van krachtige pakketten.
De fabrikant specificeert een maximale ontlaadstroom van 80A met een aanbevolen temperatuurlimiet van 75°C en een maximum van 80°C. De werkelijke stroom moet worden gevalideerd op basis van koeling, onderlinge verbindingen, bedrijfsomstandigheden en beveiligingsinstellingen. Misen ondersteunt B2B-sourcing en projectspecifieke celselectiegesprekken.
EVE INR21700/50PL CEL
| Fabrikant en model | EVE INR21700/50PL |
| Celtype | 21700 cilindrische oplaadbare lithium-ioncel |
| Nominale capaciteit | 5000 mAh |
| Minimale capaciteit | 4950mAh Bij 25°C, na standaard opladen, ontladen bij 1A tot 2,50V. |
| Nominale spanning en energie | 3,6 V ; ca. 18 Wh Energie berekend op basis van 3,6 V × 5,0 Ah. |
| Initiële AC-impedantie | ≤5mΩ Gemeten bij AC 1kHz bij levering; geen DC-weerstandswaarde. |
| Standaard lading | 2,5A (0,5C), CC-CV tot 4,20V, 0,1A afsluitstroom bij 25°C. |
| Maximale lading | 10A (2C), CC-CV tot 4,20V, 0,1A afsluitstroom bij 25°C. |
| Laadspanning | 4,20±0,05V |
| Standaard ontlading | 1A (0,2C), met een ontladingsafsluiting van 2,50V. |
| Maximale ontlaadstroom | 80A (16C), temperatuurbeperkt Aanbevolen temperatuurlimiet: 75°C; maximaal: 80°C. Continubedrijf moet onder de gespecificeerde maximale stroom en binnen de temperatuurgrenzen blijven. Voor gebruik met hogere stroomsterkte is overleg met EVE vereist. |
| Afmetingen met hoes | Diameter: 21,15 ± 0,10 mm Hoogte: 70,15 ± 0,15 mm |
| Cel gewicht | Maximaal 72,0 g |
| Omgevingstemperatuur | Opladen: 0–45°C Ontladen: −20–60°C |
| Celoppervlaktetemperatuur | Opladen: 0–60°C; hervat het opladen onder de 45°C zoals aanbevolen. Ontladen: −20–80°C; hervat het ontladen onder de 60°C zoals aanbevolen. |
| Opslagtemperatuur | Bij verzending: 1 jaar: −20–25°C 3 maanden: −20–45°C 1 maand: −20–60°C |
| Af-fabrieksspanning | 3.450–3.600V |
| Prestaties van de afvoersnelheid | Bij 30A en 40A: ≥95% van de 10A ontladingscapaciteit. Gemeten bij 25°C na standaard opladen, met een uitschakeling van 2,50 V. |
| Cyclustestcriterium | Na 400 cycli: capaciteit ≥60% van Ci. Ci is de eerste ontladingscapaciteit van de levensduurtest bij 25 ± 2°C. |
| Cyclustestomstandigheden | Opladen: 10A tot 4,20V, 0,1A afsluiting. Ontlading: 40A tot 2,50V of 80°C, afhankelijk van wat zich het eerst voordoet. Rust: 10 minuten na opladen en 30 minuten na ontladen. |
EVE INR21700/50PL CEL
De nominale capaciteit is 5000 mAh, met een gespecificeerd minimum van 4950 mAh volgens de standaard capaciteitstest. Bij 3,6 V bedraagt de berekende nominale energie ongeveer 18 Wh per cel.
De gespecificeerde maximale ontlaadstroom is 80A, met een aanbevolen temperatuurlimiet van 75°C en een maximum van 80°C. De bedrijfsstroom van het pakket vereist thermische en elektrische validatie.
De initiële AC-impedantie is gespecificeerd op ≤5mΩ, gemeten bij 1 kHz bij laadstatus. Vergelijk cellen met behulp van gelijkwaardige meetmethoden; deze waarde vertegenwoordigt geen DC-weerstand.
Bij zowel 30A als 40A bedraagt de gespecificeerde ontladingscapaciteit minimaal 95% van de 10A-referentiecapaciteit, gemeten bij 25°C na standaardladen met een onderbreking van 2,50V.
EVE INR21700/50PL CEL
De EVE 50PL kan worden geëvalueerd voor accupakketten die zowel een capaciteit van de 5Ah-klasse als een hoge stroomsterkte vereisen. Hieronder volgen mogelijke ontwerprichtingen, onderhevig aan toepassingsspecifieke validatie in plaats van door de fabrikant goedgekeurde compatibiliteitsclaims.
Snoerloos gereedschap en industriële apparatuur. Evalueer de cel op basis van motorstartbelastingen, herhaalde bedrijfscycli en behuizingstemperaturen. Verbindingen en beveiligingsapparaten moeten de afmetingen hebben die passen bij het gevalideerde bedrijfsprofiel.
Lichte elektrische mobiliteitspakketten. Houd rekening met capaciteit, spanningsdaling en warmteaccumulatie in de volledige serie-parallelle configuratie. Celselectie alleen zorgt niet voor compatibiliteit met voertuigen of pakketten.
Draagbare stroom- en op maat gemaakte batterijsystemen. Beoordeel samen de duurzame output, de efficiëntie van de converter en de koelruimte. Bevestig de bruikbare energie onder de daadwerkelijke belasting in plaats van uitsluitend op nominale wattuur te vertrouwen.
Passend bij het elektrische bedieningsraam. Ontwerp rond een nominale spanning van 3,6 V, een laadspanning van 4,20 V en de gespecificeerde ontladingsafsluiting van 2,50 V. Selecteer een geschikte lader en BMS voor de volledige pakketconfiguratie.
Valideer stroom en temperatuur samen. Het maximum van 80A is temperatuurbeperkt. Evalueer de heetste cellen, koelomstandigheden en herhaald belastingsprofiel. EVE roept op tot voorafgaand overleg over hoge tarieven, snelladen en speciale toepassingen.
Zorg voor mechanische pasvorm en bescherming. Gebruik de werkelijke afmetingen en toleranties van de hoes, behoud de isolatie en zorg voor geschikte celondersteuning. Inclusief spanningsbewaking, overstroom- en kortsluitbeveiliging en temperatuurbewaking. Soldeer niet rechtstreeks op de cel.
Voor andere mobiele opties bladert u door onze NCM cilindrische batterijcellen en vergelijk elk model aan de hand van de eigen fabrikantspecificaties.
Voor een bredere ontwerpachtergrond, lees onze 21700 volledige batterijgids voor powerbanks met een hoog wattage . Algemene technologievoorbeelden vervangen niet de hier genoemde modelspecifieke limieten.
De EVE versie A-specificatie waarnaar wordt verwezen, vermeldt een maximale ontlaadstroom van 80 A met temperatuurlimieten. Er wordt geen continue of pulsbedrijfstoestand van 125 A gedefinieerd. Voor elk voorstel met een hogere stroomsterkte is een afzonderlijke bevestiging van de fabrikant nodig met betrekking tot stroom, duur, temperatuur en inschakelduur.
5000mAh is de nominale capaciteit. Het opgegeven minimum is 4950mAh, gemeten bij 25°C na standaard opladen en een ontlading van 1A tot 2,50V. De geleverde capaciteit varieert afhankelijk van de belasting, temperatuur en uitschakelinstellingen.
Het is de initiële AC-impedantie gemeten bij 1 kHz bij levering. Het mag niet worden behandeld als een DC-weerstandswaarde of rechtstreeks worden vergeleken met metingen die met een andere methode zijn uitgevoerd.
Standaard opladen gebruikt 2,5A CC-CV tot 4,20V met een afsluitstroom van 0,1A bij 25°C. De opgegeven maximale laadstroom bedraagt 10A bij de aangegeven laadmethode. Bij het opladen van pakketten moeten ook de limieten voor de omgevings- en celoppervlaktemperatuur worden gerespecteerd.
De pasvorm moet worden gecontroleerd aan de hand van de werkelijke afmetingen van de hoes: 21,15 ± 0,10 mm diameter en 70,15 ± 0,15 mm hoogte. Houd rekening met isolatie, montagetoleranties en eventuele toegevoegde verbindingen; de formaatnaam 21700 alleen garandeert geen compatibiliteit.
EVE INR21700/50PL CEL
Misen ondersteunt B2B-productie van batterijcellen en discussies over aangepaste batterijprojecten. De INR21700/50PL is vervaardigd door EVE; beschikbaarheid, toepasselijke specificatieherziening en projectvereisten moeten worden bevestigd voordat u bestelt.
Deel de benodigde hoeveelheid, bestemming en inkoopschema zodat we de beschikbaarheid, offerte, verpakking en leveringsopties voor de voorgestelde bestelling kunnen bevestigen.
Vraag toepasselijke celspecificaties, verwerkingsinformatie en transportdocumentatie aan, afhankelijk van beschikbaarheid en deelrechten. Bevestig dat elk document overeenkomt met het geleverde model en de verzending; testreferenties alleen leiden niet tot certificering.
Geef de beoogde pakketspanning, capaciteit, continue belasting, piekbelastingsduur, beschikbare ruimte en bedrijfstemperaturen op. Deze input helpt bij het definiëren van een discussie over celconfiguratie, bescherming, thermische vereisten en haalbaarheid van projecten.
Gebruik het aanvraagformulier op deze productpagina om uw EVE 50PL-hoeveelheid, bestemming en toepassingsvereisten door te geven. Vermeld de bedrijfsstroom en de inschakelduur als u hulp nodig heeft bij het evalueren van de cel voor een batterijpakket.